Life & style

Lokalita

V Ománu objevíte starobylé pevnosti, písečné duny i investiční příležitosti
21. 5. 2024

V Ománu objevíte starobylé pevnosti, písečné duny i investiční příležitosti

Omán, země plná kontrastů a překrásných scenérií, láká cestovatele z celého světa svými historickými městy, rozmanitou krajinou a přívětivými obyvateli. Jestliže toužíte po dobrodružství spojeném s poznáváním tradiční kultury i dechberoucí přírody, Omán je pro vás ideálním cílem. Nově v této fascinující destinaci nabízíme exkluzivní nemovitosti ke koupi – těšit se můžete na skutečný luxus spojený s královskou pohostinností a jedinečným komfortem. Navíc určitě oceníte jejich investiční potenciál, který dosahuje 12 až 14 %.

Přečíst
Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách
24. 4. 2024

Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách

V posledních letech se stává stále běžnějším fenoménem stěhování se z vytížených ulic velkých měst do klidnějších a prostornějších příměstských oblastí. Zatímco život v pulzující metropoli nabízí své nezaměnitelné kouzlo, existuje celá řada benefitů spojených s bydlením na periferiích, které oslovují stále větší množství jedinců i rodin. Pojďme si představit ty nejdůležitější!

Přečíst
Co čeká Prahu v roce 2024?
14. 3. 2024

Co čeká Prahu v roce 2024?

Praha se chystá na vzrušující časy plné změn a obnovy. Plány na lepší dopravu, revitalizaci brownfieldů a oživení ikonických míst nabírají na obrátkách. Přestože se o těchto projektech dlouho mluvilo, jejich realizace byla brzděna spory, pečlivou přípravou a složitými povolovacími procesy. Nicméně se zdá, že v roce 2024 některé z nich konečně začínají nabírat reálné obrysy. Podívejme se společně, jaké transformace zásadně ovlivní tvář hlavního města.

Přečíst
Vydejte se za luxusním lyžováním
21. 2. 2024

Vydejte se za luxusním lyžováním

I když za okny již pomalu dýchá jaro, stále ještě stíháte oslavit zimu v plné parádě. A není lepší způsob než se vydat na lyže do těch nejluxusnějších středisek v Evropě. Ale co když hledáte více než jen dočasný únik na svahy? Jak spojit radost ze zimních sportů s investicí do luxusní nemovitosti? V tomto článku nejenom představíme nejprestižnější areály, ale také vám poradíme, jak propojit vášeň pro lyžování s investičními příležitostmi v českých horách. Připravte se na jedinečnou kombinaci luxusu, módy a investičního potenciálu, která vám otevře bránu do světa, kde se setkává elegance se zimní radostí.

Přečíst
Jak na nezapomenutelný Valentýn na poslední chvíli?
8. 2. 2024

Jak na nezapomenutelný Valentýn na poslední chvíli?

Svátek zamilovaných, Valentýn, je už doslova za rohem. Kromě romantické atmosféry přináší ale také dilema ohledně vhodného dárku i způsobu, jak oslavit lásku ke svému partnerovi či partnerce. Každý rok se miliony lidí po celém světě snaží najít ten nejlepší způsob, jak vyjádřit svou náklonnost a překvapit svého milovaného či milovanou. Pokud se ocitáte v situaci, kdy stále hledáte inspiraci pro originální dárek či romantický zážitek, přinášíme vám několik tipů, jak prožít nezapomenutelný Valentýn plný lásky a radosti. Všechny z nich navíc stihnete vyřešit za pár chvil!

Přečíst