Life & style

Lokalita

Přehledně: kde v zahraničí osvobodit svou touhu po luxusu
28. 9. 2023

Přehledně: kde v zahraničí osvobodit svou touhu po luxusu

Stále více lidí sní o tom, že by mohli vlastnit luxusní nemovitost v zahraničí, kde by mohli trávit své dovolené nebo dokonce přechodně žít. A proč také ne? Mít druhý domov v exotických destinacích, jako jsou Kapverdy, Thajsko či Bali, může přinést nejen relaxaci a pohodu, ale i příležitosti k novým zážitkům a investicím do budoucnosti. Ale nezapomeňme ani na destinace jako jsou Španělsko a Chorvatsko, ve kterých můžeme najít stejně exkluzivní nemovitosti. V našem článku se podíváme na tyto krásné lokality a představíme vám nejlepší možnosti pro nákup luxusních nemovitostí. Ať už sníte o plážovém apartmánu, venkovském sídle nebo vilové rezidenci, všechny tyto destinace mají co nabídnout.

Přečíst
Nevíte, kam ve Španělsku? Odhalte krásy Costa Blancy
25. 8. 2023

Nevíte, kam ve Španělsku? Odhalte krásy Costa Blancy

Vítejte na Costa Blance, líbezném kousku španělského východního pobřeží, kde na vás čeká zář slunce, azurové vody a nádherná krajina. Tato destinace láká cestovatele z celého světa k objevování jejích pokladů. Od malebných pláží, přes historická města a dobrodružství v horách až po bezstarostné chvíle u moře – Costa Blanca přináší nezapomenutelné zážitky a radost z cestování. Prozkoumejte vše, co tato nádherná destinace nabízí, a to včetně perliček z našeho portfolia luxusních nemovitostí.

Přečíst
Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován
16. 8. 2023

Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej luxusních apartmánů exkluzivně zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Kam za úchvatnými zahradami a parky
8. 8. 2023

Kam za úchvatnými zahradami a parky

Léto je v plném proudu a nabízí ideální příležitost vyrazit do přírody, procházet se mezi nádhernými květinami a vychutnávat si půvab zahrad a parků. Takových, které okouzlují návštěvníky svou architekturou, rozmanitostí rostlin a unikátními prvky, je na našem území spousta. Připravili jsme pro vás průvodce těmi nejkrásnějšími rozkvetlými kouty v České republice.

Přečíst
Proč je Chorvatsko středomořským pokladem
4. 7. 2023

Proč je Chorvatsko středomořským pokladem

K evergreenům letních dovolených Čechů patří jednoznačně Chorvatsko. Důležitou roli v tom hrají nejen nádherné pláže a přírodní scenérie, ale také kulturní a jazyková blízkost a dobrá dojezdová vzdálenost. Tato malebná země, známá svou bohatou historií, však v poslední době láká návštěvníky nejen na dovolenou, ale také na investice do nemovitostí. S ohledem na zvyšující se poptávku naleznete luxusní byty, domy i apartmány v Chorvatsku také v našem portfoliu. Navíc vám k tomu přidáme spoustu tipů, kam v novém druhém bydlení u moře vyrazit.

Přečíst