Life & style

Bydlení

Přehledně: kde v zahraničí osvobodit svou touhu po luxusu
28. 9. 2023

Přehledně: kde v zahraničí osvobodit svou touhu po luxusu

Stále více lidí sní o tom, že by mohli vlastnit luxusní nemovitost v zahraničí, kde by mohli trávit své dovolené nebo dokonce přechodně žít. A proč také ne? Mít druhý domov v exotických destinacích, jako jsou Kapverdy, Thajsko či Bali, může přinést nejen relaxaci a pohodu, ale i příležitosti k novým zážitkům a investicím do budoucnosti. Ale nezapomeňme ani na destinace jako jsou Španělsko a Chorvatsko, ve kterých můžeme najít stejně exkluzivní nemovitosti. V našem článku se podíváme na tyto krásné lokality a představíme vám nejlepší možnosti pro nákup luxusních nemovitostí. Ať už sníte o plážovém apartmánu, venkovském sídle nebo vilové rezidenci, všechny tyto destinace mají co nabídnout.

Přečíst
Jak se zajistit na důchod? Investujte do nemovitosti
22. 9. 2023

Jak se zajistit na důchod? Investujte do nemovitosti

Podzim života je zaslouženým obdobím odpočinku, kdy bychom měli mít více volného času a méně finančních starostí. Aby se tento důchodový sen stal skutečností, je třeba se na něj připravit s dostatečným předstihem. Jak? Jedním z klíčových kroků je spoření a investice. A mezi různými možnostmi vyniká investice do nemovitostí. V tomto článku se podíváme na to, jak správně spořit na důchod a proč jsou luxusní nemovitosti skvělou volbou.

Přečíst
Jak efektivně chránit svůj domov
15. 9. 2023

Jak efektivně chránit svůj domov

Bezpečnost je neocenitelným aspektem, který se dotýká všech majitelů nemovitosti. Je třeba brát v úvahu, že dnešní svět je plný různých hrozeb a rizik, včetně vloupání a krádeží. Domov by měl být místem, kde se cítíme nejen pohodlně, ale také v bezpečí. Proto je nezbytné mít k dispozici komplexní soubor bezpečnostních opatření, která umožní efektivně chránit nejen všechny cennosti, ale především vaši rodinu a blízké. Poradíme vám, na co se zaměřit při zajištění domácí bezpečnosti, neboť způsobů je mnoho – od zabezpečovacích systémů, přes kamery až po ochranu vchodových dveří či oken.

Přečíst
Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu
7. 9. 2023

Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu

Hledáte do svého luxusního bytu neotřelou a líbivou dekoraci? Zkuste vnést do svého interiéru klidnou atmosféru lesa za pomoci mechové dekorace na stěnu. V dnešním světě, kde se ekologie stává klíčovým tématem, představují luxusní dekorace z mechu ideální kombinaci nejen estetické hodnoty, ale i ekologického rozměru. Odborníkem na slovo vzatým je u nás firma Moss4Life – ta spojila kouzlo a tradici severských krajin s moderním designem, aby přinesla do interiérů opravdu jedinečné kousky.

Přečíst
Jak na luxusní bydlení v asijském stylu
31. 8. 2023

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu

Hledáte inspiraci na nevšední zařízení vaší exkluzivní nemovitosti? Pozvěte si domů svěží design z exotického Dálného východu. Asijský a zejména japonský styl bydlení získává stále více příznivců po celém světě. Jeho klidná atmosféra, jednoduchost a důraz na harmonii totiž vytvoří z vašeho domova útulné útočiště v dnešním uspěchaném světě. Přesvědčte se sami, že jemné tóny, přírodní materiály a všudypřítomný zen se budou vyjímat jak v exkluzivním bytě ve městě, tak v luxusní vile v oklopení přírody. Stejně tak vyčarují autentickou atmosféru v rekreační nemovitosti přímo v Asii – ty se v současné době hodí jak pro druhé bydlení u moře, tak jako výhodná investice.

Přečíst