Bydlení s nízkými náklady v Klecanech

Nový projekt 12 dvojdomů vzniká v krásné lokalitě města Klecany, nedaleko povodí Vltavy. Domy jsou úsporné s nízkými náklady a vlastními zahradami.

dům v  Klecanech

Nové domy pro nové plány

Nově vznikající projekt dvanácti rodinných dvojdomů nedaleko vltavského břehu se nachází v klidné jihovýchodní části města Klecany protkané cyklostezkami s krásnou okolní přírodou, jen 25 minut jízdy autem či MHD od centra Prahy. Komorní projekt architektonicky čistých novostaveb s vlastními zahradami i garážemi je situován na mírně svažitém jižním pozemku a jeho koncept je pečlivě promyšlen. Každý půldům je samostatný, s vlastním vchodem a zahradou. Domy nejsou klasickou řadovou zástavbou, jsou uspořádány do tvaru trojúhelníku a vchody do jednotlivých půldomů jsou vzájemně posunuty tak, aby bylo zachováno maximální soukromí jejich obyvatel.

ulice a zahrada

Aktuální fotografie ze stavby

Pohodlí pro vás, velké pokoje pro děti a zahrada pro všechny

U dispozic domu si můžete vybrat z několika variant (4+kk, 5+kk) tak, aby ideálně vyhovovaly vašim potřebám. V přízemí je navržen obývací pokoj, který je rozdělen na odpočinkovou a jídelní část s kuchyní a je přímo propojen se zahradní terasou stíněnou dřevěnou pergolou. V patře jsou standardně tři prostorné ložnice a jeden další menší pokoj, který může sloužit jako hostinský nebo jako pracovna, případně šatna. Dále je na patře jedna nebo dvě koupelny, podle zvoleného půdorysu. Pokud vás lákají prostornější pokoje, můžete zvolit variantu s ložnicí a en suite koupelnou. Každopádně si určitě vyberete z několika variant, které jsou vám v rámci klientských řešení k dispozici.

interiéry projektu

Kvalitní použité materiály a vybavení jsou předností domů v Klecanech. Můžete vybírat z nabídky několika typů dřevěných podlah a keramických velkoformátových dlažeb a obkladů v chodbě či koupelnách. V obývacím pokoji je příprava na kuchyni, ve všech obytných místnostech kromě pracovny příprava na klimatizační jednotky. Koupelny jsou zařízeny firmou Los Kachlos, kde si lze vybrat i alternativní řešení (podle výběru domu). Každý z půldomů je vytápěn moderním plynovým kondenzačním kotlem s vysokou účinností, rozvod tepla podlahovým vytápěním a radiátory. Ohřev vody kombinovaným bojlerem se zásobníkem 125 l. Všechny dvojdomy jsou zhotoveny z keramického zdiva Porotherm s železobetonovými masivními stropy s podhledy a certifikovaným zateplovacím systémem Baumit. Okna s izolačními trojskly jsou opatřena venkovními elektrickými žaluziemi s hliníkovými lamelami. Domy jsou velmi úsporné – energetická třída B.

koupelna

V ceně každého z domů je upravená zahrada s terasou a dřevěnou pergolou s přípravou pro elektricky ovládanou markýzu. Na terase je položena velkoformátová protiskluzná slinutá keramická dlažba v imitaci přírodního kamene či cementové stěrky a spolu se zahradou nabízí ideální místo pro váš odpočinek a setkání s rodinou či přáteli. Pohodlně zde umístíte posezení či gril. Díky promyšlené architektuře a předsunutí jedné z polovin domu budete mít dostatek soukromí. Jak si zařídíte zahradu je jen a jen na vás. Pomoci vám mohou třeba návrhy architekta pro budoucí možné umístění bazénů.

večerní pohled na dům

Úsporné novostavby s funkční architekturou

Architektura domů jeednoduchá a tradiční, s využitím moderních materiálů a systémů. Díky variabilitě dispozic je může pohodlně obývat velká rodina se třemi dětmi nebo menší rodina s potřebou domácí pracovny. Vždy zajistí dostatek soukromí i pohodlný prostor pro setkávání, ať už v širším kruhu rodiny nebo s přáteli, a to zejména díky příjemnému propojení domu se zahradou. Dům je nadstandardně tepelně izolován včetně střechy, díky čemuž výborně odolává letnímu přehřívání i zimnímu chladu a má nadstandardní akustické vlastnosti. Před domy jsou jedno až dvě parkovací stání a každý dům je vybaven prostornou garáží, ve které bude možné kromě parkování umístit třeba i jízdní kola, zimní pneumatiky, případně zahradní náčiní.

bazén

Pro ty, kdo ocení snadnou dostupnost do Prahy, přírodu i procházky

Projekt Domy Klecany – V Remízkách se nachází nedaleko Vltavy a přilehlých stezek, které vás provedou podél meandrů a krásných přírodních památek – ať už pěšky, na in-linech nebo na kole. Najdete zde přístav i historický přívoz Klecánky – Roztoky, spojující Klecany s levým břehem a Prahou 6. V nejbližším okolí, na jižní hranici projektu, je přírodní prameniště potoka. V sousedství se nachází školka a škola i sportoviště. Nedaleko je zastávka příměstské linky, kterou se snadno dopravíte na stanici metra Kobylisy za cca 15 minut. Celkově je lokalita výborně dostupná a město Klecany skvěle občansky vybavené. Cyklisti, rekreační sportovci i výletníci mohou využít krásnou nově vybudovanou cyklostezku Povltavím. Klecany všem nabízí několik vyhlášených restaurací i možnost příjemného posezení a občerstvení přímo u řeky. 8 km podél vody jsou vzdáleny i Trojská botanická zahrada či Pražská ZOO.

vltava

Life & style

Novinky ze světa realit