Předáváme byty v oceněné rezidenci Ateliérové byty Krásova. Jak projekt vypadá dnes?

Předáváme byty v oceněné rezidenci Ateliérové byty Krásova. Jak projekt vypadá dnes?

Již dříve jste si mohli všimnout fotografií z průběhu přestavby rezidenčního projektu Ateliérové byty Krásova, které jsme uveřejnili v článku věnovaném developerským projektům (dočtete se zde). Všechny jednotky si již našly své majitele a v současné době dochází k předávání bytů.

 

V projektu Ateliérové byty Krásova, který byl v r. 2017 oceněn Cenou architektů v prestižní soutěži Realitní projekt roku, jsme již od počátku pracovali s realistickými vizualizacemi. Návrhy veškerého vybavení a standardů byly vyhotoveny tak, aby zobrazovaly skutečný stav, zohledňovaly reálné rozměry a počítaly s konkrétními výměrami jednotlivých bytů. Budoucí majitel bytu tedy získal představu a v mnohém případě také inspiraci pro vybavení interiérů. Veškeré vizualizace si můžete prohlédnout na stránce projektu Ateliérové byty Krásova.

 

A jak projekt vypadá dnes?

 

Společné prostory daly vyniknout původní atmosféře domu, byly však citlivě zrekonstruovány a zmodernizovány. 

 

spolecne-prostory

 

Byl vybudován nový výtah, původní vchodové dveře byly repasovány a byla obnovena umělecká fasáda a vystavěny balkony.

 

exterier

 

V interiérech bytů se často počítalo s klientskými změnami, v jednotce níže současný majitel v budoucnu realizuje kamenné obložení jedné ze stěn, v jiném bytě jsme dodávali kuchyni na míru. Celkový charakteristický koncept bytu však zůstává zachován. 

 

obyvaci-prostory

 

Koupelny byly vyhotoveny ve špičkové kvalitě, kterou umocnil vkusný minimalismus.

 

koupelna

 

Osvětlení v místnostech si již volili klienti sami, dle osobních preferencí.


osvetleni

 

Charakteristické průhledy a prosklené interiérové příčky jsou neodmyslitelnou součástí tohoto projektu v duchu umělecko-průmyslového designu.

 

loznice

 

Každý z bytů se liší, je originální a má jedinečné dispozice. Kromě zmíněných prosklení a průhledů zde naleznete například klenuté stropy, balkony a terasy s krásným výhledem do zeleného vnitrobloku či na Kostel Sv. Prokopa nebo Vítkov.


pruhled

mensi-pokoj

podkrovni-pokoj

terasa

 

Rezidenti mají rovněž k dispozici uzavřenou zahradu ve vnitrobloku.

 

zahrada