JK Architekti – ateliér navrhující bydlení i veřejná prostranství

Studio JK Architekti založil v roce 2007 Ing. arch. Jan Kasl, který je zároveň od roku 2019 předsedou představenstva České komory architektů.

Adresa: Terronská 727/7, 160 00 Praha 6, +420 222 940 014, +420 602 175 766, kasl@jkarchitekti.cz, www.arch.cz

Před třiceti lety vedl Jan Kasl ateliér „A projekt“ spolu s architekty Bočkem, Blažkem a Čejkou. Pak ale změnil profesi a vstoupil do pražské komunální politiky, kde v letech 1998 – 2002 působil jako primátor hlavního města Prahy. Později se rozhodl k architektuře vrátit a s mladým týmem architektů – Čestmírem Křížem, Pavlem Krpcem, Zuzanou Johanidesovou a dalšími – se znovu začal věnovat pestré škále projektů nejen bytových, ale i komerčních. Záběr kanceláře JK Architekti sahá až po urbanistické koncepce a dopravní stavby ve spolupráci s krajinářskými architekty a dopravními inženýry. JK Architekti jsou také autory návrhu luxusních vil Březový háj v Předboji u Prahy nebo developerského projektu Garden Lofts na Praze 5 z portfolia realitní kanceláře Luxent.

Kaslovo studio nabízí široké spektrum služeb profesionálních architektů a stavařů, kteří promění vaše představy ve stavební projekty, obstarají vám všechna povolení a provedou i autorský dozor na stavbě.