Původně malá prodejní výstava, dnes nejnavštěvovanější open-air událost týkající se designu v Praze. To je pravidelně se opakující výběrové tržiště autorské tvorby Dyzajn market, které se koná šestkrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích nebo na piazzettě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

Adresa: náměstí Václava Havla, 110 00 Praha 1, +420 775 122 446, dyzajnmarket@gmail.com, www.dyzajnmarket.com

Již 10 let podporuje Dyzajn market české tvůrce. Během víkendu si můžete prohlédnout a nakoupit nejrůznější designové kousky až od 180 tuzemských návrhářů. Akce se účastní i designéři ze Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa a Ukrajiny. Seženete zde originální šperky, oblečení, doplňky, kabelky, batohy, porcelán, dekorace, hračky nebo papírenské zboží. O občerstvení se starají nejrůznější stánky se širokou nabídkou – od kávy přes prosecco, makronky až k veganským dobrotám. Nechybí ani bohatý doprovodný program. Ten zahrnuje koncerty známých hudebníků, workshopy i zábavu pro nejmenší, například kreativní koutek či divadelní představení.

Dyzajn market Babí léto se koná druhý víkend v září, tedy 10. – 11. 9. 2022, od 10.00 do 18.00 hod. v Holešovicích (Výstaviště Holešovice).