Domácí posilovna? Jedině luxusně!

Po vánočních svátcích a oslavách nového roku je potřeba začít myslet na plavkovou sezónu a nepodcenit přípravy. Cvičení je důležité nejen pro tělo, ale i vaše psychika ocení pravidelný pohyb. A jelikož si v lednu předsevzetí o návštěvách posilovny plní mnoho z nás, komerční fitness centra bývají naplněná na téměř maxima svých kapacit. Vyhnout se tomu můžete snadno. Vytvořte si vlastní luxusní posilovnu přímo u vás doma. Funkčním uspořádáním a exkluzivním vybavením, na které je radost pohledět, zvyšujete šanci, že své soukromé studio budete skutečně využívat.

luxusní domácí posilovna

Zdroj: https://chateauhome.cz/

Mít posilovnu doma není vůbec složité. Potřebujete vlastně jen prostor a vybavení. To vybírejte podle svých cvičebních zvyků – pro nadšenou jogínku nebude velká sada činek tou nejvhodnější volbou, zato ocení designovou a kvalitní podložku na cvičení. To bodybuildeři zase využijí spíše právě těžké činky či stroje.

Technogym a Dior home fitness

Zdroj: https://www.technogym.com/

Nejdůležitější na prostoru, který domácí posilovně rozhodnete věnovat, je podlahová krytina. Doporučuje se taková, která bude protiskluzová a bude mít vlastnosti tlumící vibrace a nárazy. V obchodech zaměřených na vybavení posiloven seženete gumové podlahové puzzle, které můžete vyskládat v celé místnosti tak, abyste chránili podlahu pod nimi i své klouby.

Pojďme se společně podívat na to, jaký luxus si můžete ve své domácí posilovně užít.

Jóga s líbivými doplňky

Haute couture sice do posilovny tak úplně nepatří, ale některé módní domy se nebojí inovací. Například světoznámá esa jako Versace nebo Miu Miu nabízí luxusní doplňky na cvičení jógy. V jejich portfoliu tak naleznete například podložky s designovými vzory, které ale neslouží jen na ozdobu, ale jsou plně funkční. Oceníte také nejrůznější pomůcky na protahování či meditaci.

Versace a Miu Miu na jógu

Zdroj: Versace a Miu Miu

Těžší kalibr

Pro ty, kdo chtějí zvedat těžké váhy, se nabízí mnoho luxusních značek, které vyrábějí posilovací vybavení v tom nejvyšším standardu. Například značka PENT se zaměřuje na elegantní cvičební doplňky, které nemusíte schovávat do skříně – působí totiž jako interiérové doplňky.

V sadě ANA najdete vše, co potřebujete pro základ domácí posilovny. Konkrétně obsahuje set činek, tři kettlebelly, dva medicinbaly, bloky na jógu, podpěry na kliky, luxusní švihadlo, koženou podložku na jógu a masážní válec. Vše navíc v mistrném provedení zkušených řemeslníků.

Posilovací sada PENT

Zdroj: Posilovací sada ANA, PENT

A pro skutečně zapálené sportovce nabízí značka PENT i další, těžší váhy. Například obouruční nakládací sada LESNA v sobě skrývá až přes 40 kg váhy na vzpěračské tyči, dle vašeho uvážení a sil.

LESNA obouruční nakládací sada PENT

Zdroj: LESNA obouruční nakládací sada PENT

Pokud se ale chcete zaměřit spíše na kardio, a obzvlášť pokud jste milovníky luxusu, zvažte pořízení produktu spolupráce značek Christian Dior a Technogym. Ti společně vytvořili stylovou, ale zároveň skvěle funkční sadu běžeckého pásu, multifunkčního boxu a gymnastického míče. Edice je ale limitovaná, proto byste si v případě zájmu měli s pořízením pospíšit.

dior-technogym-limited-edition

Zdroj: www.technogym.com/us/newsroom/dior-technogym-limited-edition/

Nezapomeňme na módu

I na cvičení je potřeba se obléknout a dobám starých teplákových souprav už dávno odzvonilo. Dokonalé sportovní oblečení umí nejen navodit náladu ke cvičení, ale pomáhá i správně odvádět pot z těla a zároveň rychle schne. Módní domy toto samozřejmě moc dobře ví a v kolekcích některých návrhářů naleznete právě i kousky určené ke sportu.

Burberry legíny

Zdroj: Burberry

Značka Burberry například vyrábí legíny ve svých ikonických barvách i vzorech společně s ladícími podprsenkami na sport. Na podprsenky a jednoduchý design vsází i Versace. V jejich barokním stylu ale seženete i další doplňky – mimo již zmiňované podložky třeba fotbalový míč pro pánské osazenstvo rodiny. A pokud byste chtěli jednodušší provedení, pořiďte si Pradu. Kromě minimalismu nabízí i praktičnost ve formě popruhu na nošení. Další designové sportovní kousky můžete sehnat třeba v pražské Pařížské ulici, kde sídlí i naše realitní kancelář.

Zdroj: Versace a Prada

A kam dát takto přepychové vybavení? Nejlépe do stejné exkluzivního domu, bytu či vily. V naší nabídce jich naleznete mnoho, mimo jiné například unikátní luxusní vilu v pražské Hostivaři. Díky velkorysé dispozici uvnitř v jednom z podlaží naleznete nejen fitness místnost, ale i vyhřívaný bazén s protiproudem, finskou a parní saunu, sprchový kout a toaletu i technické zázemí a vstup do garáže.

luxusní vila v Hostivaři, Praha

Zdroj: luxusní vila v Hostivaři, Praha

Další nemovitost z našeho portfolia, tato luxusní vila v Praze-Benicích, má v suterénu domu situovanou halu, na kterou navazuje vstup do prádelny, skladu, technické místnosti a fitness místnosti. Ta je mimochodem průchozí do prostoru sauny a koupelny, což určitě po náročném výkonu oceníte. Vybavte místnost tím nejlepším posilovacím aparátem a dopřejte si den hýčkání a fitness přímo u vás doma.

vila v Benicích, Praha

Zdroj: vila v Benicích, Praha

Zaujala vás některá z těchto vil? Nebo si chcete detailněji projít další exkluzivní nemovitosti z našeho portfolia?  Rádi vám poskytneme konzultaci online či osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit