Life & style

Design

Poctivé parkety, které vydrží
20. 3. 2023

Poctivé parkety, které vydrží

Parkety, známé svou odolností a klasickým stylem, v posledních letech zažívají boom díky kombinaci designu a funkčnosti. Jejich nápadité geometrické vzory a přirozená struktura dřeva dodají každému prostoru nádech elegance, zatímco jejich robustní konstrukce z nich činí praktickou volbu pro vysoce frekventované prostory. Zjistěte, proč jsou parkety ideální pro ty, kteří hledají kvalitní podlahy na celý život, aniž by se vzdali stylu.

Přečíst
Luxusní relaxace pro duši i tělo
28. 2. 2023

Luxusní relaxace pro duši i tělo

Pořízení vířivky nebo sauny do vaší domácnosti může přinést mnoho zdraví prospěšných účinků a pozitivně ovlivnit váš život. Ponořit se do vířivky nebo se vypotit v sauně nemusí být pouze luxusním zážitkem, ale také způsobem, jak podporovat zdraví a celkovou pohodu. Ať už se snažíte zbavit stresu, zlepšit krevní oběh nebo chcete příjemně strávit čas s přáteli a rodinou, vířivka nebo sauna vám tohle všechno poskytne. Luxusní nemovitosti s vlastní oázou, kde můžete uniknout každodennímu shonu a ponořit se do dokonalé relaxace, naleznete i v portfoliu naší realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
První etapa projektu luxusních vil Březový háj nedaleko Prahy je zkolaudována
15. 2. 2023

První etapa projektu luxusních vil Březový háj nedaleko Prahy je zkolaudována

Celkem 15 exkluzivních vil a jeden bungalov z první etapy projektu Březový háj, který roste v obci Předboj v Praze-východ, je zkolaudováno. Práce nyní probíhají na druhé etapě o 4 domech. Ty by měly být dokončeny na jaře 2024. Aktuálně můžete vybírat ještě ze 3 z nich! Výhradní prodej luxusních nemovitostí zprostředkovává naše realitní kancelář Luxent –⁠ Exclusive Properties.

Přečíst
Jak si vedou horské nemovitosti? Ty zdařilé stále táhnou a bodují v prestižních soutěžích
31. 1. 2023

Jak si vedou horské nemovitosti? Ty zdařilé stále táhnou a bodují v prestižních soutěžích

Čerstvý vzduch, dechberoucí výhledy, ničím nerušený klid a báječné možnosti sportovních i rekreačních aktivit. To vše skýtají rekreační nemovitosti na horách. Enormní poptávka po standardních chatách a chalupách byla patrná v době covidové pandemie. Ale stejně rychle jak přišla, tak i odešla. Na výsluní se však stále hřejí luxusní nemovitosti pro rekreaci. Obdobné výkyvy na realitním trhu totiž jejich hodnotu neovlivňují. Díky tomu představují vhodnou investiční příležitost. Důkazem jejich nadčasovosti a exkluzivity je např. i triumf horských projektů z našeho portfolia v největší tuzemské soutěži Realitní Projekt Roku.

Přečíst
Domácí posilovna? Jedině luxusně!
18. 1. 2023

Domácí posilovna? Jedině luxusně!

Po vánočních svátcích a oslavách nového roku je potřeba začít myslet na plavkovou sezónu a nepodcenit přípravy. Cvičení je důležité nejen pro tělo, ale i vaše psychika ocení pravidelný pohyb. A jelikož si v lednu předsevzetí o návštěvách posilovny plní mnoho z nás, komerční fitness centra bývají naplněná na téměř maxima svých kapacit. Vyhnout se tomu můžete snadno. Vytvořte si vlastní luxusní posilovnu přímo u vás doma. Funkčním uspořádáním a exkluzivním vybavením, na které je radost pohledět, zvyšujete šanci, že své soukromé studio budete skutečně využívat.

Přečíst