Life & style

Design

Seznamte se s nejprestižnějšími nemovitostmi na trhu
24. 11. 2023

Seznamte se s nejprestižnějšími nemovitostmi na trhu

V zákoutích realitního světa se nacházejí nemovitosti, které výrazně přesahují všechny hranice standardního segmentu. Vydejte se na cestu za nejluxusnějšími byty, domy i apartmány na českém a zahraničním trhu, které spojuje kouzlo exkluzivity, špičkový design, nepopsatelné pohodlí a lukrativní lokality. Ty největší skvosty z našeho portfolia jsme pro vás seřadili do přehledného žebříčku.

Přečíst
Jak naplno využít moderní technologie v domácnosti
25. 10. 2023

Jak naplno využít moderní technologie v domácnosti

Digitální technologie rychle mění způsob, jakým žijeme. Chytrý domov se stal symbolem moderního bydlení, které nám přináší pohodlí, efektivitu, úsporu času a bezpečnost. V tomto článku se podíváme na klíčové prvky v oblasti domácí automatizace a rozebereme moderní trendy směřující k ještě inteligentnějšímu, ale i ekologičtějšímu bydlení.

Přečíst
Projekt Garden Lofts v industriálním stylu úspěšně prošel kolaudací
16. 10. 2023

Projekt Garden Lofts v industriálním stylu úspěšně prošel kolaudací

Butikový projekt Garden Lofts v Praze 5 je zkolaudován. Z celkem 22 luxusních bytů ke koupi aktuálně zbývají poslední tři, do nichž se můžete nastěhovat už na podzim. K dispozici jsou rovněž dvě komerční jednotky. S koupí elegantního loftu zároveň získáte přístup na soukromou víceúčelovou zahradu se zelení, posezením, workoutovou zónou a zahradním bazénem. Výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu
7. 9. 2023

Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu

Hledáte do svého luxusního bytu neotřelou a líbivou dekoraci? Zkuste vnést do svého interiéru klidnou atmosféru lesa za pomoci mechové dekorace na stěnu. V dnešním světě, kde se ekologie stává klíčovým tématem, představují luxusní dekorace z mechu ideální kombinaci nejen estetické hodnoty, ale i ekologického rozměru. Odborníkem na slovo vzatým je u nás firma Moss4Life – ta spojila kouzlo a tradici severských krajin s moderním designem, aby přinesla do interiérů opravdu jedinečné kousky.

Přečíst
Jak na luxusní bydlení v asijském stylu
31. 8. 2023

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu

Hledáte inspiraci na nevšední zařízení vaší exkluzivní nemovitosti? Pozvěte si domů svěží design z exotického Dálného východu. Asijský a zejména japonský styl bydlení získává stále více příznivců po celém světě. Jeho klidná atmosféra, jednoduchost a důraz na harmonii totiž vytvoří z vašeho domova útulné útočiště v dnešním uspěchaném světě. Přesvědčte se sami, že jemné tóny, přírodní materiály a všudypřítomný zen se budou vyjímat jak v exkluzivním bytě ve městě, tak v luxusní vile v oklopení přírody. Stejně tak vyčarují autentickou atmosféru v rekreační nemovitosti přímo v Asii – ty se v současné době hodí jak pro druhé bydlení u moře, tak jako výhodná investice.

Přečíst