Life & style

Design

Spustili jsme prodej luxusního projektu Apartmány Albeřice v Krkonoších
30. 6. 2022

Spustili jsme prodej luxusního projektu Apartmány Albeřice v Krkonoších

Zájem o rekreační nemovitosti v tuzemsku nepolevuje. Jejich nabídka je však po téměř dvouletém boomu naprosto nedostatečná. To se společně se zdražováním stavebních materiálů i práce projevuje na jejich vysokých cenách. K uspokojení enormní poptávky by měl přispět nový projekt Apartmány Albeřice s 11 designovými jednotkami, který roste v horské obci Horní Maršov – Dolní Albeřice v Krkonoších. Výhradní prodej luxusních apartmánů nyní odstartovala naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties! Výstavba nízkopodlažního domu by měla být zahájena ke konci letošního roku, dokončení se plánuje ve 4. čtvrtletí toho příštího.

Přečíst
Jak vybrat postel?
27. 6. 2022

Jak vybrat postel?

Průměrný člověk za svůj život prospí skoro 230 tisíc hodin. Pokud tedy počítáme, že spánkem strávíme třetinu života, rozhodně bychom si měli dát na výběru té správné postele záležet. V tomto článku vám poradíme, podle jakých kritérií se rozhodovat a kde seženete ty nejkrásnější kousky do vaší luxusní nemovitosti.

Přečíst
Pozvěte si domů zelenou a modrou
17. 6. 2022

Pozvěte si domů zelenou a modrou

Hledáte inspiraci při zařizování vaší nové exkluzivní nemovitosti? Nebo jen toužíte oživit váš luxusní byt v Praze? Každé vaše přání splní modrá a zelená. Tyto nadčasové základní barvy se dokonale přizpůsobí všem stylům a lze je použít ať už jako dominantní prvek celého interiéru, tak i jako oživení v podobě doplňků. Obě si navíc skvěle rozumí se zlatou, což vnáší nádech luxusu. A nemusíte se bát je kombinovat spolu!

Přečíst
Černobílá není nuda
20. 5. 2022

Černobílá není nuda

Nestárnoucí klasika, která vaší exkluzivní nemovitosti dodá prvek elegance a neutrality – to je spojení černé a bílé. I když jste milovníkem barev, toto duo vás nikdy nezklame. Možností použití máte opravdu mnoho, hodí se jak na podlahy, tapety, obklady a dlažby, nábytek i doplňky. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst
Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!
16. 5. 2022

Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!

Sníte o nové exkluzivní nemovitosti nedaleko Prahy, ale zároveň poblíž přírodě? Nyní jsme pro vás spustili prodej luxusních domů ve druhé fázi developerského projektu Březový háj, který vyrůstá v obci Předboj. Ta zahrnuje 4 originální rodinné vily o dispozici 6+kk a 7+kk se zahradami, terasami a bazény – a jejich stavba již začala! I přes situaci na realitním trhu, kdy mj. kvůli nedostatku stavebních materiálů rostou ceny, je zájem o projekt obrovský. Z šestnácti domů první etapy máme aktuálně ke koupi už jen poslední. Jejich realizace bude završena na přelomu letošního jara a léta, celý projekt s druhou fází by pak měl být dokončen v létě roku 2023.

Přečíst