Life & style

Design

Stylová předsíň a chodba krok za krokem
30. 5. 2024

Stylová předsíň a chodba krok za krokem

Chodby a předsíně, přestože bývají často opomíjenými prostory, mají zásadní význam. Jsou totiž prvním místem, které vy i hosté spatříte po vstupu do vaší luxusní nemovitosti. Proto je důležité věnovat pozornost celkovému designu a vybavení těchto místností tak, aby reflektovaly váš osobní styl a zároveň sloužily všem praktickým potřebám. Jak na to?

Přečíst
Jak zařídit stylový pokoj pro hosty
15. 5. 2024

Jak zařídit stylový pokoj pro hosty

Míváte často návštěvy z řad rodiny či přátel? Přemýšlíte, jak využít volnou místnost ve vaší luxusní vile nebo zahraniční nemovitosti? Pak se vám určitě bude hodit moderní pokoj pro hosty! Pokud jej navrhnete správně, může vám nejen pomoci při plánování nejrůznějších oslav a příjemných sešlostí, ale stane se rovněž přidanou hodnotou vašeho majetku. Inspirovat se můžete designem butikových hotelů či luxusních letovisek. Opomenout byste ale neměli ani praktickou rovinu, aby se vaši hosté cítili komfortně a měli vše, co potřebují.

Přečíst
Oživte své stěny luxusními dekoracemi
9. 5. 2024

Oživte své stěny luxusními dekoracemi

Stěny exkluzivních nemovitostí jsou jako prázdné plátno, které čeká na vyjádření vaší osobnosti a stylu. A právě pořízení dekorací na zeď představuje způsob, jímž lze proměnit obyčejný interiér v prostor plný života a charakteru. Existuje nespočet možností, jak oživit stěny a udělat z nich výrazný prvek bydlení. Připojte se k nám a objevte několik inspirativních variant, jak transformovat vaše stěny a přidat do vašeho domova unikátního ducha prostřednictvím kreativních a moderních dekorací!

Přečíst
Co čeká Prahu v roce 2024?
14. 3. 2024

Co čeká Prahu v roce 2024?

Praha se chystá na vzrušující časy plné změn a obnovy. Plány na lepší dopravu, revitalizaci brownfieldů a oživení ikonických míst nabírají na obrátkách. Přestože se o těchto projektech dlouho mluvilo, jejich realizace byla brzděna spory, pečlivou přípravou a složitými povolovacími procesy. Nicméně se zdá, že v roce 2024 některé z nich konečně začínají nabírat reálné obrysy. Podívejme se společně, jaké transformace zásadně ovlivní tvář hlavního města.

Přečíst
Jaké je nejžádanější vybavení v moderních bytech?
29. 2. 2024

Jaké je nejžádanější vybavení v moderních bytech?

Vstupujeme do éry, kde moderní bydlení není jen prostorem k odpočinku a trávení času s našimi blízkými, ale stává se také odrazem našich potřeb, estetiky a nejnovějších trendů. Exkluzivní byty zkrátka představují novou éru, kde každý detail má své místo v podobě, která odpovídá potřebám současného života. V tomto článku se podíváme na dynamický svět moderního vybavení, kde se setkávají technologie s designem a praktičnost s elegancí.

Přečíst