Life & style

Design

„Cool“ nemovitosti, ve kterých by se vám líbilo bydlet
28. 12. 2021

„Cool“ nemovitosti, ve kterých by se vám líbilo bydlet

Luxusní segment, zahrnující nevšední nemovitosti v prestižních lokalitách, tvoří svébytnou část rezidenčního trhu. A má své speciální požadavky. Nemovitosti, na které se zaměřuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, si žádají profesionální makléře s dokonalou znalostí specifik tohoto trhu. Ti vás nyní vezmou na exkurzi do světa exkluzivních realit s několika vybranými neotřelými perličkami!

Přečíst
Kde hledají inspiraci úspěšní architekti?  Nahlédněte s námi do života manželů Pizingerových z ateliéru Morix
16. 12. 2021

Kde hledají inspiraci úspěšní architekti? Nahlédněte s námi do života manželů Pizingerových z ateliéru Morix

Ateliér Morix byl založen v roce 2000 Jaromírem Pizingerem, který od roku 2007 pracuje v kreativním týmu s Naďou Pizinger. Jejich spolupráce však začala již od roku 2002 během Nadiných studií. Jaromír Pizinger se kromě jiného zabýval scénografií, designem interiérových doplňků, šperků a svítidel. Pracoval také jako designér v automobilovém průmyslu (Volvo) a ve výstavnictví (prezentační stánky pro rakouskou televizi). Nyní se tým věnuje převážně návrhům interiérů komerčních i soukromých prostor a pomáhá je pak dovést až k realizaci. Patří k nim také projekty realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Rezidence Garden Lofts očima www.tvbydleni.cz
14. 12. 2021

Rezidence Garden Lofts očima www.tvbydleni.cz

Komorní developerský projekt v industriálním nadčasovém stylu, a navíc v atraktivní lokalitě Prahy 5. To je rezidenční bydlení Garden Lofts na hranici Smíchova a Radlic přímo pod Dívčími hrady. Na podzim zde byla zahájena výstavba a zároveň i prodej designových bytů. Ten zastřešuje exkluzivně naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Projekt bude dokončen na jaře roku 2023, ale my vás spolu s www.tvbydleni.cz zveme na video prohlídku už dnes.

Přečíst
Hledáte stavební pozemek v Praze? Podívejte se na tyto dva s povolením na komorní projekty luxusních vil!
2. 12. 2021

Hledáte stavební pozemek v Praze? Podívejte se na tyto dva s povolením na komorní projekty luxusních vil!

Klenotem portfolia naší realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties jsou dva stavební pozemky se stavebním povolením na developerské projekty luxusních domů – Nad Šáreckým údolím v Praze 6 a Zahrada snů v Praze 8. Dohromady v nich vznikne osm exkluzivních vil, takzvaných hide-away nemovitostí pro ty nejnáročnější. Společným rysem staveb je důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a vybavení, snaha o maximální energetickou úspornost a také citlivé zasazení do prostoru, které ctí genia loci. S výstavbou domů můžete začít hned po zakoupení pozemků. Určitě oceníte také fakt, že u obou nyní došlo k výrazné úpravě cen!

Přečíst
V hlavní roli: secese
26. 11. 2021

V hlavní roli: secese

Sloh, který ovlivnil architekturu, ale také malířství, sochařství, literaturu a užitné umění. Bohatá výzdoba v podobě soch a malby. Motivy květin, zvířat i čarokrásných žen. Nápadité kombinace barev. Návrat k řemeslnosti. Inspirace Orientem. To vše a mnohem více charakterizuje secesi. Jak přenést její kouzlo do luxusního bydlení v Praze se dozvíte v následujícím článku!

Přečíst