Life & style

Nákupy

Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu
7. 9. 2023

Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu

Hledáte do svého luxusního bytu neotřelou a líbivou dekoraci? Zkuste vnést do svého interiéru klidnou atmosféru lesa za pomoci mechové dekorace na stěnu. V dnešním světě, kde se ekologie stává klíčovým tématem, představují luxusní dekorace z mechu ideální kombinaci nejen estetické hodnoty, ale i ekologického rozměru. Odborníkem na slovo vzatým je u nás firma Moss4Life – ta spojila kouzlo a tradici severských krajin s moderním designem, aby přinesla do interiérů opravdu jedinečné kousky.

Přečíst
Jak na luxusní bydlení v asijském stylu
31. 8. 2023

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu

Hledáte inspiraci na nevšední zařízení vaší exkluzivní nemovitosti? Pozvěte si domů svěží design z exotického Dálného východu. Asijský a zejména japonský styl bydlení získává stále více příznivců po celém světě. Jeho klidná atmosféra, jednoduchost a důraz na harmonii totiž vytvoří z vašeho domova útulné útočiště v dnešním uspěchaném světě. Přesvědčte se sami, že jemné tóny, přírodní materiály a všudypřítomný zen se budou vyjímat jak v exkluzivním bytě ve městě, tak v luxusní vile v oklopení přírody. Stejně tak vyčarují autentickou atmosféru v rekreační nemovitosti přímo v Asii – ty se v současné době hodí jak pro druhé bydlení u moře, tak jako výhodná investice.

Přečíst
Jak se chránit před sluncem? Vsaďte na slunečníky a pergoly
13. 7. 2023

Jak se chránit před sluncem? Vsaďte na slunečníky a pergoly

Příchod letního období přináší radost ze slunečního svitu a teplých dnů. Pokud jste majitelem domu se zahradou či bytu s terasou nebo balkonem, jistě se rádi vyhříváte na slunci a trávíte čas s rodinou a přáteli venku. Praktickými doplňky, které pomohou vytvořit pohodovou atmosféru, jsou pergoly a slunečníky. Přinášejí totiž ochranu před slunečním zářením i deštěm, ale také přidávají estetickou hodnotu, jež promění každý prostor v klidnou oázu relaxace. Podívejte se na důvody, proč byste si pergolu či slunečník měli pořídit i vy a rovnou si vyberte z těch nejhezčích kousků.

Přečíst
Jaro volá po zeleni
28. 4. 2023

Jaro volá po zeleni

Přichází jaro a s ním i touha přivést do našich životů více zeleně. Ať už jste majitelé velké zahrady, praktického balkonu či prostorného interiéru, zahradničení vám nabízí mnoho možností, jak si zkrášlit váš domov. Podívejte se s námi na několik nápadů, jak začít a jak se i vy můžete stát vášnivým zahradníkem. Chybět nebudou také tipy na luxusní nemovitosti z našeho portfolia, se kterými si sen o bydlení plném zeleně splníte raz dva.

Přečíst
Poctivé parkety, které vydrží
20. 3. 2023

Poctivé parkety, které vydrží

Parkety, známé svou odolností a klasickým stylem, v posledních letech zažívají boom díky kombinaci designu a funkčnosti. Jejich nápadité geometrické vzory a přirozená struktura dřeva dodají každému prostoru nádech elegance, zatímco jejich robustní konstrukce z nich činí praktickou volbu pro vysoce frekventované prostory. Zjistěte, proč jsou parkety ideální pro ty, kteří hledají kvalitní podlahy na celý život, aniž by se vzdali stylu.

Přečíst