Life & style

Nákupy

Jak vybrat postel?
27. 6. 2022

Jak vybrat postel?

Průměrný člověk za svůj život prospí skoro 230 tisíc hodin. Pokud tedy počítáme, že spánkem strávíme třetinu života, rozhodně bychom si měli dát na výběru té správné postele záležet. V tomto článku vám poradíme, podle jakých kritérií se rozhodovat a kde seženete ty nejkrásnější kousky do vaší luxusní nemovitosti.

Přečíst
Pozvěte si domů zelenou a modrou
17. 6. 2022

Pozvěte si domů zelenou a modrou

Hledáte inspiraci při zařizování vaší nové exkluzivní nemovitosti? Nebo jen toužíte oživit váš luxusní byt v Praze? Každé vaše přání splní modrá a zelená. Tyto nadčasové základní barvy se dokonale přizpůsobí všem stylům a lze je použít ať už jako dominantní prvek celého interiéru, tak i jako oživení v podobě doplňků. Obě si navíc skvěle rozumí se zlatou, což vnáší nádech luxusu. A nemusíte se bát je kombinovat spolu!

Přečíst
Černobílá není nuda
20. 5. 2022

Černobílá není nuda

Nestárnoucí klasika, která vaší exkluzivní nemovitosti dodá prvek elegance a neutrality – to je spojení černé a bílé. I když jste milovníkem barev, toto duo vás nikdy nezklame. Možností použití máte opravdu mnoho, hodí se jak na podlahy, tapety, obklady a dlažby, nábytek i doplňky. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst
Jak zařídit domácí pracovnu?
4. 4. 2022

Jak zařídit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nás všechny naučila, že mohou přijít období, kdy se práci z domova nevyhneme. A někteří zaměstnavatelé dnes i pod světlem těchto událostí často přecházejí k hybridním modelům, kdy zaměstnanci tráví v kanceláři jen část týdne a zbylé dny pracují z domova. K tomu, aby však byla vaše práce efektivní a příjemná, je důležité mít pro to ve vaší luxusní nemovitosti speciálně vyhrazené místo. Jak by tedy měla domácí pracovna vypadat?

Přečíst
Jaro je tady! I váš domov může rozkvést
24. 3. 2022

Jaro je tady! I váš domov může rozkvést

Kalendář i počasí nám v posledních dnech napovídají, že jaro už je tady! A k příchodu teplého počasí patří bezpochyby zeleň. Nejen, že již kvetou narcisky a tulipány, ale do bytů pronikají sluneční paprsky navozující příjemnou atmosféru nadcházející sezóny. Jak jaro ve vašem luxusním bydlení přivítat? Máme pro vás hned několik tipů!

Přečíst