Life & style

Nákupy

Poctivé parkety, které vydrží
20. 3. 2023

Poctivé parkety, které vydrží

Parkety, známé svou odolností a klasickým stylem, v posledních letech zažívají boom díky kombinaci designu a funkčnosti. Jejich nápadité geometrické vzory a přirozená struktura dřeva dodají každému prostoru nádech elegance, zatímco jejich robustní konstrukce z nich činí praktickou volbu pro vysoce frekventované prostory. Zjistěte, proč jsou parkety ideální pro ty, kteří hledají kvalitní podlahy na celý život, aniž by se vzdali stylu.

Přečíst
Luxusní relaxace pro duši i tělo
28. 2. 2023

Luxusní relaxace pro duši i tělo

Pořízení vířivky nebo sauny do vaší domácnosti může přinést mnoho zdraví prospěšných účinků a pozitivně ovlivnit váš život. Ponořit se do vířivky nebo se vypotit v sauně nemusí být pouze luxusním zážitkem, ale také způsobem, jak podporovat zdraví a celkovou pohodu. Ať už se snažíte zbavit stresu, zlepšit krevní oběh nebo chcete příjemně strávit čas s přáteli a rodinou, vířivka nebo sauna vám tohle všechno poskytne. Luxusní nemovitosti s vlastní oázou, kde můžete uniknout každodennímu shonu a ponořit se do dokonalé relaxace, naleznete i v portfoliu naší realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Luxusní dárky pro den lásky
9. 2. 2023

Luxusní dárky pro den lásky

Únor je proslulý jako měsíc plný romantiky a lásky. Jak letos potěšit svou drahou polovičku a ukázat jí své city? Abyste toho dosáhli, nabízíme vám několik nápadů na originální i tradiční způsoby, jak si společně užít svátek všech zamilovaných.

Přečíst
Domácí posilovna? Jedině luxusně!
18. 1. 2023

Domácí posilovna? Jedině luxusně!

Po vánočních svátcích a oslavách nového roku je potřeba začít myslet na plavkovou sezónu a nepodcenit přípravy. Cvičení je důležité nejen pro tělo, ale i vaše psychika ocení pravidelný pohyb. A jelikož si v lednu předsevzetí o návštěvách posilovny plní mnoho z nás, komerční fitness centra bývají naplněná na téměř maxima svých kapacit. Vyhnout se tomu můžete snadno. Vytvořte si vlastní luxusní posilovnu přímo u vás doma. Funkčním uspořádáním a exkluzivním vybavením, na které je radost pohledět, zvyšujete šanci, že své soukromé studio budete skutečně využívat.

Přečíst
Lustry s originálním křišťálovým rodokmenem
21. 12. 2022

Lustry s originálním křišťálovým rodokmenem

Každý domov potřebuje světlo a zejména v zimě si život bez umělého osvětlení neumíme představit. Kromě zdroje osvětlení mohou být lustry ale i uměleckým dílem a dominantním designovým prvkem vašeho exkluzivního bydlení či moderní kanceláře. Přesně takové kousky nabízí vyhlášená česká značka Preciosa Lighting, která zdobí i naše nové prostory v Pařížské ulici.

Přečíst