Life & style

Nákupy

Stůl? Jedině z masivu!
27. 10. 2022

Stůl? Jedině z masivu!

Přestěhovali jste se do nového, rekonstruujete svoje luxusní bydlení nebo jste jen zjistili, že vaše srdce touží po novém stole? Pak se obraťte na experty z OldWoody. Jejich kousky jsou skutečnými mistrovskými díly a oživí každý interiér.

Přečíst
Rozlučte se s létem na střeše či terase
12. 10. 2022

Rozlučte se s létem na střeše či terase

Lidé již dávno netráví svůj volný čas jen v ulicích. V poslední době se čím dál častěji objevují projekty zabydlených a útulných střech, kde město ožívá na další vertikální úrovni. A právě terasy a střechy jsou skvělým místem k večírku ve stylu babího léta – při rozmarném počasí můžete utéct před deštěm do interiéru a v dobré společnosti v suchu pokračovat. Svůj venkovní obývací pokoj dotáhnete k dokonalosti tím správným vybavením. A kuchyní!

Přečíst
Co je strukturální abstrakce? A proč si lidé ve 21. století kupují umění?  V rozhovoru jsme nahlédli do života umělce Dominika Mareše.
3. 10. 2022

Co je strukturální abstrakce? A proč si lidé ve 21. století kupují umění? V rozhovoru jsme nahlédli do života umělce Dominika Mareše.

Dominik Mareš (* 1972) je český malíř, grafik a umělec známý především obrazy v duchu strukturální abstrakce, které reflektují jeho inspiraci ohněm, světlem, přírodou a moderní civilizací. Ty prezentoval již na čtyřech desítkách samostatných výstav v Čechách i zahraničí a jsou součástí soukromých sbírek ve více než dvaceti zemích. Jeho tvorbou je možné se kochat i na zdech pražské kanceláře naší společnosti Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Velkoformátové obklady vyniknou nejen v koupelně
22. 9. 2022

Velkoformátové obklady vyniknou nejen v koupelně

Ať už interiérové trendy pozorně sledujete, či nikoliv, pravděpodobně jste si všimli, že velkoformátové obklady se dostávají na výsluní. Tento působivý typ keramiky přitáhl pozornost nejedněch očí a rychle se stal stálicí moderních koupelen. A rozhodně je proč – vypadá elegantně, svěže a zaručuje pocit luxusního bydlení. Díky minimu spár navíc velkoformáty pomáhají snadnější údržbě. Zároveň ale mají mnohem větší potenciál, než jen jako koupelnové dlažby a obklady. Svůj doslova velkolepý styl mohou vnést i do jiných místností. Objevte všechny výhody velkoformátových dlaždic a místa, kde jejich instalace nebudete litovat.

Přečíst
Žít jako na zámku
13. 9. 2022

Žít jako na zámku

Pokud při výletech po zámcích obdivujete hlavně interiéry a nábytek, možná jste už zvažovali i vytvoření zámeckého interiéru přímo u vás doma. To často obnáší mnohé komplikace, ale pokud budete spolupracovat s profesionály z Italier, výsledek bude uchvacující. Navíc v dnešní době si můžete dokonce pořídit zámek za stejnou cenu jako exkluzivní byt v Praze. A portfolio historických nemovitostí má naše realitní kancelář stále široké, takže si můžete vybrat přesně tu, která by vám vyhovovala jak lokalitou, tak dispozicí. Váš sen o životě po vzoru šlechticů se tak snadno může stát skutečností!

Přečíst