Luxusní elektronika jako pragmatický pomocník i doplněk do bytu

Špičková elektronika dokáže nejen značně zjednodušit naše hektické životy, ale i zvelebit interiér rodinné vily. Vytvořte si doma audiovizuální zážitek jako z kina či vsaďte na jedinečnou atmosféru gramofonu. Luxusní audio a videotechniku nabízí náš partner společnost VOIX a my vám přinášíme výčet toho nejlepšího z jeho sortimentu!

luxusní audio nábytek

Zdroj: Voix

Televize jako základ

Pokud i vy patříte k těm, kteří si exkluzivní nemovitost bez prvotřídní televize nedokážou představit, máme pro vás inspiraci na skutečnou perlu! Kromě automaticky optimalizovaného zvuku, pulzujících barev bez vyblednutí a neviditelného kabelu oceníte na QLED 4K televizi Samsung The Frame také její minimalistický design. Je totiž štíhlejší, tónovanější a její jednobarevný povrch na zadní straně vytváří sofistikovaný vzhled z každého úhlu. Barvu přizpůsobitelného rámu navíc kdykoliv změníte podle aktuální nálady.

Patříte k milovníkům umění? Vychutnáte si speciální režim, který promění vaši novou televizi v soukromou galerii pouhým stisknutím tlačítka! Díky tomu si hravě vytvoříte vlastní sbírku oblíbených obrazů, která vám nezabere spoustu místa. V nabídce naleznete více než 1 400 uměleckých děl od světově proslulých institucí.

 

luxusní televize Samsung

Zdroj: Voix

Chytrá televize plná příhodných funkcí a benefitů je dnes jakousi samozřejmostí každého luxusního bydlení. Přemýšleli jste však o vytvoření vlastního domácího kina? Laserový projektor Sony s 4K procesorem obstará takový zážitek, že už se vám nebude chtít kupovat vstupenky do biografů. Stačí doplnit komfortní posezení a večerní sledování filmu nabude zcela nového rozměru!

Sony projektor

Zdroj: Voix

Ruku v ruce se zvukem

Jakmile jednou vyzkoušíte špičkové audio vybavení, nebudete se chtít vrátit k předchozímu stavu… Nejen, že se takové reproduktory mohou stát výjimečným designovým doplňkem, ale zároveň vykouzlí zážitek z filmu na úrovni kinosálů či dojem soukromého koncertu při poslechu hudby.

Například novinka od Bang & Olufsen ve tvaru včelích pláství vás naprosto uhrane svým originálním pojetím. Vyrábí se v různých barvách a jednotlivé reproduktory můžete seskupovat a kombinovat dle prostorových možností nemovitosti a osobního vkusu

sound system Bang & Olufsen

Zdroj: Voix

A už jste slyšeli o takzvaném audio nábytku? Ambiciózní značka Lemus ze severské Kodaně se dostala na výsluní právě díky originálnímu nápadu udělat z ozvučení integrální součást interiéru. Kromě bezchybného zvuku dbá na spolupráci s dánskými designéry a její produkty se tak nesou v nezaměnitelném severském duchu. Tyto kousky se dozajista stanou ozdobou vašeho luxusního domu nebo bytu.

luxusní audio nábytek

Zdroj: Voix

Pro hudební nadšence

Chcete se nechat unášet na vlnách symfonie? Nebo prahnete po rockovém koncertu na plné grády? Ničím nerušený poslech vám zajistí sluchátka od značky HiFiMAN. Membrány měničů jsou vyrobeny nanotechnologií a umožňují dosáhnout mimořádné dynamiky a frekvenční odezvy – výsledkem je snížení zkreslení a čistší, harmonický zvuk. Kromě toho, že sluchátka krásně kopírují tvar ucha, vynikají i precizním řemeslným zpracováním. Kombinace kovu, kůže a dřeva zkrátka působí elegantně a nevšedně.

luxusní sluchátka

Zdroj: Voix

Už před pár lety ohlásily svůj návrat gramofony. Fajnšmekři tímto kousek mohou například zvelebit obývací pokoj a doplnit jej sbírkou desek nejoblíbenějších interpretů, která krásně vyjádří jejich vkus a preference. Představa starobyle působícího gramofonu je však dnes již zcela mylná. Na trhu najdete tuto techniku i v moderním provedení – třeba gramofon od jihoněmecké manufaktury Acoustic Signature se nese ve znamení minimalismu a kvality.

luxusní gramofon

Zdroj: Voix

Království audiotechniky, ale i designu a umění

Ať už toužíte po vlastním exkluzivním bydlení, nebo hledáte tipy na vánoční dárky, navštivte showroom firmy VOIX. Nachází se v Josefově, nedaleko Pařížské ulice, poblíž naší realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties zaměřené na prodej historických nemovitostí i pronájem luxusních bytů.

Na ploše téměř 600 m2 si na vlastní oči můžete prohlédnout audio a videotechniku prémiových značek. Ve speciálních poslechových místnostech si pak dosyta vychutnáte hloubku i čistotu tónů nebo se zrelaxujete v na míru připraveném domácím kině.

audio system Kharma

Zdroj: Voix

Life & style

Novinky ze světa realit