Projekt MOLO Lipno Resort nabízí poslední volné byty

Unikátní projekt MOLO Lipno Resort ideální pro druhé bydlení, který vyrostl na břehu jezera Lipna, je zkolaudován. Vzniklo zde 90 exkluzivních bytů a penthousů o velikostech 1+kk až 7+kk. Jejich výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář. Pokud si chcete ještě toto léto naplno vychutnat šumavskou přírodu, neváhejte – ke koupi zbývají poslední luxusní byty!

Molo Lipno Resort

Foto: MOLO Lipno Resort

Po dvou letech intenzivní práce proběhla na jaře 2022 úspěšná kolaudace rezidenční části projektu MOLO Lipno Resort. Nejdelší dřevěné vnitrozemské molo ve střední Evropě o délce 150 metrů se stalo dominantou celého areálu a ke konci července 2022 zde byla otevřena očekávaná fine-dingová restaurace MOLO Restaurant a cocktailový MOLO Bar & Grill nad hladinou jezera.

MOLO Restaurant vás ohromí nejen svým stylem a výhledy na okolní jezero, ale hlavně úrovní gastronomie a špičkového servisu pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška.

MOLO Lipno Resort

Foto: MOLO Lipno Resort

Samotný developerský projekt MOLO Lipno Resort kombinuje výhody soukromých apartmánů s prémiovým zázemím pětihvězdičkového hotelu. Součástí resortu se tak stane restaurace s mezinárodní kuchyní, bary, concierge služby, wellness a spa s vyhřívaným plovoucím bazénem či soukromý beach club. Samozřejmostí je možnost zapůjčení sportovního vybavení. Mezi hotelem a luxusními novostavbami povede promenáda s obchody a kavárnami, jež bude pokračovat přímo až k místní cyklostezce.

MOLO Lipno Resort ABC

Foto: MOLO Lipno Resort

Designové byty se vyznačují promyšlenými dispozicemi, které nabízejí funkční prostor pro moderní aktivní život. Většina z nich navíc disponuje nadstandardně prostornými balkony nebo terasami, případně mají předzahrádky. Z celkem 90 bytů ve vysokém standardu jsou nyní k prodeji již poslední – například krásné mezonety! Budete si je moct naplno užívat již letošní letní sezonu, byty jsou totiž ihned k předání.

Luxusní bydlení v projektu MOLO Lipno Resort se hodí jak pro vlastní rekreační využití ve všech ročních obdobích, tak jako výhodná investice do bytu.

O krásách projektu na Lipně a jeho okolí se můžete na vlastní oči přesvědčit v reportáži, kterou jsme pro vás natočili spolu s www.tvbydleni.cz zde.

Bližší informace o prodeji apartmánů v unikátním projektu MOLO Lipno Resort , ale i dalších exkluzivních nemovitostí z našeho portfolia vám rádi poskytneme online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 28, Praha 1 - Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit