Life & style

Architektura

Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!
16. 5. 2022

Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!

Sníte o nové exkluzivní nemovitosti nedaleko Prahy, ale zároveň poblíž přírodě? Nyní jsme pro vás spustili prodej luxusních domů ve druhé fázi developerského projektu Březový háj, který vyrůstá v obci Předboj. Ta zahrnuje 4 originální rodinné vily o dispozici 6+kk a 7+kk se zahradami, terasami a bazény – a jejich stavba již začala! I přes situaci na realitním trhu, kdy mj. kvůli nedostatku stavebních materiálů rostou ceny, je zájem o projekt obrovský. Z šestnácti domů první etapy máme aktuálně ke koupi už jen poslední. Jejich realizace bude završena na přelomu letošního jara a léta, celý projekt s druhou fází by pak měl být dokončen v létě roku 2023.

Přečíst
Zámky zlevňují, seženete je za nižší cenu než byt v Praze!
21. 4. 2022

Zámky zlevňují, seženete je za nižší cenu než byt v Praze!

Ceny běžných nemovitostí, jako jsou nové a starší exkluzivní byty či luxusní rodinné domy, mají stále tendenci stoupat. Co se ale týká zámků před rekonstrukcí, pociťuje naše realitní kancelář opačný trend. Pandemií již tak oslabenou ekonomiku silně ovlivňuje válka na Ukrajině, ale i rostoucí náklady na pořízení materiálu a na stavební práce. Majitelé zámků, kteří chtějí nemovitost prodat, aktuálně přistupují ke snižování jejich cen ve snaze vyjít vstříc potenciálním zájemcům, jejichž počet roste. Dle naší expertky na historické reality tyto nemovitosti nyní skýtají velký potenciál pro dobrou a dlouhodobou investici.

Přečíst
Kde hledají inspiraci úspěšní architekti?  Nahlédněte s námi do života manželů Pizingerových z ateliéru Morix
16. 12. 2021

Kde hledají inspiraci úspěšní architekti? Nahlédněte s námi do života manželů Pizingerových z ateliéru Morix

Ateliér Morix byl založen v roce 2000 Jaromírem Pizingerem, který od roku 2007 pracuje v kreativním týmu s Naďou Pizinger. Jejich spolupráce však začala již od roku 2002 během Nadiných studií. Jaromír Pizinger se kromě jiného zabýval scénografií, designem interiérových doplňků, šperků a svítidel. Pracoval také jako designér v automobilovém průmyslu (Volvo) a ve výstavnictví (prezentační stánky pro rakouskou televizi). Nyní se tým věnuje převážně návrhům interiérů komerčních i soukromých prostor a pomáhá je pak dovést až k realizaci. Patří k nim také projekty realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Rezidence Garden Lofts očima www.tvbydleni.cz
14. 12. 2021

Rezidence Garden Lofts očima www.tvbydleni.cz

Komorní developerský projekt v industriálním nadčasovém stylu, a navíc v atraktivní lokalitě Prahy 5. To je rezidenční bydlení Garden Lofts na hranici Smíchova a Radlic přímo pod Dívčími hrady. Na podzim zde byla zahájena výstavba a zároveň i prodej designových bytů. Ten zastřešuje exkluzivně naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Projekt bude dokončen na jaře roku 2023, ale my vás spolu s www.tvbydleni.cz zveme na video prohlídku už dnes.

Přečíst
Hledáte stavební pozemek v Praze? Podívejte se na tyto dva s povolením na komorní projekty luxusních vil!
2. 12. 2021

Hledáte stavební pozemek v Praze? Podívejte se na tyto dva s povolením na komorní projekty luxusních vil!

Klenotem portfolia naší realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties jsou dva stavební pozemky se stavebním povolením na developerské projekty luxusních domů – Nad Šáreckým údolím v Praze 6 a Zahrada snů v Praze 8. Dohromady v nich vznikne osm exkluzivních vil, takzvaných hide-away nemovitostí pro ty nejnáročnější. Společným rysem staveb je důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a vybavení, snaha o maximální energetickou úspornost a také citlivé zasazení do prostoru, které ctí genia loci. S výstavbou domů můžete začít hned po zakoupení pozemků. Určitě oceníte také fakt, že u obou nyní došlo k výrazné úpravě cen!

Přečíst