Life & style

Architektura

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu
31. 8. 2023

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu

Hledáte inspiraci na nevšední zařízení vaší exkluzivní nemovitosti? Pozvěte si domů svěží design z exotického Dálného východu. Asijský a zejména japonský styl bydlení získává stále více příznivců po celém světě. Jeho klidná atmosféra, jednoduchost a důraz na harmonii totiž vytvoří z vašeho domova útulné útočiště v dnešním uspěchaném světě. Přesvědčte se sami, že jemné tóny, přírodní materiály a všudypřítomný zen se budou vyjímat jak v exkluzivním bytě ve městě, tak v luxusní vile v oklopení přírody. Stejně tak vyčarují autentickou atmosféru v rekreační nemovitosti přímo v Asii – ty se v současné době hodí jak pro druhé bydlení u moře, tak jako výhodná investice.

Přečíst
Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován
16. 8. 2023

Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej luxusních apartmánů exkluzivně zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Kam za úchvatnými zahradami a parky
8. 8. 2023

Kam za úchvatnými zahradami a parky

Léto je v plném proudu a nabízí ideální příležitost vyrazit do přírody, procházet se mezi nádhernými květinami a vychutnávat si půvab zahrad a parků. Takových, které okouzlují návštěvníky svou architekturou, rozmanitostí rostlin a unikátními prvky, je na našem území spousta. Připravili jsme pro vás průvodce těmi nejkrásnějšími rozkvetlými kouty v České republice.

Přečíst
Zažijte šarm prvorepublikových vil
23. 7. 2023

Zažijte šarm prvorepublikových vil

Architektonické skvosty z období mezi lety 1918 a 1938 představují dokonalou kombinaci historického kouzla, luxusu a moderního životního stylu. Prvorepublikové vily se vyznačují velkorysou plochou, praktickým členěním prostoru, přepychovým vybavením a často i úchvatnými zahradami. Díky významu pro české dějiny a kulturu jsou dnes navíc vysoce ceněny a staly se objektem touhy pro sběratele a nadšence do historie i architektury. V tomto článku si přiblížíme, co dělá prvorepublikové vily tak neodolatelnými a proč by pro vás mohly být tím pravým.

Přečíst
Co nabízí kouzelná Malá Strana
26. 6. 2023

Co nabízí kouzelná Malá Strana

Malá Strana, jeden z nejčarovnějších koutů Prahy, v sobě skrývá bohatou historii, místa plná umění, zajímavé kulinářské zážitky i zelené zahrady, z nichž přechází zrak. Pojďte se s námi podívat po této malebné čtvrti a objevit jak její poklady, tak luxusní nemovitosti s jedinečným geniem loci vhodné pro vlastní bydlení i investici.

Přečíst