Life & style

Architektura

Co čeká Prahu v roce 2024?
14. 3. 2024

Co čeká Prahu v roce 2024?

Praha se chystá na vzrušující časy plné změn a obnovy. Plány na lepší dopravu, revitalizaci brownfieldů a oživení ikonických míst nabírají na obrátkách. Přestože se o těchto projektech dlouho mluvilo, jejich realizace byla brzděna spory, pečlivou přípravou a složitými povolovacími procesy. Nicméně se zdá, že v roce 2024 některé z nich konečně začínají nabírat reálné obrysy. Podívejme se společně, jaké transformace zásadně ovlivní tvář hlavního města.

Přečíst
Jaké je nejžádanější vybavení v moderních bytech?
29. 2. 2024

Jaké je nejžádanější vybavení v moderních bytech?

Vstupujeme do éry, kde moderní bydlení není jen prostorem k odpočinku a trávení času s našimi blízkými, ale stává se také odrazem našich potřeb, estetiky a nejnovějších trendů. Exkluzivní byty zkrátka představují novou éru, kde každý detail má své místo v podobě, která odpovídá potřebám současného života. V tomto článku se podíváme na dynamický svět moderního vybavení, kde se setkávají technologie s designem a praktičnost s elegancí.

Přečíst
Vydejte se za luxusním lyžováním
21. 2. 2024

Vydejte se za luxusním lyžováním

I když za okny již pomalu dýchá jaro, stále ještě stíháte oslavit zimu v plné parádě. A není lepší způsob než se vydat na lyže do těch nejluxusnějších středisek v Evropě. Ale co když hledáte více než jen dočasný únik na svahy? Jak spojit radost ze zimních sportů s investicí do luxusní nemovitosti? V tomto článku nejenom představíme nejprestižnější areály, ale také vám poradíme, jak propojit vášeň pro lyžování s investičními příležitostmi v českých horách. Připravte se na jedinečnou kombinaci luxusu, módy a investičního potenciálu, která vám otevře bránu do světa, kde se setkává elegance se zimní radostí.

Přečíst
Na Šumavě vyrostou nové luxusní apartmány Laka Living. Nyní jsme spustili jejich prodej!
24. 1. 2024

Na Šumavě vyrostou nové luxusní apartmány Laka Living. Nyní jsme spustili jejich prodej!

Prémiový projekt Laka Living v obci Prášily vyroste v první zóně národního parku Šumava a nabídne 21 exkluzivních horských apartmánů. Svým umístěním, nadstandardním vybavením, prvky udržitelnosti a neotřelým designem uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Hodí se jak pro druhé bydlení, tak jako atraktivní investice do nemovitosti. Na jaře letošního roku se očekává získání stavebního povolení, poté dojde k demolici stávajících objektů a přípravě staveniště. Samotná výstavba by měla začít v polovině roku, její dokončení se předpokládá v létě roku 2026. Výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Zahájili jsme prodej třetí etapy exkluzivního projektu Červený dub v Kostelci nad Černými lesy
17. 1. 2024

Zahájili jsme prodej třetí etapy exkluzivního projektu Červený dub v Kostelci nad Černými lesy

V rámci třetí etapy projektu Červený dub kousek od Prahy vznikne ve dvou fázích celkem pět komorních domů, přičemž každý z nich nabízí tři byty a jeden ateliér. Ke všem náleží terasa, k těm v přízemí také zahrada. Projekt by měl být dokončen začátkem roku 2025, jako budoucí majitelé se budete moct stěhovat na jaře téhož roku. Výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, prvních 12 jednotek je už v nabídce.

Přečíst