Rozlučte se s létem na střeše či terase

Lidé již dávno netráví svůj volný čas jen v ulicích. V poslední době se čím dál častěji objevují projekty zabydlených a útulných střech, kde město ožívá na další vertikální úrovni. A právě terasy a střechy jsou skvělým místem k večírku ve stylu babího léta – při rozmarném počasí můžete utéct před deštěm do interiéru a v dobré společnosti v suchu pokračovat. Svůj venkovní obývací pokoj dotáhnete k dokonalosti tím správným vybavením. A kuchyní!

venkovní terasa na střeše

Zdroj: //unsplash.com/

Ať už si chcete užít romantický večer ve dvou nebo třeba uspořádat narozeninovou oslavu, střecha nebo terasa vám poskytne nejen prostor, ale i soukromí, tudíž se nebudete muset bát zvídavých kolemjdoucích nebo sousedů. To stejné platí pro komerční objekty, jako například moderní kanceláře. Pracovní prostředí lze stylově zařízenou terasou či střechou obohatit o příjemný prostor pro schůzky, teambuilding i ničím nerušené posezení s kávou.

Náš partner ELITE BATH+KITCHEN se specializuje na kuchyně všeho druhu – a to i ty venkovní. Pro nové prostory naší realitní kanceláře vytvořil na střeše domu v Pařížské ulici venkovní posezení s kuchyní. Pojďte načerpat inspiraci, jak by mohla vypadat i střecha či terasa vaší luxusní nemovitosti.

venkovní kuchyně

Zdroj: Röshults, ELITE BATH+KITCHEN

Na míru životu i prostoru

Chtěli byste zvelebit vaši střechu či terasu, ale nevíte jak na to? Navržení nového posezení na vaší soukromé oáze se dá zvládnout ve třech snadných krocích:

1. Plán: Začněte s venkovním půdorysem. Dále si položte otázku, co byste chtěli mít za nábytek k posezení a jak ho chcete zkombinovat. Nejprve si vše pečlivě rozmyslete a poté své myšlenky přeneste do návrhu.

2. Design: Nyní je čas vybrat vzhled a barvu pohovek, křesel, lehátek a otomanů. Výběr je samozřejmě jen na vás a vašem vlastním vkusu. Nikdy však neuděláte chybu s minimalistickými a nadčasovými kousky.

3. Příslušenství: Nezapomeňte doplnit svůj venkovní obývací prostor konferenčními stolky a menšími postranními stolky. Doporučujeme vám také prohlédnout si všechny kolekce luxusní značky Röshults a najít si své oblíbené drobnosti k doladění atmosféry.

Například se sérií Röshults Garden Moore nemůžete šlápnout vedle. Vytvoří totiž uvolněnou odpočinkovou zónu, kde bude radost se scházet se svými přáteli, rodinou či kolegy. Díky rámu z nerezové oceli, detailům z teakového dřeva a polštářům z laminované látky Sunbrella® odolné proti povětrnostním vlivům a pěny QuickDry je tato série vynikající volbou pro váš venkovní salonek. Pohodlné sedačky seženete ve svěží námořnické modři nebo v jemné pískově šedé barvě, které zapadnou do každého luxusního bytu. Zároveň si můžete vytvořit sedací soupravu přímo na míru vašemu prostoru díky jejímu složení z modulárních dílů. Výběr barevných kombinací i doplňků je samozřejmostí.

venkovní posezení nábytek

Zdroj: Röshults, ELITE BATH+KITCHEN

Jak na občerstvení?

Vše chutná lépe venku. Představte si ranní šálek kávy, pohodový oběd na zahradě ve stínu nebo vzrušující večeři za svitu Měsíce. Série Outdoor Dining Series vám prostře stůl v jakémkoli venkovním prostoru.

Kromě posezení potřebuje každý koutek, ve kterém budou majitelé relaxovat, také místo věnované občerstvení. I s tím vám v ELITE BATH+KITCHEN dokážou pomoci. Venkovní kuchyně, jako například ta naše v Pařížské ulici, nabízí řešení pro večírky, kdy se vám nechce odcházet od dobré společnosti ani na vteřinu. A díky tzv. open kitchen systému, který je vysoce flexibilní a je omezen pouze vaší kreativitou, si můžete prostor uzpůsobit dle libosti. Jakmile jsou určeny funkční moduly kuchyně, je čas vybrat ten pravý vzhled a funkcionalitu rámu. Rám série Open Kitchen se dodává v různých šířkách a při jejich kombinaci vaše kuchyně ožije. Všechny otevřené kuchyňské rámy jsou samozřejmě připraveny pro připojení vody a odtoku. Umístění je flexibilní, aby přesně vyhovovalo vaší konfiguraci.

venkovní kuchyně

Zdroj: Röshults, ELITE BATH+KITCHEN

Domácí pizza? Jedině z pece na dřevo!

Na závěr pro vás máme perličku, kde se setkává opravdové řemeslo s exkluzivní autenticitou. Röshults BBQ Wood Oven vám otevře nové dveře a nadchne vaše smysly zcela novým způsobem. Zapalte oheň, připravte si pizzu, chléb nebo jiný kulinářský zážitek a splňte si své sny o dokonalém večeru pod hvězdami.

venkovní pec na pizzu

Zdroj: Röshults, ELITE BATH+KITCHEN

K dokonalosti svou BBQ Wood Oven dovedete příborníkem ve stejném stylu. Ten je k dispozici ve dvou barevných provedeních – v kartáčované nerezové oceli a antracitem s deskou z mramoru nebo v nejjemnějším teakovém dřevě. Celá řada má několik možností přizpůsobení, což znamená, že si můžete vytvořit vlastní jedinečnou kombinaci, která vaši pec na dřevo zdokonalí.

Zdroj: terasa na střeše naší nové kanceláře, Luxent

Pokud byste si rádi pořídili nové luxusní bydlení, třeba i s venkovním posezením, neváhejte se nám ozvat telefonicky či e-mailem. A jestli se chcete pokochat naší střechou s výhledem na Pražský hrad, srdečně vás zveme k nám do pražské realitní kanceláře zaměřené na exkluzivní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit