Představili jsme vzorový dům v luxusním projektu Březový háj u Prahy

V exkluzivním rezidenčním komplexu Březový háj v Předboji, Praha-východ, jsme pro zájemce otevřeli vzorový dům. Většina z 16 luxusních vil včetně jednoho bungalovu z první etapy je již prodaná či rezervovaná. Ale nezoufejte! V průběhu letošního roku se chystáme nabídnout ke koupi další 4 domy z té druhé. Výhradní prodej luxusních domů zajišťuje právě naše realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties. Dokončení první etapy se plánuje na jaro příštího roku, celý projekt by pak měl finišovat na přelomu let 2022 a 2023.

Foto: Vzorová vila BH-19 v projektu Březový Háj

Necelých 10 km od Prahy v obci Předboj vyrůstá ve dvou etapách nový rezidenční projekt Březový háj, který celkem čítá 19 exkluzivních nízkoenergetických vil 5+kk až 6+kk a luxusní bungalov 5+kk s velkorysým prosklením a individuální architekturou. V specifickém konceptu se ponesou také vznikající 4 rodinné vily na západní straně areálu.

V rámci první etapy, v níž aktuálně probíhají vnitřní práce, jsme pro vás nyní otevřeli vzorový dům o dispozici 5+kk s obytnou plochou 239 m2. „Máme obrovskou radost, že si můžete nyní na vlastní oči prohlédnout luxusní bydlení v projektu Březový háj. Ve vzorovém domě vám představíme možnosti změn ve standardech a nadstandardech interiérového vybavení koupelen či povrchů podlah. Lze zvolit také nadstandardní designovou kuchyň,“ říká realitní makléřka společnosti Luxent –⁠ Exclusive Properties Romana Čermáková.

Foto: kuchyně a krb ve vzorové vile BH-19

Bydlení současnosti s nároky budoucnosti

Všechny moderní domy na prodej mají užitnou plochou od 230 m2 do 388 m2 s pozemky o velikosti od 906 do 1 550 m2 s orientací na jih až jihozápad, které navazují na obývací pokoje. Vzniknou na nich dřevěné terasy ze sibiřského modřínu – útulné zákoutí pro grilování či ranní kávu si určitě zamilujete. K domu náležejí také dvě parkovací stání krytá a dvě nekrytá, což oceníte například při návštěvě rodiny.

Důraz je kladen na kvalitní a komfortní řešení interiérů. Hlavní obytné pokoje v přízemí směřují k jihu. Díky tomu vám budou do těchto místností po většinu dne dopadat sluneční paprsky. Na severní straně jsme pamatovali na skladové prostory a technické místnosti, kam bez problémů uložíte například vysavač či sportovní vybavení. Ložnice se samostatnou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly se rozprostírá v patře a doplňuje ji krytá terasa s kouzelným výhledem na zahradu. Dále se zde nacházejí ještě dvě ložnice, které případně využijete pro dětské pokoje nebo pracovnu, opět se samostatnou koupelnou. Vybavení koupelen Villeroy & Boch a baterie Steinberg jsou pak zárukou vysoké designové kvality.

Vytápění a chlazení zajistí tepelné čerpadlo země-voda s podlahovým systémem. To vám přinese snížení provozních nákladů i vyšší komfort bydlení. Samozřejmostí je příprava pro smart řízení domácnosti, elektronický zabezpečovací systém a také fotovoltaiku či dobíjení elektromobilů. Klid a soukromí vám poskytne ohrazení z dřevěných, vertikálně kladených plotovek v antracitové barvě.

Foto: výhled z ložnice a koupelna

V harmonii s přírodou

Návrh v duchu moderního příměstského bydlení pochází od architektů Jana Kasla a Pavla Krpece ze společnosti JK Architekti. O exteriérový a interiérový design vil se pak postarali v ateliéru Morix manželů Pizingerových. Ti vdechli domům neotřelou podobu a rozhodně tak máte z čeho vybírat! Nosným motivem se staly přírodní materiály jako kámen, kov, dřevo a pálené hliněné cihly, které jsou použity zejména na centrálně umístěných objektech. V kontrastu s tím nápaditě rezonuje u vybraných domů oplechované ostění nadpraží a oken s izolačními trojskly. Do této koncepce zapadá rovněž profil střech ze špičkové oceli Ruukki připomínající tradiční falcované krytiny.

V projektu je samozřejmě pamatováno na zeleň, jak ve vašich soukromých zahradách, tak i v rámci zeleně přístupné všem obyvatelům. Těšit se tak můžete na park se zakrslými borovicemi a vzrostlými břízami vytvářející příjemnou atmosféru pro relaxaci s vašimi dětmi nebo domácími mazlíčky. „Aktuálně pozorujeme stále větší poptávku po domech na prodej u Prahy v dosahu přírody, což potvrzuje i nebývalý zájem o projekt Březový háj. Do popředí se totiž za uplynulý rok ovlivněný pandemií koronaviru dostává trend takzvaného ‚úniku z měst‘, kdy lidé shání kvalitní bydlení kombinující život v klidné krajině poblíž lesů, luk a vodních toků s výhodami těsné blízkosti velkých měst,“ vysvětluje realitní makléřka Romana Čermáková.

Na pomezí velkoměsta a lesů

Jste milovník přírody, ale nechcete se vzdát dobré dostupnosti do Prahy? V projektu Březový háj toto dilema řešit nemusíte! Obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města. Cesta například do nákupního centra nebo na stanici metra Letňany vám tak zabere pohodlných 10 minut. V obci naleznete místní občanskou vybavenost: ordinaci praktického lékaře, restaurace, školu golfu a mateřskou školu. Další pestré občanské vybavení včetně základní školy a možnosti kulturních a sportovních vyžití lze hledat i v sousední obci Líbeznice. Na procházky a volnočasové aktivity vyrazte do blízkého okolí komplexu, například ke krásnému Předbojskému rybníku.

Foto: vizualizace projektu Březový háj

Life & style

Novinky ze světa realit