Do prodeje dáváme luxusní horské apartmány Harrachov Peaks!

V oblíbeném krkonošském středisku Harrachov roste komorní projekt Harrachov Peaks, který zahrnuje 16 jedinečných jednotek, včetně tří exkluzivních podkrovních mezonetů. Výhradní prodej luxusních apartmánů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk pro vás odstartovala naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Ale dlouho neváhejte, enormní poptávka po rekreačních nemovitostech rozhodně neutichá! Horský rezidenční dům totiž skýtá možnost druhého bydlení na horách a zároveň investiční příležitost. Dokončení projektu je plánováno na prosinec příštího roku, na předávání jednotek se můžete těšit v lednu 2023.

Foto: vizualizace exteriéru moderního domu HARRACHOV PEAKS

Nově vznikající rezidence Harrachov Peaks o jednom podzemním a čtyřech nadzemních podlažích, včetně podkroví s dechberoucími výhledy do okolí, se vyznačuje moderním podobou v horském ladění, promyšlenými dispozicemi a použitím kvalitních přírodních materiálů, mezi nimi například dubových podlah od firmy Valen & Masar. Můžete vybírat z celkem 16 designových apartmánů s užitnou plochou od 52 m2 do 156 m2, každý navíc s vlastní terasou či balkonem. Dům nabízí širokou škálu exkluzivních bytů od 1+kk až po 4+kk, včetně tří kouzelných podkrovních mezonetů s odhalenými krovy a krásnými výhledy do horské krajiny nebo přímo na sjezdovku. Velkorysé vnitřní uspořádání jednotek klade důraz na prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, kde se má odehrávat veškerý denní ruch. Ložnice, přístupné z chodeb, pak budou skýtat soukromí i dostatek úložných prostor. Některé z apartmánů mají své vlastní komory, k většině z nich navíc patří sklep. Díky vyšší poloze domu v krajině a díky francouzským oknům, převážně orientovaným na slunné světové strany, budou všechny byty celoročně působit vzdušně a prosvětleně. K dispozici vám bude také 13 parkovacích míst v podzemním podlaží a dalších 9 na soukromém venkovním pozemku u domu. Luxusní rezidence vyroste jako bezbariérová, s výtahem do všech podlaží.

ložnice luxusního apartmánu

Foto: HARRACHOV PEAKS

Pro váš maximální komfort vytápění v energeticky úsporné budově zajistí vlastní plynová kotelna, přičemž do apartmánů teplo rozvede podlahový systém. Větrání obstarají řízené rekuperační jednotky. Trávení volného času vám zpříjemní soukromé wellness se saunou a vířivkou a také fitness s posilovnou o výměře 40 m2, kam si kdykoliv snadno sjedete výtahem přímo ze svého apartmánu! Na pozemku jsou navržena i herní zákoutí pro děti nebo místa pro sousedské posezení u ohně. Luxusní nemovitost zkrátka nabízí vše, co potřebujete pro svůj aktivní odpočinek, bohatý rodinný život i tvořivou práci.

moderní dům Harrachov Peaks, Krkonoše

Foto: HARRACHOV PEAKS

V horském stylu a atmosféře

Návrh apartmánového domu byl vytvořen v duchu tradiční architektury zdůrazňující charakter původních chalup, přičemž je koncipován pro moderní potřeby dneška. Horský ráz podpoří mohutné sedlové střechy a na kráse mu přidá obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu. V nadzemních podlažích se na fasády použije vysoce kvalitní, odolný dřevěný obklad, který jim dodá živost a zároveň ochrání obálku před povětrnostními podmínkami. Kovová, tmavě šedá zábradlí a antracitové oplechování pak vtisknou projektu industriální nádech.

interiér apartmánu Harrachov Peaks

Foto: HARRACHOV PEAKS

K zahájení výstavby došlo na podzim letošního roku zemními a výkopovými pracemi. Byl srovnán terén a proběhlo připojení na inženýrské sítě. Rovněž již byla položena základová deska. Stavební práce pro nás vykonává až do dokončení hrubé stavby, které se plánuje na květen 2022, firma Ardem.

Horské apartmány v Krkonoších i pro investiční využití

„Projekt Harrachov Peaks svým konceptem uspokojí jak zájemce o druhé či stálé rodinné bydlení v Krkonoších, tak investory se záměrem užívat apartmán částečně a ve zbývajícím čase jej poskytnout pro lukrativní krátkodobé pronájmy,“ říká realitní makléřka Šárka Tichá ze společnosti Luxent – Exclusive Properties a dodává: „Rezidence nejenže rozšíří nabídku, která v lokalitě dlouhodobě zaostává za poptávkou, ale díky svému designu a vysokému standardu vybavení, včetně soukromého fitness a wellness, se zařadí ke krkonošské špičce – a to se samozřejmě promítne do dynamiky výnosu.“ Kromě investice do bytu můžete získat i možnost hypotečního financování a zajištění správy pronájmů.

interiér apartmánu Harrachov Peaks

Foto: HARRACHOV PEAKS

Druhý domov v soukromí, přesto v centru dění

Město Harrachov leží v Libereckém kraji, na okraji Krkonošského národního parku, nedaleko polských hranic. Rozkládá se v údolí říčky Mumlavy pod Čertovou horou, na jejíž vrchol se můžete pohodlně vyvézt lanovkou. Naleznete zde veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, zdravotnických zařízení, půjčoven sportovního vybavení či možností kulturního vyžití.

Společně se Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou patří Harrachov mezi trojici nejoblíbenějších tuzemských horských center. Projekt Harrachov Peaks, umístěný v širším centru obce, je výborně dopravně dostupný. Například z Prahy vám cesta až k domu zabere necelé 2 hodiny jízdy autem. Těšit se můžete na výhody lyžařského střediska s bohatou infrastrukturou a ideálními podmínkami pro široké spektrum letních i zimních sportů, jako:

  • lyžování
  • snowboarding
  • běžkování
  • golf
  • cykloturistiku
  • a další outdoorové aktivity

Z Harrachova se hladce dostanete i do dalších horských lokalit a sportovních středisek, například do Jizerských hor nebo na polskou stranu Krkonoš, s lázeňskými městy, termálními koupališti a aquaparky.

Foto: HARRACHOV PEAKS

Ptejte se online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 28, Praha 1 - Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit