Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!

Sníte o nové exkluzivní nemovitosti nedaleko Prahy, ale zároveň poblíž přírodě? Nyní jsme pro vás spustili prodej luxusních domů ve druhé fázi developerského projektu Březový háj, který vyrůstá v obci Předboj. Ta zahrnuje 4 originální rodinné vily o dispozici 6+kk a 7+kk se zahradami, terasami a bazény – a jejich stavba již začala! I přes situaci na realitním trhu, kdy mj. kvůli nedostatku stavebních materiálů rostou ceny, je zájem o projekt obrovský. Z šestnácti domů první etapy máme aktuálně ke koupi už jen poslední. Jejich realizace bude završena na přelomu letošního jara a léta, celý projekt s druhou fází by pak měl být dokončen v létě roku 2023.

Foto: Březový háj, Praha-východ

Výstavba komplexu Březový Háj v Předboji, v okresu Praha-východ, probíhá ve dvou etapách. U té první se nyní dokončují interiéry a domy jsou připravovány ke kolaudaci. Následně se budou upravovat zahrady. U druhé fáze již byly provedeny úpravy terénu a byly položeny základové desky,“ popisuje majitel naší společnosti Luxent – Exclusive Properties Emil Kasarda.

Moderní příměstské bydlení s důrazem na úspornost

Čtyři nové dvou- a třípodlažní domy, vyrůstající na západní straně areálu, mají architektonicky odlišný koncept. Už na první pohled se liší rovnými střechami, které budou částečně zatravněné. Návrh se nese v nadčasovém designu a odráží urbánní styl v kombinaci s industriálními prvky, promyšlenými detaily a čistými formami s důrazem na materiál. Již tradičně se o něj postarala společnost JK Architekti, na jejichž práci navázalo studio Morix.

developerský projekt Březový háj, Předboj

Foto: Březový háj, Praha-východ

Každá vila obklopená zahradou na pozemku od 1 000 do 1 200 m2 má velkorysou dispozici 6+kk či 7+kk a užitnou plochu 423 až 471 m2. Samozřejmostí jsou privátní garážová stání. Všechny luxusní rodinné domy budou vybaveny tepelným čerpadlem země-voda s podlahovým vytápěním a zároveň budou mít přípravu pro fotovoltaiku. V rámci nadstandardu si také můžete zvolit stropní chlazení. To vám přinese nejen snížené provozní náklady, ale zároveň exkluzivní bydlení méně závislé na externích dodávkách energií. Exteriéry pak zahrnou slunné terasy a zahrady, které přímo vybízí k trávení volného času s rodinou a přáteli, nejen při letních dnech. Oproti první etapě bude k těmto vilám patřit také bazén s filtrací, který si určitě zamilujete!

Foto: Březový háj, Praha-východ

Poptávka neutichá ani přes rostoucí ceny

Co se týče standardů, opět platí, že zvolené materiály budou kvalitní, designové a přírodní. Ze základního vybavení se můžete těšit například na luxusní sanitu Villeroy&Boch, baterie Steinberg, kvalitní dřevěné podlahy a keramickou dlažbu či chytrou domácnost Loxone. Podobu své luxusní novostavby samozřejmě můžete ve velké míře ovlivňovat, a to výběrem z různých variant standardů i nadstandardů interiérového vybavení koupelen a povrchů podlah.

 

Foto: Březový háj, Praha-východ

„I přes složitou situaci na realitním trhu, kdy se pro každou výstavbu dnes složitě hledají dodavatelé, nehledě na to, že určitých stavebních materiálů je značný nedostatek a jejich ceny rostou, se realizace projektu Březový háj úspěšně daří,“ říká Emil Kasarda a dodává: „Po domech poblíž Prahy navíc stále evidujeme enormní zájem, o čemž jsme se přesvědčili už v první fázi projektu. Vily se vyprodaly velmi rychle a aktuálně zbývá poslední dům. A už máme první zájemce i pro druhou etapu.“

Foto: Březový háj, Praha-východ

Nová rezidenční čtvrť poblíž metropole i přírody

Projekt se těší oblibě i pro svou blízkost Praze (obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města) a současně okolní přírodní ráz krajiny s lesy a rybníky, které se hodí k procházkám, cykloturistice i rybaření. Dobrá je také občanská vybavenost přímo v mikrolokalitě – najdete zde ordinaci praktického lékaře a mateřskou i základní školu, devítijamkové golfové hřiště s restaurací, kavárnou a hotelem, dále dětské hřiště a víceúčelový sportovní areál. Březový háj se tak může stát vaším skutečným „doma“ i oázou klidu a aktivního a spokojeného života!

Foto: Březový háj, Praha-východ

Bližší informace nejen o tomto projektu, ale i o dalších exkluzivních nemovitostech v Praze i zahraničí, vám rádi poskytneme nad šálkem dobré kávy v naší pražské moderní kanceláři Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 28, Praha 1 - Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit