Hledáte nemovitost v zahraničí? Zahájili jsme prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku

Zájem o nemovitosti, především ty rekreační, je stále enormní. Jelikož však tuzemská nabídka není schopna jej pokrýt, obrací Češi nyní svou pozornost stále více do zahraničí, například na Slovensko. U slovenské přehrady Liptovská Mara na řece Váh přímo pod Tatrami roste developerský projekt Marina Liptov, který zahrnuje 33 moderních apartmánů v dispozicích od 2+kk do 4+kk. Ty nabízejí možnost aktivního odpočinku ve vlastním zázemí v oblíbené slovenské rekreační lokalitě i příležitost perspektivní investice do bytu. Projekt by měl být dokončen koncem příštího roku. Naše kancelář Luxent – Exclusive Properties se stala exkluzivním partnerem pro jejich prodej v České republice – pojďme si je nyní blíže představit!

Zdroj: Luxent

„Nabídka rekreačních nemovitostí v České republice, zejména chat a chalup, zdaleka neodpovídá poptávce, a to dlouhodobě. Tato skutečnost se jednoznačně potvrdila s počátkem covidové pandemie a trvá. V nejznámějších a nejvyhledávanějších lokalitách je velmi málo příležitostí ke koupi, a pokud se něco naskytne, požadovaná cena je velmi vysoká. Zdražovalo se řadu let, během několika posledních o deset, ale i více procent ročně,“ vysvětluje Jiří Kučera, ředitel naší realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties a dodává: „Nejsilnější poptávku cítíme především po projektech, které nabízí možnost využití po celý rok.“

Zdroj: Luxent

S ohledem na to, že u nás je nabídka malá a cenami srovnatelná se zahraničím, se stále více lidí uchyluje ke koupi rekreační exkluzivní nemovitosti mimo Českou republiku. Jednou z aktuálně populárních destinací je právě Slovensko – nejen díky pohodlné dojezdové vzdálenosti, ale také kulturně blízkému prostředí, které navíc není zatíženo jazykovou bariérou.

Moderní bytové domy ve stylu plachetnic

Projekt Marina Liptov vzniká ve třech čtyřpodlažních nízkoenergetických domech A, B a C. Celkem je v nabídce 33 luxusních apartmánů o rozloze od 47 m2 do 164 m2, každý s lodžií. Můžete vybírat z jednotek o dispozici 2+kk a 3+kk, v nejvyšším podlaží pak naleznete exkluzivní penthousy 4+kk se 360stupňovým panoramatickým výhledem. Apartmány se prodávají zařízené a plně vybavené nábytkem i spotřebiči – k dispozici jsou tři různá provedení interiéru. Ke každému náleží uzamykatelný sklad v přízemí. Jako lyžárna, prostor pro kola nebo centrum pro různé aktivity pak poslouží společenská místnost. Všechny luxusní domy mají bezbariérový přístup, výtah a vyhrazená parkovací místa. Exkluzivní prodej apartmánů v ČR zprostředkovává naše realitní kancelář!

Zdroj: Luxent

Výstavba apartmánů Marina Liptov probíhá s cílem zachovat původní esenci okolí Liptovské Mary a zároveň uplatnit principy moderní architektury a unikátního designu inspirovaného plachetnicemi. Návrh luxusních novostaveb byl samozřejmě podřízen okolní přírodě a neupozaďuje tak výhledy na majestátní vrcholky Tater a plochu přehrady. Dokončení budov je naplánováno na prosinec 2023.

Slovenské rekreační středisko, které má všechno

„Projekt je ideální pro ty, kdo hledají komfortní druhý domov či výnosný investiční potenciál. Plná vybavenost lokality, vybudovaná infrastruktura a široké možnosti rekreačních i sportovních aktivit Liptovské Mary dělají z Mariny Liptov luxusní koncept bydlení. To vše navíc ve vzdálenosti zhruba 500 km od Prahy. Apartmány mohou lidé využívat k vlastní rekreaci jen po část roku a v mezidobí je pronajímat za účelem zisku,“ popisuje naše makléřka Monika Szwarcová.

Zdroj: Luxent

Dosyta si zde budete moct užívat pestrou nabídku aktivního odpočinku, gastronomické zážitky a ničím nerušený klid v přírodě či v prostředí příjemného přístaviště s molem. Díky své poloze na prahu národních parků a přehrady Liptovská Mara si také užijete své oblíbené aktivity během všech ročních období – ať už patříte k milovníkům vysokohorské turistiky, cyklistiky, lyžování, jachtingu, windsurfingu, veslování či rybaření. V blízkém okolí se dále nachází resort Tatralandia s vodním parkem nebo lázeňské středisko Bešeňová. Na výlety za kulturou a památkami pak vybízí nedaleká města Liptovský Mikuláš či Ružomberk.

Marina Liptov

Zdroj: Luxent

Jestli si chcete splnit sen o vlastním rekreačním sídle, v našem portfoliu naleznete celou řadu dalších zahraničních nemovitostí – neváhejte se na nás tedy obrátit, ať už online nebo osobně v naší pražské luxusní kanceláři Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 28, Praha 1 - Josefov.

 

Life & style

Novinky ze světa realit