Hledáte stavební pozemek v Praze? Podívejte se na tyto dva s povolením na komorní projekty luxusních vil!

Klenotem portfolia naší realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties jsou dva stavební pozemky se stavebním povolením na developerské projekty luxusních domů – Nad Šáreckým údolím v Praze 6 a Zahrada snů v Praze 8. Dohromady v nich vznikne osm exkluzivních vil, takzvaných hide-away nemovitostí pro ty nejnáročnější. Společným rysem staveb je důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a vybavení, snaha o maximální energetickou úspornost a také citlivé zasazení do prostoru, které ctí genia loci. S výstavbou domů můžete začít hned po zakoupení pozemků. Určitě oceníte také fakt, že u obou nyní došlo k výrazné úpravě cen!

Foto: vizualizace projektu Nad Šáreckým údolím v Lysolajích, Praha 6

Stylová architektura obou projektů vil je dílem předního českého ateliéru Masák & Partner. Tým renomovaného architekta Jakuba Masáka stojí například za rekonstrukcí budovy Státní opery v Praze či chaty Libušín na Pustevnách nebo také za opravami interiéru a exteriéru Pražského hradu a připravovanou modernizací Divadla na Vinohradech. „U prodeje těchto exkluzivních pozemků se stavebním povolením vydaným na představené luxusní projekty, podle skic a řezů jednotlivých domů, jsme pro vás nyní připravili zcela bezkonkurenční ceny. Jako noví majitelé pak po koupi samozřejmě můžete využít těchto návrhů a oslovit architektonické studio, které vám rodinné vily rádo postaví,“ uvádí makléřka Pavla Kalousová z naší realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties. O návrh zahrad se pak v obou případech postaral uznávaný ateliér Krejčiříkovi.

Oáza klidu v malebném údolí Divoké Šárky

Architektonický projekt Nad Šáreckým údolím v městské části Praha 6 v srdci přírodního parku Šárka-Lysolaje čítá tři individualizované volně stojící domy zasazené do soukromého parku. Momentálně se zde nachází starší budova, jejíž demolice započne ihned po zakoupení parcely. Následně se lze domluvit s architektonickou kanceláří a začít se samotnou výstavbou luxusních domů v Praze 6.

Foto: vizualizace projektu Nad Šáreckým údolím v Lysolajích, Praha 6

Všechny tři pozemky s inženýrskými sítěmi mají rozlohu zhruba 1 400 m2, zastavěná plocha jednotlivých domů je 225 m2. V současném návrhu pak povolená podlahová plocha činí 1 071 m2.

O vzdušnost interiérů třípodlažních domů se postará nevšední prosklené schodiště a také tzv. piano nobile, tedy otevřené patro. Patříte k milovníkům luxusu? Pak oceníte suterénní bazén nebo vířivku a především velkou střešní terasu s vodní plochou a hi-tech plachtovým stíněním namísto střechy. Samozřejmostí návrhu je bezbariérové propojení všech pater výtahovou plošinou či unikátně řešené nadstandardní garáže. U každého pozemku se pro vás počítá se čtyřmi parkovacími místy a dále také s návštěvnickým stáním v parteru

Foto: vizualizace projektu Nad Šáreckým údolím v Lysolajích, Praha 6

Nejmodernější technologie se promítnou rovněž do chytrého řízení domácnosti nebo vytápění a chlazení tepelnými čerpadly. To vám zajistí pohodlný život s minimální spotřebou energie. Chybět nebude ani dostatek zeleně. Na parcele vznikne landartová zahrada, kde budou vysazeny vzrostlé padesátileté stromy z proslulých evropských zahradnictví.

 

Foto: vizualizace projektu Nad Šáreckým údolím v Lysolajích, Praha 6

Sen o klidném bydlení ve stylu Provence

V klidné lokalitě na okraji Bohnic, poblíž přírodního parku Drahaň-Troja, vyroste v rámci projektu Zahrada snů pět unikátních designových domů v provensálském stylu. Mírně zvlněný pozemek dříve sloužil jako sad. Luxusní vily tu začnou vznikat po zakoupení parcel a domluvě s architektonickou kanceláří. Je zde již vybudovaná trafostanice, tři vrtané studně a rozvody závlahového systému, aktuálně se realizuje vodovodní přípojka.

Třípodlažní domy nabídnou variabilní dispozice od 2+kk po 6+kk nebo 2+1 až 6+1 – vybere si zkrátka každý! Hrubá zastavěná plocha jednotlivých budov se pohybuje v rozmezí od 192 m2 do 247 m2, ta podlahová pak mezi 192 m2 až 362 m2. V současnosti činí celková povolená zastavěná plocha 1 303,7 m2 a podlahová 1 835,5 m2. Ke každému z pozemků bude náležet pětinový podíl, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

 

Foto: vizualizace projektu s pěti stavebními pozemky v Bohnicích, Praha 8

„Navržené vily navazují na harmonii přírody a zajistí vám komfortní místo k životu, přitom s velkoměstem a všemi jeho výhodami doslova za zády. Projekt maximálně dbá na klid, soukromí a vysoké zabezpečení jednotlivých exkluzivních nemovitostí,“ uvádí Pavla Kalousová a dodává: „Navíc prostředí díky rozlehlým celoročně kvetoucím zahradám, které daly projektu jméno, evokuje pocit francouzského venkova.“

Foto: vizualizace projektu s pěti stavebními pozemky v Bohnicích, Praha 8

Dominantou objektů se stanou doškové střechy a ošetřené krovy získané ze zbouraného kostela ze 14. století. Čelní fasády pak vyzdobí kamenné obložení. Interiéry se ponesou v elegantním duchu s použitím nejmodernějších technologií. Nabídnou vám prosvětlené prostory s prostupy přírodního světla, otevřené pohledy na ručně tesané trámy dřevěných konstrukcí domů a okenní plochy s výklopnými nebo výsuvnými stěnami, které otevírají nádherné výhledy do kvetoucích zahrad. Obývacímu pokoji budou vévodit historické kamenné krby pocházející z francouzských panství. Co se týče kuchyně, tu vybaví nejmodernější spotřebiče německých značek.

Foto: vizualizace projektu s pěti stavebními pozemky v Bohnicích, Praha 8

Kromě individuálních zahrad s koupacími bio jezírky na pozemku vznikne přes 4 300 m2 společných ploch pro setkávání se sousedy nebo pro procházky se psem. Atmosféru dotvoří více než šedesátileté vzrostlé stromy dovezené z lesních školek v Belgii, v Holandsku a v Německu. Po terénních úpravách je pak doplní spousta dalších dřevin a rostlin. I okolí domů vám poskytne příjemná zákoutí k relaxaci – nedaleko se nachází ovocný sad a levandulová pole, k vyjížďkám na koni láká stáj s kompletním zázemím.

Foto: vizualizace projektu s pěti stavebními pozemky v Bohnicích, Praha 8

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost si koupit unikátní stavební pozemky se stavebním povolením na developerské projekty v Praze 6 a 8. Více informací vám rádi poskytneme v naší luxusní kanceláři Luxent – Exclusive Properties v historickém centru Prahy – na adrese Pařížská 28, Praha 1. Rádi vám nad šálkem dobré kávy samozřejmě představíme i další exkluzivní reality z naší nabídky!

Life & style

Novinky ze světa realit