Od pláží k chrámům: objevte to nejlepší z Thajska a Bali

Vydejte se na cestu do jihovýchodní Asie a připravte se, že vás uchvátí exotická krása Thajska a Bali. Tyto dvě destinace nabízejí kaleidoskop památek, zvuků a zážitků, které vás okouzlí. Thajsko a Bali se díky svým nedotčeným plážím, bujným džunglím, starobylým chrámům a rušnému nočnímu životu staly oblíbenými destinacemi cestovatelů z celého světa. Ponořte se do fascinujících kultur, pochutnejte si na lahodné kuchyni a prozkoumejte dechberoucí krajinu těchto dvou okouzlujících zemí. Připravte se s námi na cestu, která probudí vaše smysly a zanechá ve vás nezapomenutelné vzpomínky. Chybět nebudou tipy na unikátní ubytování, včetně možnosti pořízení vlastní rekreační nemovitosti.

Bali

Zdroj: https://unsplash.com/

Pokud sníte o dovolené, která spojuje přírodní krásy, kulturní bohatství a uvolněnou atmosféru, pak jsou Bali a Thajsko dvě destinace, které by měly být na začátku vašeho cestovního seznamu. Obě země jsou proslulé svou úchvatnou krajinou, starobylými chrámy a vřelou pohostinností. Dále nabízejí pestrou škálu aktivit pro všechny chutě, od rušných měst po klidné pláže a bohaté kulturní zážitky. V Bangkoku se můžete zúčastnit kurzu thajské kuchyně nebo se vydat do Ubudu na lekce jógy. Pokud hledáte něco dobrodružnějšího, navštivte sloní přírodní park v Chiang Mai nebo obdivujte úchvatné rýžové terasy Tegallalang na Bali. Zájemci o historii a architekturu mohou prozkoumat starobylé město Ayutthaya v Thajsku nebo neuvěřitelné chrámy Uluwatu a Tanah Lot na Bali.

Od rýžových políček na Bali až po pláže na Phuketu – příležitostí k poznávání a odpočinku je zde skutečně nepřeberné množství. A pokud uvažujete o druhém domově nebo investiční nemovitosti, Bali i Thajsko nabízejí vynikající možnosti pro chvilkový odpočinek i trvalejší útočiště. Prozkoumejte naši nabídku a přesvědčte se sami, že život je lepší na pláži.

Tegelalang rice terraces, Ubud, Bali

Zdroj: https://unsplash.com/

Thajsko – země úsměvů

Thajsko je proslulé svými nádhernými plážemi, starobylými chrámy a rušnými městy. Hlavní město Bangkok s pestrobarevnými trhy a vynikajícím pouličním jídlem je místem, které musíte navštívit. Velký palác je ohromující ukázkou tradiční thajské architektury a chrám Wat Arun nabízí ze svých vysokých věží úchvatný výhled na metropoli. Pokud chcete zažít uvolněnější atmosféru, vydejte se na jih na ostrov Phuket, kde se můžete opalovat na bílých písečných plážích a koupat se v křišťálově čistých vodách Andamanského moře.

chrám v Thajsku

Zdroj: https://pixabay.com/

Pro skutečně jedinečný a nezapomenutelný pobyt v Thajsku zvažte rezervaci pobytu v hotelu Keemala. Tento luxusní resort se nachází uprostřed svěžích tropických lesů v Kamale na Phuketu a nabízí nádherné vily s doškovými střechami inspirované čtyřmi fiktivními kmeny ostrova. Každá vila je vybavena moderním zařízením, soukromými bazény a krásnými venkovními terasami. Keemala nabízí řadu aktivit, včetně lekcí jógy, lázeňských procedur a procházek přírodou s průvodcem, které hostům umožní ponořit se do místní kultury. Díky své krásné architektuře, luxusnímu vybavení a klidnému prostředí se Keemala stane dokonalým útočištěm, pokud toužíte po dokonalém odpočinku.

Keemala, Phuket, Thajsko

Zdroj: https://www.keemala.com/gallery/

Thajsko nabízí také vynikající příležitosti pro zájemce o koupi druhého domova v teple. Díky uvolněné vízové politice, nízkým životním nákladům a krásné krajině je země atraktivní volbou pro expaty a penzisty, kteří hledají místo, kterému by mohli říkat domov. Z našeho portfolia vás určitě zaujme nově postavená designová vila na ostrově Phuket v Thajsku, pouhých 5,5 km od mezinárodního letiště a v blízkosti úchvatné pláže Nai Thon. Tento tropický ráj nabízí nezapomenutelné západy slunce a nachází se na pozemku o rozloze 1 368 m2 obklopeném bujnou zelení. Od soukromého bazénu o rozměrech 4,5 x 7,5 m a velké terasy s posezením jsou to na pláž necelé tři minuty jízdy autem. Vila má dvě samostatné obytné jednotky s vlastními vchody, jednu na každém patře, s prostornými obývacími prostory, kuchyní na míru a francouzskými okny, která propojují interiér s exteriérem. Luxusní nemovitost je kompletně zařízena v nadčasovém thajském stylu a je plně klimatizovaná, což z ní činí dokonalý prázdninový domov připravený k nastěhování.

vila na Phuketu, Thajsko

Zdroj: https://www.luxent.cz/prodej-dum-vila-phuket-thajsko/1543/

Bali – ostrov tisíce chrámů

Na Bali si užijete tropický ráj s jedinečnou směsicí hinduistické a balijské kultury. Ostrov je domovem úchvatných chrámů, svěžích rýžových políček a pláží pro surfaře světové úrovně. Zároveň je Bali kouzelnou směsicí kultury, přírody a kuchyně, kde se neustále objevuje spousta nových restaurací, obchodů a lázní. Navštívit byste určitě měli město Ubud s bujnou džunglí, tradičními trhy a uměleckými galeriemi představujícími místní balijská řemesla. Ti, kteří si chtějí odpočinout, se mohou vydat na pláže Seminyaku, kde mohou relaxovat na bílém písečném pobřeží a dopřát si masáž ve zdejších luxusních lázních.

chrám v Ubudu, Bali

Zdroj: https://www.maxpixel.net/

Pokud během svých toulek toužíte po přepychovém zážitku, ubytujte se v hotelu Melia Bali. Tento úžasný resort se nachází v srdci Nusa Dua a pyšní se bohatým vybavením, honosnou výzdobou a úchvatným výhledem na oceán. Prostorné pokoje nabízejí kombinaci moderní a tradiční architektury a jsou doplněny špičkovým vybavením pro maximální pohodlí. Melia Bali disponuje soukromou pláží, prvotřídními lázněmi a několika možnostmi stravování, které zahrnují skvostnou indonéskou i mezinárodní kuchyni, a poskytuje tak vše, co potřebujete pro dovolenou snů. Přátelský personál je vždy připraven vyhovět všem potřebám hostů a zajistit jim nezapomenutelný pobyt v tomto nádherném rezortu.

Hotel Melia Bali

Zdroj: https://www.melia.com/

Bali skýtá také skvělé příležitosti pro zájemce o koupi druhého domova. Teplé podnebí, přátelští lidé a živá kultura činí z ostrova atraktivní možnost pro ty, kteří zvažují nákup luxusní nemovitosti v zahraničí. Z naší nabídky k nim patří třeba tato luxusní vila, která se nachází pouhých 100 metrů od proslulé pláže Echo. Pyšní třemi ložnicemi s vlastní koupelnou, světlou kuchyní a propojeným obývacím prostorem s francouzskými okny s nádherným výhledem. Zapuštěná sedací souprava s krbem přispívá k útulnosti prostoru a každý detail je promyšleně vytvořen z jedinečných, vysoce kvalitních materiálů. Exkluzivní nemovitost je téměř dokončena a připravena k užívání.

Luxusní dům objevíte v okouzlující přímořské vesnici Pererenan se záviděníhodnými plážemi a zelenými rýžovými políčky. V nedalekém Canggu najdete nejprestižnější mezinárodní školy na Bali. Tanah Lot, nádherný přímořský chrám, je odtud vzdálený asi 10 km a nabízí nádherný výhled při západu slunce.

vila na Bali

Zdroj: https://www.luxent.cz/prodej-dum-vila-bali-indonesie-1/1536/

Chtěli byste si pořídit druhé bydlení v nejkrásnějších oblastech jihovýchodní Asie? Jsme specialisté na prodej luxusních bytů a rodinných vil v zahraničí! Rádi vám poskytneme konzultaci online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

vila na Bali

Zdroj: https://www.luxent.cz/prodej-dum-vila-bali-indonesie-4/1627/

Life & style

Novinky ze světa realit