Oslavte Valentýn luxusními drobnostmi

Svátek svatého Valentýna k sobě váže mnoho pověstí – možnou historii jeho vzniku jsme vám přiblížili v loňském článku*. Letos doporučujeme se zaměřit na romantiku s vaší drahou polovičkou. Dopřejte si 14. února slavnostní večeři v restauraci, procházku po městě a doma láskyplné zakončení, třeba masáží při svíčkách. A pokud takový večer doplníte o pěkný dárek, kterým například zútulníte vaše luxusní bydlení, vaše láska jistě pokvete dlouhé roky!

valentýn

Zdroj: unsplash.com

Praktický dárek i umění v jednom

Proč nevyužít svátek lásky k investici do bytu? Nádherné designové věci, jež se stanou ozdobou každé exkluzivní nemovitosti, koupíte v obchodě Flamant. Čaj tak odteď můžete servírovat třeba ve fialové ručně foukané konvičce! Model BOHÈME - Mariage Frères se zlatými doplňky odráží kreativitu Paříže a ducha Londýna. Inspirace tak pochází hlavně z londýnské čtvrti Soho plné umělců, která si zachovala bohémského a tvůrčího ducha. Krásně se tak hodí do historické nemovitosti, i luxusní vily či domu

flamant konvice

Zdroj: www.flamantonlineshop.cz

Vsaďte na voňavé potěšení

Parfémy značky Le Labo, které se vyrábí z těch nejlepších ingrediencí, najdete v beauty concept storu Ingredients. Z jejich nabídky vsaďte na vůni Rose31 – zprvu jí dominuje májová růže, která se následně mísí s hřejivě kořeněnými dřevitými nótami kmínu, olibana, cedru a ambry. V pozadí deklarovaná smyslnost guajakového dřeva a cistu zvýrazněná výrazně fyzickou živočišnou nótou dodává tomuto parfému pocit tajemství. A abyste dokázali, že je určený jen pro vaši milovanou, můžete na krabičku i etiketu napsat krátké věnování!

le labo rose 31

Zdroj: www.lelabofragrances.com

Rudá jako barva lásky

Červená barva se s Valentýnem neodmyslitelně pojí a intimní atmosféru s prádlem značky Michaela Couture rozhodně nezkazíte, spíše naopak. Sáhněte například po karmínovém setu Srdcové Eso z kolekce Michaela Lingerie. Set z jemné krajky je odvážný a sexy, takže večer svého partnera určitě příjemně překvapíte!

michaela couture spodní prádlo

Zdroj: www.michaelacouture.cz

Láska prochází žaludkem

Už jste někdy slyšeli o růžové čokoládě? Takzvané Ruby boby byly vyšlechtěné teprve nedávno a čokoláda z nich vyrobená má specifickou, lehce ovocně květinovou chuť a typickou růžovou barvu. V dílně Steiner & Kovarik z ní vytvořili k příležitosti svátku všech zamilovaných čokoládové srdce – navíc se skutečným příběhem lásky! Zakladatelka této značky totiž ve svém manželovi našla nejen životního, ale i obchodního partnera a společně budují již 10 let své čokoládové království. Kromě spousty kulinářských ocenění Great Taste pak z Čech se svými produkty expandovali například až do Ománu.

ruby čokoládové srdce

Zdroj: www.steinerkovarik.com

Vyhlášené dezerty seženete také v cukrářství Ivety Fabešové. Delikatesy z její dílny se vyznačují nejen výbornou chutí, ale také neotřelým provedením – naleznete zde tak například zákusek ve tvaru citronu, limetky nebo zlatého vejce. Pokud patří váš partner k milovníkům sladkého, vsaďte na Valentýna například na nevšední verzi sacherového dortu s korpusem s mandlovou pastou. Základ z třešní a hořké čokolády zdobí červená lesklá poleva a růže z bílé čokolády. Hotová pastva i pro oči!

dort na valentýna

Zdroj: www.ivetafabesova.cz

Darujte péči!

Mít rád sám sebe je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě. Pozorností v podobě nepostradatelných pomocníků při zkrášlovacích rituálech tak dáte najevo vaši upřímnou péči a podporu toho druhého. Ručně vyrobené doplňky značky Beloved jsou pro to jako dělané! K příležitosti svátku svatého Valentýna se přímo nabízí set face rolleru a guasha kamene z růženínu, který je známý jako kámen (sebe)lásky. Ten je navíc ve tvaru srdce! Takzvaná guasha se pokládá a přitlačuje na obličej pro zlepšení mikrocirkulace krve a face roller napomáhá vstřebání kosmetických produktů a vypínání pleti. Uvidíte, že se rychle stanou stálicí vaší koupelnové poličky.

Zdroj: www.belovedshop.cz

Užívejte si jeden druhého

Nejzamilovanější den v roce přímo vybízí k tomu, abyste opustili každodenního shon a strávili ničím nerušený večer s vaším nejdražším. Tipy na kouzelná místa přináší například společnost Amazing Places. Na jejich portálu si dovolenou vyberou jak milovníci exkluzivních realit, kteří se mohou do sytosti nechat kochat v pětihvězdičkových hotelech s wellness centrem, tak dobrodružné povahy i gastronomičtí nadšenci. Hledáte něco nevšedního? Unikátním zážitkem, na který budete se svým partnerem určitě ještě dlouho vzpomínat, se stane noc strávená v létající chatě Ootolno. Takzvaná útulnička levituje mezi kmeny stromů a poskytuje kýžené soukromí doplněné pouze o zvuky přírody.

I pokud si nejste jistí, kam by se vaše drahá polovička ráda vydala, můžete jí nadělit pobyt dle jejího přání. Stačí vybrat voucher na danou pouze peněžní hodnotu, všechno ostatní si může obdarovaný vybrat sám – od místa, přes termín, až po společníka, se kterým pobyt stráví.

amazing places

Zdroj: www.amazingplaces.cz

Zpečeťte lásku schůzkou s makléřem

Byť se to může zdát jako netradiční akt, zkuste svého partnera pozvat na Valentýna na schůzku k nám. Můžete tak svému milovanému ukázat, že společnou budoucnost berete vážně a chcete společně například koupit dům v Praze. Rádi vás přivítáme v naší moderní kanceláři Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 28, kde vám nad kávou či čajem zodpovíme vaše dotazy a ukážeme luxusní nemovitosti v Praze, například v našich developerských projektech, jiných městech České republiky nebo zahraniční reality, které by splňovaly všechny vaše představy.

 

garden lofts ložnice

Zdroj: www.luxent.cz

* O možné historii vzniku svátku Svatého Valentýna si můžete přečíst zde.

Life & style

Novinky ze světa realit