Prodej

Prodej bytu 1+kk, 41,8 m2, v novém projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

41 m2 K Závěrce, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivní byt s výhledem do okolní vilové čtvrti v novém luxusním projektu Viladům Děvín. Byt má dispozici 1+kk na obytné ploše 41,8 m2. Projekt Viladům Děvín se nachází pod Dívčími hrady ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených údolí, jen pár minut od Metra B Anděl i Radlická. Moderní design a vysoce kvalitní vybavení uspokojí i náročné. SMART ovládání v bytech rezidence zvyšuje komfort bydlení a snižuje energetickou náročnost. Dům i byt byly navrženy individuálně studiem architektů a interiérovými designéry. Dominantní jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Děvínem. Kvalita Viladomu - podzemní patro s parkováním, cihlové vyzdívaní, sádrocementové omítky, chlazené stropy a další výhody - se snoubí se špičkovým vybavením promyšlených bytů. Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, je zde masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla, koupelny vybaveny stylovými obklady a zařizovacími předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura apod. Vytápění plynové centrální, v bytech podlahové, v koupelně topné těleso. V 1.PP se nachází zděné sklepy, parkování i dobíjení pro elektromobily; vstup autovýtahem z ulice.

Byt má pokoj prosklený ven do okolního prostoru čtvrti. To mu dodává neopakovatelnou vzdušnou atmosféru. Prosklená stěna je otevíratelná, orientovaná na jih, okna jsou izolační, opatřena kvalitními žaluziemi s automatickým ovládáním. V chodbě se nachází úložné prostory, koupelna s luxusním sprchovým koutem. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Vytápění je centrální plynové - podlahové, v koupelnách navíc topný žebřík. Klimatizace chlazenými stropy. V domě je zavedena kabelová televize, WiFi.

Lokalita nabízí zeleň i skvělou občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti cca 10 min autem. Dostupnost je vynikající, nejbližší zastávky Metra linie B - Radlická a Anděl - jsou od rezidence jen několik minut autem, při použití MHD (bus i tram) pak trvá cesta na obě stanice Metra jen 10 minut, případně 8 minut autobusem do stanice Na Knížecí. Minuty autem je vzdálený Městský okruh v jeho smíchovské části, kterým se pohodlně dopravíte na všechny pražské výpadovky. Do Prokopského a Dalejského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule dojedete MHD během několika minut.

Přiložené vizualizace jsou pouze ilustrační.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

VD-2.2

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

41 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Dispozice Patro Užitná plocha Obytná plocha Terasa/Balkón/Lodžie Zahrada Cena
VD-1.1 2+kk přízemí 103 m2 78 m2 24 m2 / Ne / Ne Ano (55 m2) Prodáno Detail
VD-1.2 3+kk přízemí 167 m2 122 m2 45 m2 / Ne / Ne Ano (70 m2) Prodáno Detail
VD-2.1 2+kk 1. patro 86 m2 75 m2 11 m2 / Ne / Ne Ano (38 m2) Prodáno Detail
VD-2.2 1+kk 1. patro 41 m2 41 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-2.3 2+kk 1. patro 78 m2 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.1 3+kk 2. patro 122 m2 122 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.2 2+kk 2. patro 78 m2 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail

Zatáhněte pro více položek