Prodej

Prodej bytu 2+kk, 78,7 m2, v novém projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

78 m2 K Závěrce, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivní byt v projektu Viladům Děvín o dispozici 2+kk, obytná plocha 78,7 m2. Tato nová krásná rezidence roste pod Dívčími hrady, ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených pražských údolí, přitom pár minut od Metra Anděl a Radlická. V moderním designu a kvalitním vybavení bytu najdou uspokojení i ti nejnáročnější. SMART ovládání domácnosti zpříjemňuje bydlení a snižuje náklady. Dům i byt byly navrženy individuálně architektem a interiérovými designéry. Dominantní jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Děvínem. Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, je zde masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla, koupelny vybaveny stylovými obklady, předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura a dalšími. Vytápění centrální plynové, klimatizace chlazenými stropy, v domě je zavedena kabelová televize, WiFi. K bytu patří sklep a je možné 1 parkovací stání v 1.PP domu.

Jižní obývací pokoj s prosklenou stěnou a výhledem na vilovou čtvrť na jižním svahu směrem k Praze pod Děvínem. Na obývací pokoj navazuje kuchyňská část s jídelnou, ozvláštněná prosklenou rohovou stěnou opět s výhledem do okolí. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Ložnice (se šatnou a koupelnou s luxusním sprchovým koutem) je orientovaná na východ. Ve vstupní hale jsou úložné prostory pro vestavbu skříní.

Lokalita nabízí zeleň i skvělou občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti 10 min autem. Dostupnost je vynikající, nejbližší zastávky Metra linie B - Radlická a Anděl - jsou od Rezidence jen několik minut autem, při použití MHD (bus i tram) pak trvá cesta na obě stanice Metra 10 minut, případně 8 minut autobusem do stanice Na Knížecí. Minuty autem je vzdálený Městský okruh v jeho smíchovské části, kterým se pohodlně dopravíte na všechny pražské výpadovky. Do Prokopského a Dalejského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule dojedete MHD během několika minut.

Přiložené vizualizace jsou pouze ilustrační.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

VD-2.3

Cena

Prodáno

Adresa

K Závěrce, Praha 5 - Smíchov

Druh

Byty

Dispozice

2+kk

Užitná plocha

78 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka

Dispozice

Patro

Obytná plocha

Terasa/Balkón/Lodžie

Zahrada

Cena

VD-1.1

2+kk

přízemí

78 m2

24 m2 / Ne / Ne

Ano (55 m2)

Prodáno

Detail

VD-1.2

3+kk

přízemí

122 m2

45 m2 / Ne / Ne

Ano (70 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.1

2+kk

1. patro

75 m2

11 m2 / Ne / Ne

Ano (38 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.2

1+kk

1. patro

41 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-2.3

2+kk

1. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.1

3+kk

2. patro

122 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.2

2+kk

2. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-4.1

4+kk

3. patro

176 m2

38 m2 / Ne / Ne

Ne

na vyžádání

Detail

Zatáhněte pro více položek

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím