Prodej

Prodej bytu 2+kk, 78,7 m2, v novém projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

78 m2 K Závěrce, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivní byt 2+kk o bytové ploše 78 m2 - v luxusním projektu na Praze 5 Viladům Děvín. Tato nová krásná rezidence roste ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady, v sousedství zelených pražských údolí, přitom pár minut od Metra Anděl a Radlická. V moderním designu a kvalitním vybavení bytu najdou uspokojení i ti nejnáročnější. SMART ovládání domácnosti zpříjemňuje bydlení a snižuje náklady. Dům i byt byly navrženy individuálně architektem a interiérovými designéry. Dominantní jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Děvínem. Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, je zde masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla, koupelny vybaveny stylovými obklady, předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura a dalšími. Pro byt je charakteristické nadstandardní prosvětlení okenní stěnou v obývacím pokoji, podtrhující vzdušnost i pocit prostorovosti. Okna jsou zajištěna žaluziemi na smart el. ovládání. Vytápění centrální plynové, klimatizace chlazenými stropy, v domě je zavedena kabelová televize, WiFi. K bytu patří sklep a je možné 1 parkovací stání v 1.PP domu.

Jižní obývací pokoj má prosklenou stěnu s výhledem na vilovou čtvrť na jižním svahu a na Prahu pod ním. Na obývací pokoj navazuje kuchyňská část s jídelnou, ozvláštněná prosklenou rohovou stěnou, opět s výhledem do okolí. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Ložnice (se šatnou a koupelnou s luxusním sprchovým koutem) je orientovaná na západ. Ve vstupní hale jsou úložné prostory pro vestavbu skříní.

Lokalita nabízí zeleň i skvělou občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti 10 min autem. Dostupnost je vynikající, nejbližší zastávky Metra linie B - Radlická a Anděl - jsou od Rezidence jen několik minut autem, při použití MHD (bus i tram) pak trvá cesta na obě stanice Metra 10 minut, případně 8 minut autobusem do stanice Na Knížecí. Minuty autem je vzdálený Městský okruh v jeho smíchovské části, kterým se pohodlně dopravíte na všechny pražské výpadovky. Do Prokopského a Dalejského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule dojedete MHD během několika minut.

Přiložené vizualizace pouze ilustrační.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

VD-3.2

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

78 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Dispozice Patro Užitná plocha Obytná plocha Terasa/Balkón/Lodžie Zahrada Cena
VD-1.1 2+kk přízemí 103 m2 78 m2 24 m2 / Ne / Ne Ano (55 m2) Prodáno Detail
VD-1.2 3+kk přízemí 167 m2 122 m2 45 m2 / Ne / Ne Ano (70 m2) Prodáno Detail
VD-2.1 2+kk 1. patro 86 m2 75 m2 11 m2 / Ne / Ne Ano (38 m2) Prodáno Detail
VD-2.2 1+kk 1. patro 41 m2 41 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-2.3 2+kk 1. patro 78 m2 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.1 3+kk 2. patro 122 m2 122 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.2 2+kk 2. patro 78 m2 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail

Zatáhněte pro více položek