Prodej

Prodej bytu 2+kk/T/Z, 87 m2, v novém projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

86 m2 K Závěrce, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivní byt se zahradou v novém luxusním projektu Viladům Děvín. Byt má dispozici 2+kk, obytná plocha je 75,4 m2, zahrada 38,8 m2 a terasa 11,2 m2. Tato nová krásná rezidence roste pod Dívčími hrady, ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených pražských údolí, přitom pár minut od Metra Anděl a Radlická. V moderním designu a kvalitním vybavení bytu najdou uspokojení i ti nejnáročnější. SMART ovládání domácnosti zpříjemňuje bydlení a snižuje náklady. Dům i byt byly navrženy individuálně architektem a interiérovými designéry. Dominantní jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Děvínem. Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, je zde masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla, koupelny vybaveny stylovými obklady, předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura a dalšími. Okna jsou zajištěna žaluziemi na smart el. ovládání. Vytápění centrální plynové, klimatizace chlazenými stropy, v domě je zavedena kabelová televize, WiFi. K bytu patří sklep a je možné 1 parkovací stání v 1.PP domu.

Jižní obývací pokoj s prosklenou stěnou a výhledem na vilovou čtvrť na jižním svahu směrem k Praze. Na obývací pokoj navazuje kuchyňská část s jídelnou, ozvláštněná prosklenou rohovou stěnou opět s výhledem do okolí. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Ložnice se šatnou a koupelnou s luxusním sprchovým koutem je orientovaná na východ a francouzskými dveřmi ústí na fitness/relaxační venkovní prostor - terasu a zahradu - na severní straně domu. Ve vstupní hale jsou úložné prostory pro vestavbu skříní. Vytápění je centrální plynové - podlahové, v koupelnách navíc topný žebřík. Klimatizace chlazenými stropy. V domě je zavedena kabelová televize, WiFi. K bytu patří sklep a možnost 1 parkovacího stání v 1.PP.

Lokalita nabízí zeleň i skvělou občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti 10 min autem. Dostupnost je vynikající, nejbližší zastávky Metra linie B - Radlická a Anděl - jsou od Rezidence jen několik minut autem, při použití MHD (bus i tram) pak trvá cesta na obě stanice Metra 10 minut, případně 8 minut autobusem do stanice Na Knížecí. Minuty autem je vzdálený Městský okruh v jeho smíchovské části, kterým se pohodlně dopravíte na všechny pražské výpadovky. Do Prokopského a Dalejského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule dojedete MHD během několika minut.

Přiložené vizualizace jsou pouze ilustrační.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

VD-2.1

Cena

Prodáno

Adresa

K Závěrce, Praha 5 - Smíchov

Druh

Byty

Dispozice

2+kk

Užitná plocha

86 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa/Balkón/Lodžie Zahrada Cena
VD-1.1 2+kk přízemí 78 m2 24 m2 / Ne / Ne Ano (55 m2) Prodáno Detail
VD-1.2 3+kk přízemí 122 m2 45 m2 / Ne / Ne Ano (70 m2) Prodáno Detail
VD-2.1 2+kk 1. patro 75 m2 11 m2 / Ne / Ne Ano (38 m2) Prodáno Detail
VD-2.2 1+kk 1. patro 41 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-2.3 2+kk 1. patro 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.1 3+kk 2. patro 122 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail
VD-3.2 2+kk 2. patro 78 m2 Ne / Ne / Ne Ne Prodáno Detail

Zatáhněte pro více položek

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím