Spustili jsme prodej bytů v industriálním stylu v luxusní rezidenci Garden Lofts

V atraktivní lokalitě Prahy 5, na hranici Smíchova a Radlic přímo pod Dívčími hrady, byla zahájena výstavba originálního a nadčasového developerského projektu – rezidence Garden Lofts v industriálním stylu. Budova zahrnuje 22 luxusních bytů s terasami, balkony nebo předzahrádkami. Ty nyní exkluzivně do prodeje dává naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Projekt bude dokončen na jaře roku 2023. Výstavbu zajišťuje renomovaná stavební společnost Swietelsky.

Foto: vizualizace projektu Garden Lofts

V ulici Pechlátova vyroste v projektu Garden Lofts 22 bytů s užitnou plochou 39 až 204 m2 a v dispozicích od 1+kk do 5+kk. A rozhodně máte z čeho vybírat! Ve vyšších patrech naleznete jednotky s výhledy do soukromé zahrady, mezi nimi i dva stylové lofty 3+kk a 5+kk se střešními terasami a panoramatickými výhledy na Prahu. První podlaží pak patří bytům se zahradou, na jejichž konci se navíc bude nacházet atypická samostatná zahradní místnost s kompletním sociálním zázemím a možností dovybavení. Vytvořit zde tak můžete například pokoj pro hosty nebo zahradní kuchyni. Samozřejmostí budou sklepy a podzemní parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů.

Foto: vizualizace terasy v jednom ze střešních bytů v projektu Garden Lofts

A jak to aktuálně vypadá na stavbě, kterou jsme zahájili letos v létě? Náš generální dodavatel společnost Swietelsky stavební aktuálně v místě zajišťuje stavební jámu a po ukončení stávajících prací zde začne probíhat hlubinné zakládání pomocí pilotů zapuštěných do skály pod základovou desku. Hrubá stavba luxusní novostavby začne vyrůstat do výšky na přelomu října a listopadu tohoto roku.

Osobitý charakter a kreativní řešení

Návrh exkluzivní nemovitosti rezidence Garden Lofts vzešel z pera uznávaného českého architekta Jana Kasla, o podobu interiérů a fasády se postarali manželé Pizingerovi ze studia Morix. Architektura projektu v sobě spojuje neotřelou krásu průmyslového designu s útulností a každodenní praktičností. Uvolněnou atmosféru podtrhuje půvab surových materiálů spolu s rozsáhlým, industriálně laděným prosklením čelní fasády. Co se týče interiérů, budou působit vzdušně, a přesto útulně. Design a vybavení obytných místností i koupelen odráží nadstandard. Použijeme pro tento druh architektury typické přírodní materiály:

  • kámen
  • dřevo
  • beton
  • sklo
  • kov

Přiznány budou různé industriální prvky, citlivě a vkusně také vedení elektřiny a vody. Do určité míry samozřejmě můžete vzhled svého bytu spoluvytvářet! Zařízení pro vaše luxusní bydlení pak pečlivě vybírali specialisté studia Morix ve firmě Elite Bath a dalších.

Garden Lofts, Praha 5

Foto? vizualizace luxusního interiéru od studia MORIX

„Industriální nádech, originalita a neotřelost jsou vizitkou projektu Garden Lofts. Záběr konceptu této rezidence překračuje konvenční náhled na běžný luxus a zaujme i ty nejnáročnější. Projekt se hodí jednak pro individuální a rodinné bydlení a jednak pro investici do bytu. S byty majitelé získají luxusní nemovitost a s ní i prostor pro zdravý život v klidu a zeleni,“ vysvětluje realitní makléř Zdeněk Jemelík společnosti Luxent – Exclusive Properties.

Víceúčelová oáza klidu

Skutečný skvost rezidence představuje terasovitá, kreativně řešená zahrada o rozloze 2 495 m2 se stromy, workoutovou zónou, prostorem pro vyžití dětí a zahradním bazénem. Celá je navíc původní zástavbou odstíněna od ruchu města a skryta pohledům kolemjdoucích. Sloužit bude pouze obyvatelům Garden Lofts a poskytne vám tak příjemné a ničím nerušené místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Promyšlený koncept totiž v jednotlivých úrovních nabízí rozmanitá využití. Ve spodní úrovni budete moct naplno využívat bazén s terasami – jak s lehátky, tak s možností k vyššímu sezení u jídelního stolu. Ta střední vám pak poslouží pro večerní posezení u ohniště obklopeného lavicemi. Pobytové části vždy doplníme altány v kontejnerovém stylu se základním zázemím pro grilování či piknik. O kousek výše vám budou k dispozici užitkové záhony, kde si budete moct vypěstovat vlastní zeleninu nebo bylinky. Aby nedocházelo k narušení klidové atmosféry a soukromí odpočinkových zón, dětské hrací prvky a zařízení pro sportovní vyžití najdete až v horní části zahrad. Patra přitom budou navzájem propojena svahováním s vyšší trvalkovou zelení a vysokými okrasnými trávami v kombinaci s opěrnými bloky z velkých kamenů.

garden lofts

Foto: vizualizace soukromé zahrady v novém rezidenčním projektu Garden Lofts

Lokalita přidává na výjimečnosti

Projekt je situován do klidné a zelené lokality Prahy 5 přímo pod Dívčími hrady, na okraji západního úbočí hory Brabenec, poblíž Prokopského údolí a přírodní rezervace Vidoule, což vám umožní kdykoliv vyrazit objevovat přírodní krásy. V místě je také plno příležitostí ke sportovnímu vyžití – neváhejte navštívit plavecký bazén s koupalištěm a tenisovými kurty nebo street workoutové hřiště Kutvirtova.

I výhody života ve velkoměstě vám budou ležet doslova na dosah ruky. Okolí disponuje bohatou občanskou vybaveností, například síť obchodů a prodejen na smíchovském Andělu s kulturními stánky, zábavními centry, úřady, školami, bankami nebo lékařskou péčí je vzdálena pouhé minuty jízdy autem či MHD. Obdobně bezproblémovou dostupnost skýtá doprava do jiných pražských lokalit, zastávky metra B – Radlická či několika linek tramvají leží v pěší vzdálenosti rezidence. A pokud zatoužíte například na víkend opustit metropoli, stačí během pár minut najet do Smíchovského tunelu nebo na Pražský okruh.

Foto: vizualizace ložnice s koupelnou v novém rezidenčním projektu Garden Lofts

Life & style

Novinky ze světa realit