Projekt MOLO Lipno Resort triumfoval v prestižní soutěži Best of Realty

Vítězem 24. ročníku soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“ v kategorii rezidenčních projektů většího rozsahu se stal unikátní projekt MOLO Lipno Resort. Ze slavnostního večera v pražském Foru Karlín si tak odnesl českého „realitního Oskara“ a my srdečně gratulujeme! Projekt, který najdete exkluzivně v nabídce naší realitní kanceláře, je úspěšně zkolaudován a k prodeji zbývá poslední hrstka luxusních bytů. Ty jsou ihned připraveny k nastěhování.

Molo Lipno

Zdroj: Molo Lipno

Developerský projekt MOLO Lipno Resort se o titul v soutěži „Best of Realty – Nejlepší z realit“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější v oboru, ucházel v tradičně nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů. Letos v ní bojovalo celkem 22 uchazečů. Kategorii rezidenčních projektů většího rozsahu (od 56 bytových jednotek) však projekt MOLO Lipno Resort s přehledem ovládl. Jury vyzdvihla jeho výjimečnou architekturu a kvalitní zpracování. Promyšlenými detaily bytů i společných částí areálu splňuje specifické požadavky rezidentů i návštěvníků lokality. Rezidenční areál se nejen díky svému uspořádání, ale i zásluhou 150 metrů dlouhého vyhlídkového mola zakončeného restaurací stává působivou dominantou města a vytváří nové centrum.

Best of Realty

Zdroj: www.crestcom.cz/

O vítězích rozhodovala devítičlenná odborná porota, v jejímž čele stál Tomáš Drtina, viceprezident Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Dalšími členy jury byli zástupci profesních sdružení, bank, agentur pro výzkum trhu a realitních makléřů. Při posuzování projektů hraje klíčovou roli urbanistické a architektonické řešení projektu, jeho přínos lokalitě, kvalita realizace a samozřejmě i komerční úspěšnost. K těmto kritériím se v posledních letech přidal i aspekt udržitelnosti a ohleduplnosti projektu vůči životnímu prostředí i lidem, kteří v něm bydlí. Ve všech těchto kritériích projekt na Lipně exceluje.

 

Best od Realty

www.crestcom.cz/

V komplexu MOLO Lipno Resort, který klade důraz na luxus, kvalitu i komfort, vzniklo celkem 90 exkluzivních bytů a penthousů o velikostech 1+kk až 7+kk. Ty nabízejí romantické panoramatické výhledy na hladinu jezera i nedaleké lesy.

Právě šumavská příroda si vás okamžitě učaruje. Milovníky rekreace láká v každém ročním období – ať už patříte k vášnivým lyžařům, nadšencům do vodních sportů či příležitostným rybářům, nudit se tu rozhodně nebudete.

Co se týče zázemí resortu, to zajišťuje například nedaleká restaurace s mezinárodní kuchyní, bary a concierge služby. Nad hladinou jezera, tedy přímo na nejdelším dřevěném vnitrozemském mole ve střední Evropě, byla otevřena fine-dingová restaurace MOLO Restaurant a cocktailový MOLO Bar & Grill. Hned vedle luxusních novostaveb pak vede promenáda s obchody a kavárnami. Vybavenost dále obohatí plánovaná výstavba pětihvězdičkového hotelu s prémiovým wellness a spa.

Best of Realty

www.crestcom.cz/

Máte zájem o druhý domov v srdci Šumavy? Bližší informace o prodeji apartmánů v unikátním projektu MOLO Lipno Resort, ale i dalších exkluzivních nemovitostí z našeho portfolia vám rádi poskytneme online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit