Rezidence Garden Lofts očima www.tvbydleni.cz

Komorní developerský projekt v industriálním nadčasovém stylu, a navíc v atraktivní lokalitě Prahy 5. To je rezidenční bydlení Garden Lofts na hranici Smíchova a Radlic přímo pod Dívčími hrady. Na podzim zde byla zahájena výstavba a zároveň i prodej designových bytů. Ten zastřešuje exkluzivně naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Projekt bude dokončen na jaře roku 2023, ale my vás spolu s www.tvbydleni.cz zveme na video prohlídku už dnes.

Garden Lofts v Praze 5

Zdroj: vizualizace projektu Garden Lofts, Luxent

V bytovém domě v ulici Pechlátova se staví 22 luxusních bytových jednotek s terasami, balkony, nebo předzahrádkami v dispozicích od 1+kk do 5+kk. Stylové lofty v nejvyšším patře nabídnou výhledy na Prahu, byty v prvním podlaží budou mít vlastní zahradu.

Velkou výhodou tohoto projektu je soukromá rozlehlá zahrada (2.500 m²) s bazénem (2.500 m²), workoutovou zónou a spoustou stromů. Díky původní zástavbě je celá zahrada zastíněna a skryta před ruchem města. Zahrada je členěna jednotlivými terasami. Budoucí majitelé tady pak naleznou například i ohniště, jídelní stůl, lavice či altán.

Bydlení v Garden Lofts se hodí jak pro rodinné bydlení, tak pro investiční záměr.

Pokud se vám developerský projekt Garden Lofts líbí, ozvěte se nám a domluvte si prohlídku s makléřem Zdeňkem Jemelíkem na zdenek.jemelik@luxent.cz nebo +420 720 310 300.

Life & style

Novinky ze světa realit