Rezidence Pod Rybníčkem očima www.tvbydleni.cz

Komorní bydlení pro ty, co hledají moderní bydlení v Praze a zároveň atmosféru klidného venkova, vzniká v Praze 6 – Suchdole. Rezidence Pod Rybníčkem nabídne především výbornou dostupnost do centra města, tak zároveň blízkost přírody díky chráněné rezervaci Údolí Únětického potoka a Roztocký háj - Tiché údolí. Zveme vás na video prohlídku developerského projektu spolu s www.tvbydleni.cz.

Rezidence Pod Rybníčkem, Praha 6 - Suchdol

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem

Rezidenci Pod Rybníčkem se můžete těšit na luxusní bydlení v malebné nejstarší části Suchdola. Komorní developerský projekt zahrnuje 8 bytových jednotek o dispozicích od 2+kk po 4+kk a výměře až 117 m2. Ke každé z nich náleží balkon či terasa na prostorné předzahrádce. Samozřejmostí jsou parkovací stání v podzemním podlaží a praktické sklepy. Developer plánuje projekt dokončit v září roku 2022, ale vy už dnes máte možnost nahlédnout na průběh výstavby v krátké video reportáži, která vznikla ve spolupráci s www.tvbydleni.cz

Pokud se vám developerský projekt Pod Rybníčkem líbí, dlouho neotálejte a domluvte si prohlídku s makléřkou Romanou Čermákovou na romana.cermakova@luxent.cz nebo +420 770 181 181.

Life & style

Novinky ze světa realit