Soutěžíme v Realitním projektu roku

V největší celostátní soutěži developerských projektů konané již od roku 2010 bojuje celkem pět projektů, které výhradně prodává naše realitní kancelář – Garden Lofts, Rezidence Pod Rybníčkem, Březový háj, Harrachov Peaks a Apartmány Albeřice. Hlasovat pro ně můžete i vy!

Zdroj: Březový háj, Předboj

Odstartovala prestižní soutěž Realitní projekt roku, jež navazuje na již jedenáct úspěšných předcházejících ročníků. Představuje přehlídku těch nejlepších rezidenčních projektů po celé České republice, které se utkají o tři ocenění – Cenu odborné poroty, Cenu architektů a Cenu veřejnosti. I vy tedy můžete rozhodnout, který z nich byl v roce 2022 tím nejlepším!

My letos držíme palce pěti našim developerským projektům. Pokud se vám některý z nich líbí, neváhejte mu poslat svůj hlas. Můžete tak učinit od okamžiku jeho zveřejnění na webu soutěže mezi nominovanými projekty nejpozději do konce listopadu! Pojďme si naše želízka v ohni blíže představit.

Zdroj: Garden Lofts, Praha 5

Jedním z kandidátů na zisk ocenění je projekt Garden Lofts v ulici Pechlátova, kde vzniká 22 luxusních bytů. Návrh rezidence nápaditě kombinuje nadčasový industriální design s útulností a každodenní praktičností. Projekt zároveň myslí i na prostor pro zdravý život nových obyvatel – ti se mohou těšit z jedinečné soukromé zahrady s terasami, vyvýšenými záhony, pergolami k posezení, sportovní a relaxační zónou i zázemím pro děti a bazénem. V současné době zde probíhají náročné zahradní úpravy a finalizace hrubé stavby.

Hlasovat můžete zde!

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem

O vítězství usiluje také komorní projekt v nejstarší vilové části Prahy 6 – Suchdol Rezidence Pod Rybníčkem, který čítá pouhých 8 jednotek. Ty nabízí exkluzivní bydlení v Praze charakteristické použitím přírodních materiálů, nadčasovým design a elegancí. Architektura třípodlažní budovy pak citlivě respektuje okolní zástavbu skládající se z rodinných domů v zahradách a zeleni.

Hlasovat můžete zde!

 

Zdroj: Březový háj, Předboj

Podpořit můžete také luxusní novostavby nedaleko Prahy nazvané Březový háj – ty se nesou v duchu moderního příměstského bydlení s důrazem na sepjetí s přírodou. V komplexu tak nechybí dostatek zelených ploch, jak v soukromých, tak veřejných prostranstvích. Nedávno jsme dali do prodeje už druhou fázi se 4 originálními rodinnými vilami se zahradami, terasami a bazény.

Hlasovat můžete zde!

Zdroj: Harrachov Peaks, Krkonoše

Přihlášeny jsou také útulné projekty na horách, které jsou ideální pro druhé bydlení – Harrachov Peaks a Apartmány Albeřice.

První zmíněný zahrnuje 16 exkluzivních bytů, včetně tří podkrovních mezonetů s výhledem na vrcholky okolních hor. V projektu Harrachov Peaks je pro nové majitele připraveno fitness, wellness, technické zázemí, sklepy, ale i herní zákoutí pro děti či místa pro sousedské posezení u ohně. Na kráse čistému designu luxusního domu se sedlovými střechami přidává obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu.

Hlasovat můžete zde!

Zdroj: Apartmány Albeřice

I projekt Apartmány Albeřice s 11 jednotkami v moderním a elegantním duchu, ale s důrazem na tradiční styl horských chalup se uchází o vaši přízeň. Předností komfortních apartmánů je vedle kvalitního pojetí také hojné využití pro hory typických dřevěných komponentů. Chybět nebude zabezpečený zděný sklad pro kola a jiné sportovní vybavení a také lyžárna s uzamykatelnými boxy. O příjemné chvilky odpočinku budoucích obyvatel se postarají krby, v některých bytech dokonce vlastní sauny.

Hlasovat můžete zde.

Life & style

Novinky ze světa realit