Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej luxusních apartmánů exkluzivně zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Zdroj: https://www.harrachovpeaks.cz/

Komorní developerský projekt Harrachov Peaks se 16 moderními apartmány o dispozicích od 1+kk do 4+kk a užitné ploše 52 až 156 m² byl dokončen. Ke každému z nich náleží terasa nebo balkon. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení jako např. dubové podlahy od Valen&Masar, kvalitní keramika i koupelnová sanita, dřevohliníková okna s izolačním trojsklem, podlahové vytápění či rekuperace. Maximální energetický komfort v apartmánovém domě vám přinesou tepelná čerpadla, podlahové vytápění jednotek a rekuperační jednotky. Projekt má rovněž přípravu na fotovoltaickou elektrárnu. Dále se můžete těšit na soukromé wellness se saunou a vířivkou. Využívat lze také fitness s posilovnou o výměře 40 m². Příjemné trávení volného času na čerstvém vzduchu pak nabízí hřiště pro děti či místa pro sousedské posezení u ohně.

Zdroj: www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

Apartmánový dům v Harrachově, jehož design vychází z tradiční architektury zdůrazňující charakter původních chalup, je zastřešen odolnou falcovanou střechou. Příjemný horský ráz mu dodává obložení fasády thermo borovicí a kamennými pásky z balkánské žuly.

„V projektu Harrachov Peaks teď po kolaudaci probíhají poslední drobné dodělávky a současně připravujeme předání prodaných jednotek i prohlídky klientských změn. Znát jsou už také zahradní úpravy kolem domu,“ popisuje realitní makléřka Šárka Tichá ze společnosti Luxent – Exclusive Properties a dodává: „Prohlídky volných apartmánů jsou možné kdykoliv po dohodě. Na klienty navíc nyní čeká bonusová akce na zařízení luxusního bytu v hodnotě až 700 000 Kč podle typu jednotky, která platí až do konce letošního roku. Na podzim pak chystáme den otevřených dveří, kde bude možné získat více informací o možném investičním zhodnocení. Zároveň to bude příležitost si na vlastní oči prohlédnout chystaný originální vzorový apartmán, ale i sportovní a relaxační zázemí projektu a jeho krásné okolí.“

Zdroj: www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

Druhé bydlení v Krkonoších s investičním potenciálem

„Stylové apartmány v projektu Harrachov Peaks nabízí skvělé místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku pro celoroční či druhé exkluzivní bydlení, ale také zajímavý potenciál atraktivní investiční příležitosti. Důkazem jejich nadčasovosti a exkluzivity, která zaručí kupujícím, že vkládají své finance do kvalitního bydlení, je například ocenění projektu ve 12. ročníku prestižní soutěže Realitní projekt roku. Ta je přehlídkou těch nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky a my máme radost, že projekt Harrachov Peaks vyhrál v kategorii Cena architektů v rámci Libereckého kraje,“ říká Šárka Tichá.

Zdroj: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

Projekt vyrostl v oblíbeném horském centru Harrachov na okraji Krkonošského národního parku, který skýtá bohaté vyžití v létě i v zimě. Moderní středisko poskytuje skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding, běžkování, ale i pro golf, cykloturistiku či další outdoorové aktivity. Mezinárodního věhlasu dosáhlo město jedním z pěti světových můstků pro lety na lyžích.

Zdroj: www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

V okolí projektu kromě krásné přírody nechybí ani veškerá občanská vybavenost – od restaurací a obchodů, přes zdravotnická zařízení až po půjčovny sportovního vybavení. Nouze není ani o možnosti kulturního vyžití. Příjemná je i dojezdová vzdálenost do Prahy (cca 2 hodiny jízdy autem).

Zdroj: www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

Zaujala vás možnost pořízení druhého bydlení ve stylové, moderní a energeticky chytré rezidenci Harrachov Peaks? Na prodej luxusních apartmánů jsme experti! Rádi vám poskytneme konzultaci online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit