Obrazem: Viladům Děvín | Stavba dokončena

Stavba bytového projektu Viladům Děvín na Praze 5 – Smíchov byla úspěšně dokončena. Prohlédněte si aktuální fotografie z nové rezidence.

Obrazem: Viladům Děvín | Stavba dokončena

Nadstandardně zpracovaný projekt Viladům Děvín na pražském Smíchově vytvořený v renomované architektonické kanceláři Masák & Partners byl úspěšně dokončen.

  horni-byt

 

Komorní bytový projekt v krásné lokalitě pražského Smíchova, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady, byl vytvořen se záměrem nabídnout budoucím majitelům co nejvíce soukromí (nejvýše tři byty na patře), komfort chytrého bydlení a nejkvalitnějšího standardu vybavení a použitých materiálů. Na čtyřech podlažích se nachází celkem osm bytů s různými dispozicemi od menších bytů až po luxusní čtyřpokojový penthouse s terasami.

 

  obyvaci-prostory

predzahradka
 

Projekt na první pohled zaujme především velkoformátovými okny značky Schüco, které vynikají dlouhou životností, energetickou efektivitou a nadčasovým designem. Díky nim jsou byty příjemně prosvětlené a bezpochyby dokážou pozvednout či podtrhnout i design celého interiéru. 

  prostorna-terasa

prosvetlena-koupelna

sprchovy-kout

 

Další nespornou výhodou je zabudování špičkového Smart systému od Loxone, který zastřešuje veškerý nezbytný chod bytu, od vytápění a chlazení přes zabezpečovací systémy až po světelné scény, větrání či stínění. Vše je pohodlně ovládáno přes dotykové multifunkční panely Loxone PURE. 

 

loxone

 

Chytře je řešen i systém chlazení, který není zajištěn běžnou klimatizační jednotkou, ale okruhy stropního chlazení, při němž nedochází k citelným pohybům vzduchu nebo nepříjemným průvanům, způsobujícím zdravotní obtíže. 

Vysoký standard bytů doplňují i vkusné designové kuchyně, které jsou již zahrnuty v ceně bytu.

  designova-kuchyne

 

Umístění projektu na jižním svahu Děvína poskytuje majitelům příjemný výhled do okolí, klidné bydlení a současně i bezprostřední blízkost veškeré nezbytné infrastruktury. 

  spolecne-prostory

garaz

 

Projekt je již částečně rozprodán, proto, máte-li zájem si některý z bytů prohlédnout osobně, kontaktujte, prosím, makléřku projektu Ing. Šárku Tichou e-mailem na sarka.ticha@luxent.cz či telefonicky – 734 445 445.

Life & style

Novinky ze světa realit

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím