Life & style

Udržitelnost

Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách
24. 4. 2024

Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách

V posledních letech se stává stále běžnějším fenoménem stěhování se z vytížených ulic velkých měst do klidnějších a prostornějších příměstských oblastí. Zatímco život v pulzující metropoli nabízí své nezaměnitelné kouzlo, existuje celá řada benefitů spojených s bydlením na periferiích, které oslovují stále větší množství jedinců i rodin. Pojďme si představit ty nejdůležitější!

Přečíst
Jak uspořit na nákladech spojených s domácností
31. 3. 2024

Jak uspořit na nákladech spojených s domácností

Každý z nás se snaží hledat způsoby, jak efektivně spravovat své peníze. Jedním z klíčových kroků k dosažení finanční stability je systematické snižování výdajů spojených s domácností. V tomto článku se podíváme na praktické tipy a triky, jak upravit rozpočet domácnosti a optimalizovat výdaje. Budeme se zabývat různými oblastmi, jako je energetická účinnost či správné nakládání s potravinami. Jaká je tedy ideální strategie pro snižování nákladů?

Přečíst
Luxusní domy v projektu Rezidence Brodce mají hotové hrubé stavby
11. 12. 2023

Luxusní domy v projektu Rezidence Brodce mají hotové hrubé stavby

Celkem 19 prostorných řadových domů Rezidence Brodce u Mladé Boleslavi dosáhlo milníku hrubé stavby. V prvním čtvrtletí příštího roku se můžete těšit na vzorový dům, dokončení projektu se pak předpokládá během léta 2024. Výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst
Jaro volá po zeleni
28. 4. 2023

Jaro volá po zeleni

Přichází jaro a s ním i touha přivést do našich životů více zeleně. Ať už jste majitelé velké zahrady, praktického balkonu či prostorného interiéru, zahradničení vám nabízí mnoho možností, jak si zkrášlit váš domov. Podívejte se s námi na několik nápadů, jak začít a jak se i vy můžete stát vášnivým zahradníkem. Chybět nebudou také tipy na luxusní nemovitosti z našeho portfolia, se kterými si sen o bydlení plném zeleně splníte raz dva.

Přečíst
Udržitelnost je trend i v luxusním bydlení
20. 4. 2023

Udržitelnost je trend i v luxusním bydlení

V dnešní době se stále více lidí stává ekologicky uvědomělými a zodpovědnými a na popularitě tak nabývá i nízkoenergetické bydlení – trend, který spojuje komfortní život s ohledem na životní prostředí. V tomto článku se podíváme na klíčové aspekty nízkoenergetického bydlení, výhody, možnosti pořízení a další důležité informace, jež vám pomohou lépe pochopit tento fenomén a proč byste i vy měli zvážit investici do nízkoenergetické luxusní nemovitosti.

Přečíst