Poctivé parkety, které vydrží

Parkety, známé svou odolností a klasickým stylem, v posledních letech zažívají boom díky kombinaci designu a funkčnosti. Jejich nápadité geometrické vzory a přirozená struktura dřeva dodají každému prostoru nádech elegance, zatímco jejich robustní konstrukce z nich činí praktickou volbu pro vysoce frekventované prostory. Zjistěte, proč jsou parkety ideální pro ty, kteří hledají kvalitní podlahy na celý život, aniž by se vzdali stylu.

luxusní dřevěná podlaha

Zdroj: https://www.valenmasar.cz/

Kvalitní podlaha je základním prvkem každé domácnosti nebo luxusní kanceláře a její typ může výrazně ovlivnit vzhled, atmosféru a funkčnost prostoru. I když dnes můžete sehnat mnoho různých variant podlah, ty dřevěné jsou často považovány za zlatý standard. Evergreenem se staly parkety, které nejenže dodají každé místnosti nadčasový a elegantní vzhled, ale jsou také neuvěřitelně odolné a vydrží velký nápor provozu, což z nich činí praktickou a dlouhotrvající volbu. Ať už rekonstruujete svůj luxusní byt nebo vybavujete nové firemní prostory, investice do kvalitních dřevěných podlah je moudré rozhodnutí, které se může vyplatit jak z hlediska stylu, tak funkčnosti.

Jak najít tu pravou podlahu?

Pokud uvažujete o pokládce parket, obraťte se na společnost Valen&Masar. Ta nabízí vysoce kvalitní podlahová řešení, která jsou elegantní i funkční, s různými druhy dřeva, povrchovými úpravami a styly, z nichž si můžete vybrat. Jejich podlahy jsou také proslulé svou odolností, snadnou údržbou a šetrností k životnímu prostředí. Vícevrstvá konstrukce zajišťuje stabilitu, zatímco vrchní vrstva dodává prostoru krásu a teplo. Dřevěné podlahy Valen&Masar od nejlepších mistrů řemesel jsou vyrobeny z udržitelných materiálů a splňují přísné ekologické normy, takže jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Valen&Masar parkety

Zdroj: https://www.valenmasar.cz/

Výběr podlahy, která je tím největším kusem nábytku, by měl být zážitkem a v showroomu Valen&Masar na pražských Vinohradech budou potěšeny všechny vaše smysly. Jakmile vstoupíte dovnitř, vůně dřeva vás přenese do světa prvotřídních dřevěných podlah. Ty však potěší i váš zrak a hmat – schválně se po nich při návštěvě sami zkuste projít bosýma nohama. Portfolio je sestavené tak, aby dohromady tvořilo velmi komplexní nabídku, která dokáže pokrýt ty nejrozličnější požadavky. Vybírat můžete z podlah v té nejsurovější formě, přes parkety s mozaikou, květinovými či lesními tvary, až po nevšední kombinaci kazetových vzorů či prvků leštěné mosazi a mramoru.

Valen&Masar podlahy

Zdroj: https://www.valenmasar.cz/

Podlaha jako umělecké dílo

A pokud sháníte nové luxusní bydlení, prohlédněte si projekt z naší nabídky – tři exkluzivní lofty v srdci pražské čtvrti Anděl, z nichž každý je vybaven dřevěnými podlahami Valen&Masar. Tyto jedinečné a moderní lofty jsou dokonalou ukázkou krásy těchto výjimečných podlah.

V nejvyšším podkroví kompletně zrekonstruovaného novorenesančního nárožního domu se rodí nový butikový projekt tří originálních a prostorných loftů. Podlahy Valen&Masar jsou základním prvkem, který těmto exkluzivním bytům dodává sofistikovanost a unikátní charakter. Díky pečlivému výběru materiálů, vzorů a barev umocňují design interiéru a vytvářejí útulnou a příjemnou atmosféru, která skvěle koresponduje s otevřené prostory.

Lofty Anděl

Zdroj: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-lofty-andel-praha-5/1298/

Lofty mají otevřené galerie a obývací pokoje s plnou výškou až po hřeben střechy, což dotváří kouzelnou atmosféru loftů s výhledem na střechu. První loft je dokonalou ukázkou industriálně pojatých designových elementů s prvky, jako jsou rámové skleněné dveře, ateliérová okna, schodiště ve tvaru žebříku a prosklené stropní otvory. A protože vše začíná od podlahy, výjimečná péče byla věnována výběru kvalitní podlahové krytiny, kterou se stala luxusní holandská třívrstvá dřevěná podlaha Minster sytě hnědé barvy ve stromečkovém stylu pokládky.

Lofty Anděl Smíchov

Zdroj: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-lofty-andel-praha-5/1298/

Druhý loft je naopak poctou stylu Art Deco, kde prostoru dominují geometrické tvary. Ústředním bodem bytu se stal otevřený obývací pokoj a kuchyň, obklopené ateliérovými okny, kulatými sloupy a nakloněnými stropy ve stylu mezipatra. Zásadními prvky interiéru jsou také luxusní podlahové krytiny. Dubová skládaná, kouřovaná, mořená a lakovaná podlaha o tloušťce 20 mm je sama o sobě uměleckým dílem, ručně vyrobeným italskými řemeslníky, se vzorem Frammenti značky Foglie d'Oro v odstínu Ca'Corner.

Lofty Anděl Praha 5

Zdroj: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-lofty-andel-praha-5/1298/

Ať už dáváte přednost industriálnímu vzhledu nebo stylu Art Deco, dřevěné podlahy pozvednou váš interiér a vytvoří příjemný prostor pro život. Víte informací o našem výjimečném projektu Lofty Anděl se dozvíte online, nebo si s námi domluvte osobní schůzku v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na exkluzivní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov, kde Vám rádi ukážeme i další luxusní byty i domy z našeho portfolia.

Lofty Anděl Praha 5

Zdroj: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-lofty-andel-praha-5/1298/

Life & style

Novinky ze světa realit