Luxusní dárky pro den lásky

Únor je proslulý jako měsíc plný romantiky a lásky. Jak letos potěšit svou drahou polovičku a ukázat jí své city? Abyste toho dosáhli, nabízíme vám několik nápadů na originální i tradiční způsoby, jak si společně užít svátek všech zamilovaných.

valentýn

Zdroj: https://unsplash.com/

Krásné šperky krásným ženám

Valentýn je den plný lásky a dárků, a pokud chcete své ženě udělat radost, zvažte pořízení zlatých luxusních náušnic nebo hodinek od návrhářky Lenky Kerlické. Tyto dárky jsou nejen krásné, ale také ukazují, že jste si dali záležet a vybrali něco opravdu speciálního. Navíc si můžete být jisti, že váš dárek bude vyzdvihovat její šarm a eleganci.

Z nabídky jsem vybrali konkrétně originální náušnice z kolekce Wrap ve tvaru organického oválu z ručně tvarovaného 18k zlata. Design je unikátní v každém směru – díky ruční výrobě se každý kus mírně liší, žádný pár tedy nebude nikdy stejný. Vaše drahá polovička je určitě perfektně vynosí, hodí se pro výjimečné i každodenní okamžiky.

lenka kerlicka náušnice

Zdroj: https://lenkakerlicka.com/

Inspiraci z této kolekce čerpají náramkové hodinky, které v sobě snoubí krásu moderních hodinářských technologií s precizností tradičního zlatnického řemesla. Která žena by na svém zápěstí nechtěla dokonalé umělecké zpracování z 60 gramů 18karátového zlata s ciferníkem doplněným čtyřmi působivými diamanty briliantového brusu?

lenka kerlicka hodinky

Zdroj: https://lenkakerlicka.com/

Elegantní pomocník pro perfektní styling

Jestli hledáte spíše dárek, který bude jedinečný a praktický zároveň, zvažte multistyler Dyson Airwrap. Toto zařízení na úpravu vlasů dokáže vytvořit neuvěřitelné účesy bez poškození vlasů. Speciální edice obsahuje 6 inovativních nástavců v barevné kombinaci pruská modrá, měděná a tmavě šedá. Představuje ideální volbu pro ženy, které dbají na svůj vzhled a zároveň hledají něco se snadným použitím. Tímto dárkem jí ukážete, že vám záleží na jejím pohodlí, ale zároveň si vážíte její krásy.

dyson airwrap

Zdroj: https://www.dyson.cz/

Sladký dárek pro něžnou duši

Jestli chcete vaší lásce osladit život, zvažte návštěvu cukrárny Černá Madona v pražské Celetné ulici a koupi jejich Valentýnské růže. Tento dezert je složený z čokoládové mousse a náplně z vaječného likéru. Garantujeme neuvěřitelný zážitek pro chuťové buňky! Navíc, když z něj vytvoříte puget, sní se tak rychle, že rozhodně nezvadne. Tento dárek ukáže, že jste si dali záležet na výběru sladkého dárku a že jste ochotni udělat něco navíc, abyste jí udělali radost.

černá madona celetná zákusek

Zdroj: https://www.cernamadona.com/celetna/

Všechny tyto dárky, ať už jsou to náušnice, hodinky, luxusní zákusek nebo Dyson Airwrap, jsou jistotou, že vaše žena bude nadšená a bude si den plný lásky ještě více užívat. Pokud hledáte ještě další nápady na dárky, nebo chcete vědět více o historii Valentýna, nenechte si ujít naše předchozí články na toto téma.

To ale není vše. Tip pro ten skutečně dokonalý valentýnský den jsme si schovali na závěr!

Výlet za rozkvetlými stromy

Kvetoucí mandloně, nádherná příroda, skvělé jídlo i víno – to vše naleznete v Andalusii. Navíc oproti našim končinám je na jihu Španělska v únoru už relativně teplé počasí, takže i díky poměrně krátkému letu se některé z kouzelných měst přímo nabízí k únorové romantice. Co vyzkoušet třeba valentýnskou večeři v restauraci Bardal oceněné dvěma michelinskými hvězdami ve městě Ronda?

Někteří nazývají Rondu „městem snů". Aniž bychom se však museli ponořit do snění, mluvíme opravdu o jednom z nejkrásnějších měst v Andalusii, kde se restaurace Bardal, nedaleko impozantního mostu přes El Tajo de Ronda, stala vlajkovou lodí místní gastronomické scény.

Ronda Španělsko

Zdroj: https://www.flickr.com/

Šéfkuchař Benito Gómez, rodák z Katalánska, který si Andalusii zvolil za svůj domov, připravuje kreativní pokrmy, vyhýbaje se okázalosti a nálepkám. Rozpoznatelné chutě, které mají vazbu na místní tradici, procházejí proměnou v jemné hře kontrastů a textur. Hosté mají na výběr ze dvou degustačních menu, jednoho s 18 a druhého s 21 chody. Obě varianty zahrnují možnost vinného párování a také širokou nabídkou andaluských sýrů před dezertem.

O krásách Španělska a Andalusie zvlášť jsme psali nedávno – podívejte se na další tipy nejen na kulturu, ale i na možnosti pořízení druhého bydlení na jihu Evropy, jako například jednu z luxusních vil v Malaze.

Vila v Malaze, Španělsko

Zdroj: https://www.luxent.cz/prodej-dum-vila-malaga-spanelsko/1527/

A pokud se zamilujete do Španělska stejně, jako do Vaší drahé polovičky, můžete si společně naplánovat online nebo osobní schůzku v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na exkluzivní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov, kde Vám rádi ukážeme i další zahraniční nemovitosti z našeho portfolia.

Life & style

Novinky ze světa realit