Nové byty v Rezidenci Nad Černými lesy jsou v prodeji!

Developerský projekt Rezidence Nad Černými lesy, který se nachází 30 km od Prahy v Kostelci nad Černými lesy, nabízí k prodeji 32 designových bytů. Výhradní prodej bytů s terasou, balkonem či předzahrádkou zprostředkovává realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Nové byty v Rezidenci Nad Černými lesy, Kostelec nad Černými lesy

Výstavba developerského projektu Rezidence Nad Černými lesy v Kostelci nad Černými lesy byla právě spuštěna, kolaudace by měla proběhnout v říjnu 2023. Výhradní prodej 32 designových bytů s terasou, balkonem či předzahrádkou zprostředkovává realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

zahrady-s-terasami

Rezidence Nad Černými Lesy splní touhu lidem, kteří chtějí kvalitní a luxusní bydlení srovnatelné s novými pražskými projekty, ale v zeleni a klidu menšího města. V místě, kde přitom najdou vše potřebné a s dobrou dojezdovou vzdáleností do metropole,“ říká makléř Zdeněk Jemelík z realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties. Bytové jednotky jsou nabízeny v rozmezí od 1+kk po 4+kk a o podlahové ploše od 34 m2 do 90 m2 a vybere si tak každý. Vyrostou v třípodlažním domě ve tvaru L s bezbariérovým výtahem. Příjemný a elegantní vzhled budovy odkazuje na prvky futuristické architektury. O návrh naplňující parametry moderního bydlení 21. století, kdy například ohřev vody i vytápění celého domu zajišťují tepelná čerpadla voda-vzduch, se postarali projektanti firmy VMS projekt. Jeho architektonickou podobu mu pak daly Bára Jozová a Vladislava Zikešová z atelieru Kreatier.

oby-vaci-pokoj

Členění fasády koresponduje s měřítkem okolních staveb. Pocit bezpečí umocní zapuštěný vstup domu a uskočené terasy ve třetím podlaží zase nabízejí soukromí a rozhled. Většina ploch fasády bude opatřena nadčasovou bílou omítkou, kterou ve vyšších patrech doplní betonová stěrka. Průčelí objektu pak zvýrazní antracitová omítka. Navržené běžné balkony budou zděné a prosvětlené prosklenými boky. Průčelní balkony budou mít skleněné zábradlí, terasy pak kovové.

terasa

V uzavřeném komplexu se bude nacházet částečně zastřešené venkovní parkování oddělené ploty a posuvnými bránami, a také návštěvnická, volně přístupná stání. Ke všem bytům náleží vedle možných parkovacích stání i sklepy. Exkluzivní byty jsou navrženy s ohledem na praktičnost a moderní design. Vnitřní dispozice prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou zajistí komfortní společenskou zónu bytu, kde budete moct hostit návštěvy. Díky velkoryse proskleným francouzským oknům s antracitovým rámem působí místnosti vzdušně a prosvětleně. Naleznete zde rovněž dostatek úložných prostor v chodbách v podobě komory a zázemí pro vestavěné skříně.

vestave-na-skr-i-n

V synergii s přírodou i s okolím

Důležitou součástí projektu se stane zeleň. Ta pokryje parkovací stání jak na vybraných střechách, tak na jejich svislých konstrukcích, a bude lemovat i pás příjezdové komunikace. Na východní straně areálu vznikne soukromá zelená plocha s trávníkem a stromořadím. „Díky začlenění zelených ploch se do celého území vnese zdravá stabilita a zamezí se přehřívání,“ popisuje Zdeněk Jemelík a dodává: „tvar a umístění domu byly navrženy v reakci na integritu okolní zástavby a orientaci ke světovým stranám. Směřování do zelených ploch, předzahrádek na západě a společné zahrady na východě, zajistí dostatek soukromí a klid.“ Zároveň tím dojde k odclonění rezidence od přilehlé komunikace.

kuchyne

Černokostelecko jako plíce středních Čech

Město Kostelec nad Černými lesy leží 30 km od okraje Prahy a spadá do okresu Praha-východ. Jeho dominantu představuje renesanční zámek. V původním gotickém hradu z poloviny 14. století dnes sídlí lesnická fakulta. O kulturní program na víkendy se postará místní Muzeum hrnčířství nebo Černokostelecký pivovar s expozicí zaměřenou na historii pivovarství a sladovnictví.

Bohatá občanská vybavenost zahrnuje školy, školky, stomatologa, praktického i dětského lékaře, veterináře, dále restaurace, cukrárnu, supermarkety, drogerii, autoservis, poštu a banku. Tedy najdete zde vše, co potřebujete k pohodlnému životu. Dopravu zajišťují linky příměstských autobusů – 45 minut do stanice metra Háje či necelá půlhodina do Říčan, odkud lze pokračovat vlakem do Hostivaře nebo až na Hlavní nádraží. Vlaky jezdí také z nedalekého Českého Brodu, a to na Masarykovo nádraží. Autem trvá cesta ke stanici metra Černý Most do 30 minut.

Černokostelecko je obklopeno krásnou přírodou a hustými lesy, které vám nabídne široké možnosti rekreačního a sportovního vyžití. Na dlouhé procházky nebo vyjížďky na kole lze vyrazit do Šemberského a Jevanského údolí či k přírodnímu koupališti Vyžlovka. Pokud jste zapálení houbaři, zamilujete si nedaleké Voděradské bučiny. Zdokonalit svůj handicap můžete na 18jamkovém golfovém hřiště Molitorov. Pokud rádi sportujete, jistě využijete zdejší tenisové kurty, multifunkční halu, kuželnu nebo posilovnu.

Mimořádná akce - garantovaná hypotéka s úrokem 2,5 % p.a. 

Pokud si vyberte jednotku v projektu Rezidence Nad Černými lesy, uzavřete s námi rezervační smlouvu a složíte rezervační zálohu, společně zažádáme o hypotéku u našeho smluvního partnera. Když nezískáte úvěr, vrátíme vám celý rezervační poplatek (nákup se neuskuteční). Nabízíme i možnost mimořádné splátky - neváhejte kontaktovat makléře projektu.

Více informací o prodeji luxusních domů, ale i dalších exkluzivních nemovitostech z našeho portfolia vám rádi poskytneme online nebo osobně na nové adrese Pařížská 205/23, Praha 1 - Josefov naší pražské realitní kanceláře zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties.

Life & style

Novinky ze světa realit