Přehledně: kde v zahraničí osvobodit svou touhu po luxusu

Stále více lidí sní o tom, že by mohli vlastnit luxusní nemovitost v zahraničí, kde by mohli trávit své dovolené nebo dokonce přechodně žít. A proč také ne? Mít druhý domov v exotických destinacích, jako jsou Kapverdy, Thajsko či Bali, může přinést nejen relaxaci a pohodu, ale i příležitosti k novým zážitkům a investicím do budoucnosti. Ale nezapomeňme ani na destinace jako jsou Španělsko a Chorvatsko, ve kterých můžeme najít stejně exkluzivní nemovitosti. V našem článku se podíváme na tyto krásné lokality a představíme vám nejlepší možnosti pro nákup luxusních nemovitostí. Ať už sníte o plážovém apartmánu, venkovském sídle nebo vilové rezidenci, všechny tyto destinace mají co nabídnout.

Zdroj: www.pexels.com/

Všechny krásy Španělska

Španělsko, jedna z nejnavštěvovanějších evropských zemí, je destinací, která spojuje mnoho lákavých možností na jediném místě. Tato země vás zve na cestu plnou zážitků, nadchne vás historickými městy, bude vás hýčkat výbornou kuchyní, nabídne vám prosluněné dny na pláži nebo nádhernou přírodu, ale také jedinečný folklór.

A pokud si zamilujete krásy Španělska natolik, že byste zde chtěli mít své vlastní útočiště, máme pro vás skvělou zprávu – v naší nabídce luxusních nemovitostí ve Španělsku naleznete široký výběr exkluzivních rezidenčních projektů a krásných vil. Nechte se unést kouzlem Španělska a užijte si výjimečné bydlení v této fascinující zemi plné kontrastů.

pobřeží Španělska

Zdroj: www.pixabay.com/

Andalusie ležící na jihu Španělska je doslova plná dechberoucích míst. Nejkrásnější města jako Sevilla a Málaga lákají svým historickým šarmem a moderními zážitky. Sevilla nabízí flamengové tance, památky UNESCO a moderní architekturu, včetně Metropol Parasol, který stojí za návštěvu. Málaga, rodiště Picassa, vás přivítá uměním, kulturou a bohatou kulinářskou scénou. A pokud uvažujete o druhém bydlení, tak přímo v Málaze nabízíme k prodeji čtyři luxusní vily z projektu Pinares de San Anton zakomponovaného do nádherného prostředí přírodního parku.

luxusní vila v Andalusii

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-dum-vila-malaga-spanelsko/

Costa Blanca představuje kouzelné místo na východním pobřeží Španělska, které vás okouzlí slunečnými dny, azurovým mořem a nádhernou krajinou. Tato destinace nabízí pláže, historická města, dobrodružství v horách a relaxaci u moře. Mezi nejznámější města patří Alicante, Calpe a Benidorm, z nich každé z nich má své unikátní rysy. Kromě toho si můžete vychutnat bohatou valencijskou kuchyni a účastnit se tradičních festivalů, jako je Festival Fogueres de Sant Joan v Alicante. Ať už hledáte dovolenou nebo investici do nemovitosti, Costa Blanca je tím pravým. Pokud plánujete druhé bydlení, nabízí se exkluzivní vila v Benijófarsu z našeho portfolia.

luxusní vila v Costa Blanca

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-dum-vila-benijofar-spanelsko/

Tenerife, největší ze sedmi Kanárských ostrovů a součást Španělska, je slunným rájem s atraktivním investičním potenciálem. Nabízí nejen překrásnou přírodu a kulturní dědictví, ale také investiční příležitosti do nemovitostí s vysokou mírou zhodnocení. Je to ostrov s dynamickým rozvojem cestovního ruchu, moderními nákupními centry a vynikající dopravní infrastrukturou, včetně mezinárodních letišť a přístavů. Zdravotní péče a školství jsou dobře dostupné a ostrov je známý svým příjemným subtropickým klimatem a bohatým sportovním životem. Tenerife láká turisty z celého světa svou přírodní rozmanitostí, od pláží na jihu po horské vrcholky na severu.

Roste zde i realitní segment s výborným investičním potenciálem, což ve spojení s transparentní legislativou a nízkými daňovými sazbami činí Tenerife atraktivním místem pro investice do nemovitostí. Naše portfolio zahrnuje pestrý výběr luxusních nemovitostí, které nabízejí vysoce kvalitní bydlení na tomto krásném ostrově.

apartmány Tenerife

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-byt-4-kk-tenerife-spanelsko/

Chorvatsko je jistotou

Chorvatsko, středomořský poklad, láká návštěvníky na nádherné pláže, křišťálově čisté moře a historická města. Díky svému teplému středomořskému klimatu se stává ideálním místem pro letní dovolenou. V nedávné době se však tato země stala také středobodem zájmu pro investice do nemovitostí. S rostoucí poptávkou můžete nyní nalézt luxusní byty, vily a apartmány v Chorvatsku i v naší nabídce. Naši odborníci vám rádi pomohou najít ideální nemovitost pro všechny vaše potřeby – momentálně jich nabízíme více než třicet.

Chorvatsko je plné historických pokladů a krásných přírodních scenérií, které lákají miliony turistů každý rok. Dubrovník, se svým opevněným historickým jádrem zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí návštěvníkům dechberoucí zážitky. Dalšími lákadly jsou historické nemovitosti, Mořské varhany v Zadaru či umělecká instalace „Pozdrav slunci". Lukoran na ostrově Ugljan nabízí klidný pobyt v krásném prostředí a luxusní vilu s panoramatickým výhledem na moře. Privlaka, nedaleko Zadaru, je známá krásnými západy slunce a nabízí relaxaci na plážích vhodných pro rodiny s dětmi. Z našeho portfolia vás tu určitě zaujme dvojdům s bazénem a zahradou.

vila v Chorvatsku

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-dum-vila-privlaka-chorvatsko/

Vzhůru na Kapverdy

Kapverdské ostrovy jsou odlehlým rájem v Atlantském oceánu s nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a bohatou kulturou. Toto souostroví se skládá z deseti hlavních ostrovů a několika menších a nabízí rozmanité zážitky pro cestovatele. Můžete objevovat Santiago s historickým městem Praia, trekovat na ostrově Fogo s majestátní sopkou, užívat si surfování a klidných lagun na ostrově Sal, ponořit se do kulturního dědictví São Vicente nebo prozkoumat přírodu a pláže jako z pohádky na ostrově Boa Vista. Kapverdská kuchyně nabízí unikátní směsici chutí, včetně mořských plodů, pokrmů z kukuřice a místního ovoce.

Nezapomenutelné ubytování na Kapverdách mohou zajistit luxusní vily a apartmány v nádherných lokalitách z naší nabídky. Pokud hledáte odpočinek od každodenního stresu a uspěchaného tempa, Kapverdy jsou ideálním místem pro relaxaci a objevování.

apartmány Kapverdy

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-byt-3-kk-santa-maria-kapverdy/

To nejlepší ze Spojených arabských emirátů

Dubaj, město superlativů, spojuje moderní architekturu, luxus a tradiční kulturu ve fascinujícím mixu. Tato metropole rostoucí z pouště nabízí úžasná panoramata, špičkové nákupní příležitosti a bohaté zážitky. Zdejší ikonické mrakodrapy, luxusní rezorty, umělé ostrovy a kulturní dědictví přitahují cestovatele z celého světa. Můžete obdivovat Burj Khalifu, nejvyšší budovu na světě, nakupovat v Dubai Mall, prozkoumat umělý ostrov Palm Jumeirah a historickou čtvrť Al Fahidi nebo se bavit na Global Village. Bez ohledu na vaše preference, Dubaj nabízí širokou škálu zážitků, které vás ohromí.

A pokud hledáte luxusní bydlení, najdete ho v naší nabídce nejen exkluzivních developerských projektů jako Jumeirah Living Business Bay a DAMAC Lagoons, ale i ostatních luxusních nemovitostí, které přinášejí prvotřídní nadstandard bydlení ve výjimečných lokalitách tohoto úžasného města. Dubaj je prostě destinací superlativů pro každého cestovatele i investora.

developerský projekt v Dubaji

Zdroj: www.luxent.cz/developersky-projekt-damac-lagoons-dubaj/

Kouzla dálného Východu v Thajsku a na Bali

Vydejte se na cestu do jihovýchodní Asie a objevte exotickou krásu Thajska a Bali. Tyto dvě destinace nabízejí fascinující směsici přírodního krásna, kulturního bohatství a lahodné kuchyně, která vás nadchne. Thajsko vás okouzlí krásnými plážemi, starobylými chrámy a rušným nočním životem v Bangkoku, zatímco Bali nabízí jedinečnou směsici hinduistické a balijské kultury s nádhernými chrámy a plážemi pro surfaře. Obě destinace skýtají mnoho aktivit pro všechny objevitele, ať už se jedná o dobrodružství nebo odpočinek.

Pokud uvažujete o druhém domově, naše zdejší nabídka nemovitostí, jako jsou exkluzivní vily na v Thajsku nebo luxusní vily na Bali, je velmi lákavá. Bali a Thajsko jsou ideálními destinacemi pro ty, kteří hledají spojení přírody, kultury a pohodlí v nádherném tropickém prostředí.

vily na Bali

Zdroj: www.luxent.cz/prodej-dum-vila-bali-indonesie/

Chtěli byste si pořídit druhé bydlení v nejkrásnějších oblastech celého světa? Jsme specialisté na prodej luxusních bytů a rodinných vil v zahraničí! Rádi vám poskytneme konzultaci online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na luxusní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov.

Life & style

Novinky ze světa realit