Realitní kancelář Praha – Josefov | LUXENT

podnadpis

Sháníte-li luxusní nemovitosti na prodej, ať už jde o prodej domu, prodej bytu nebo prodej pozemku, obraťte se na naši realitní kancelář. Praha a Středočeský kraj jsou hlavními lokalitami, na něž se zaměřujeme, naleznete u nás ale i nemovitosti z jiných koutů České republiky nebo zahraničí. Není divu, že realitní kanceláře Praha přímo přitahuje. Luxusní domy, světoznámá architektura a výjimečná atmosféra přímo vybízí k zajímavé investici. Naše nabídka zahrnuje především luxusní reality – kvalitní nadstandardní nemovitosti s jedinečným designem nebo historií. Jsme profesionální realitní kancelář Praha 1 se sídlem v samém srdci hlavního města.

Realitní kancelář Luxent se nachází na jedné z nejluxusnějších a nejprestižnějších ulic v Praze. Najdete nás na adrese Pařížská 28 ve druhém patře přímo mezi butiky Dolce & Gabbana a Diesel v blízkosti hotelu Intercontinental.


Pařížská ulice – ráj luxusu

Málokterý návštěvník Prahy vynechá vedle historických objektů i Pařížskou ulici. Kromě toho, že se nachází přímo v centru metropole, je i prestižní nákupní adresou. Z této třídy je totiž cítit unikátní luxusní atmosféra, kterou jinde v Praze nenajdete. Honosná třída ve stylu pařížské Champs-Élysées, a zároveň nejdražší ulice nejen v Praze, ale i České republice. Bulvár spojující Staroměstské náměstí a náměstí Curierových patří mezi návštěvníky k nejvyhledávanějším pražským místům. Christian Dior, Gucci, Hugo Boss, Luis Vouitton – najdete tu butiky těch nejprestižnějších světových značek a nyní také naši luxusní realitní kancelář. Praha nabízí mnoho nákupních center, ale pokud chcete nakoupit opravdu luxusní zboží či dárky, pak je pro vás „Pařížská“ tím pravým místem.

 

Jak to všechno začalo 

Pařížská ulice není žádnou uměle vybudovanou novinkou 21. století. Vznikla už v roce 1897, při asanaci Židovského města. V původních plánech se měla stát součástí třídy vedoucí od Národního muzea přes Václavské náměstí, prochází přes Staré město, Staroměstské náměstí, Josefov, Letnou až po budovu valného shromáždění. Kvůli nedostatku financí, a také odporu obyvatel Starého města, se však projekt neuskutečnil.

 

 

Od Mikulášské po Pařížskou

Ani název „Pařížská“ ulici nepatřil odjakživa. Jak šel čas, měnila názvy podle doby a politické situace. V roce 1901 s přejmenovala na Mikulášskou, tehdy na počest ruského cara Mikuláše I. A i když se o 25 let později znovu změnila na Pařížskou, netrvalo to dlouho. V letech 1940 až 1945 se jmenovala Norimberská, v roce 1947 pro změnu 5. května. Teprve v roce 1947 se vrátila zpět k Pařížské. Tehdy však nešlo o třídu plnou luxusních obchodů tak, jak ji známe dnes. První prestižní butik světové značky se tu otevřel až o padesát let později. A byl to Hermès.

 

Realitní kancelář Praha – luxusní reality

Populární Pařížskou ulici tvoří celkem 27 domů a hotel Intercontinental. Z toho 17 domů patří majitelům a nájemníkům. Tři domy náleží státu a sedm domů vlastní firmy. Pařížská ulice patří k prvotřídním pražským adresám, a i proto si zde realitní kancelář Luxent zřídila roku 2016 své nové prostory. Luxusní nemovitosti totiž k této ulici neodmyslitelně patří.

 

 

luxent realitní kancelář Praha 1