Life & style

Life & Style Blog

Co se děje na trhu s nájemním bydlením?
4. 6. 2024

Co se děje na trhu s nájemním bydlením?

Již řadu měsíců v tuzemsku roste zájem o nájemní byty, což je důsledek několika faktorů, včetně vysokých úrokových sazeb hypoték a malé nabídky cenově dostupných nemovitostí ke koupi. Stagnující trh s prodejem bytů, který jen pozvolna ožívá, vede mnohé obyvatele k hledání alternativ – a právě nájemní bydlení tak zůstává ve středu zájmu. Jak se to projevuje v cenách? Jaké nemovitosti a v jakých lokalitách jsou momentálně nejvíce poptávané? A čím se vyznačuje svébytný segment luxusních nemovitostí? Dozvíte se v článku!

Přečíst
Stylová předsíň a chodba krok za krokem
30. 5. 2024

Stylová předsíň a chodba krok za krokem

Chodby a předsíně, přestože bývají často opomíjenými prostory, mají zásadní význam. Jsou totiž prvním místem, které vy i hosté spatříte po vstupu do vaší luxusní nemovitosti. Proto je důležité věnovat pozornost celkovému designu a vybavení těchto místností tak, aby reflektovaly váš osobní styl a zároveň sloužily všem praktickým potřebám. Jak na to?

Přečíst
V Ománu objevíte starobylé pevnosti, písečné duny i investiční příležitosti
21. 5. 2024

V Ománu objevíte starobylé pevnosti, písečné duny i investiční příležitosti

Omán, země plná kontrastů a překrásných scenérií, láká cestovatele z celého světa svými historickými městy, rozmanitou krajinou a přívětivými obyvateli. Jestliže toužíte po dobrodružství spojeném s poznáváním tradiční kultury i dechberoucí přírody, Omán je pro vás ideálním cílem. Nově v této fascinující destinaci nabízíme exkluzivní nemovitosti ke koupi – těšit se můžete na skutečný luxus spojený s královskou pohostinností a jedinečným komfortem. Navíc určitě oceníte jejich investiční potenciál, který dosahuje 12 až 14 %.

Přečíst
Jak zařídit stylový pokoj pro hosty
15. 5. 2024

Jak zařídit stylový pokoj pro hosty

Míváte často návštěvy z řad rodiny či přátel? Přemýšlíte, jak využít volnou místnost ve vaší luxusní vile nebo zahraniční nemovitosti? Pak se vám určitě bude hodit moderní pokoj pro hosty! Pokud jej navrhnete správně, může vám nejen pomoci při plánování nejrůznějších oslav a příjemných sešlostí, ale stane se rovněž přidanou hodnotou vašeho majetku. Inspirovat se můžete designem butikových hotelů či luxusních letovisek. Opomenout byste ale neměli ani praktickou rovinu, aby se vaši hosté cítili komfortně a měli vše, co potřebují.

Přečíst
Oživte své stěny luxusními dekoracemi
9. 5. 2024

Oživte své stěny luxusními dekoracemi

Stěny exkluzivních nemovitostí jsou jako prázdné plátno, které čeká na vyjádření vaší osobnosti a stylu. A právě pořízení dekorací na zeď představuje způsob, jímž lze proměnit obyčejný interiér v prostor plný života a charakteru. Existuje nespočet možností, jak oživit stěny a udělat z nich výrazný prvek bydlení. Připojte se k nám a objevte několik inspirativních variant, jak transformovat vaše stěny a přidat do vašeho domova unikátního ducha prostřednictvím kreativních a moderních dekorací!

Přečíst