Life & style

Life & Style Blog

Ideální výnos i komfortní odpočinek. Do čeho investovat v Krkonoších?
15. 8. 2022

Ideální výnos i komfortní odpočinek. Do čeho investovat v Krkonoších?

Na realitním trhu se začalo projevovat mírné ochlazení. To se částečně dotýká také rekreačních nemovitostí, které v uplynulých dvou letech zažívaly pod tíhou pandemie koronaviru obrovský boom. Zájem o koupi chat, chalup či apartmánů v posledních měsících klesl až o čtvrtinu. Dle expertů z naší realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties nicméně poptávka po luxusních nemovitostech na horách stále panuje. Ty se i s ohledem na neustále rostoucí inflaci a snahu před ní ochránit své finanční prostředky stávají stále častějším cílem investorů. V našem portfoliu naleznete hned několik projektů rekreačních nemovitostí v Krkonoších vhodných k investici.

Přečíst
Žhavé tipy pro milovníky koní: turnaj v pólu nebo vlastní statek
10. 8. 2022

Žhavé tipy pro milovníky koní: turnaj v pólu nebo vlastní statek

Velkou pardubickou, která každoročně přiláká desítky tisíc návštěvníků, zná snad každý. Stejně zajímavou podívanou nabízí i méně známé koňské pólo. To je akční, napínavé, ale zároveň elegantní. Pokud tedy patříte k nadšencům jezdectví a dostihů, určitě si užijete jediný turnaj koňského póla, který se koná v Praze. V nejprestižnějším jezdeckém areálu v České republice se totiž tento víkend koná unikátní Prague Beach Polo Masters. Vůbec poprvé se tento sport v metropoli představí ve variantě na písku. Buďte u toho! Jestli se však raději sami brouzdáte přírodou na koňském hřbetu, podívejte se na nádherný statek z našeho portfolia, kde ustájíte až 10 koní.

Přečíst
Projekt MOLO Lipno Resort nabízí poslední volné byty
2. 8. 2022

Projekt MOLO Lipno Resort nabízí poslední volné byty

Unikátní projekt MOLO Lipno Resort ideální pro druhé bydlení, který vyrostl na břehu jezera Lipna, je zkolaudován. Vzniklo zde 90 exkluzivních bytů a penthousů o velikostech 1+kk až 7+kk. Jejich výhradní prodej zajišťuje naše realitní kancelář. Pokud si chcete ještě toto léto naplno vychutnat šumavskou přírodu, neváhejte – ke koupi zbývají poslední luxusní byty!

Přečíst
Soutěžíme v Realitním projektu roku
19. 7. 2022

Soutěžíme v Realitním projektu roku

V největší celostátní soutěži developerských projektů konané již od roku 2010 bojuje celkem pět projektů, které výhradně prodává naše realitní kancelář – Garden Lofts, Rezidence Pod Rybníčkem, Březový háj, Harrachov Peaks a Apartmány Albeřice. Hlasovat pro ně můžete i vy!

Přečíst
Spustili jsme prodej luxusního projektu Apartmány Albeřice v Krkonoších
30. 6. 2022

Spustili jsme prodej luxusního projektu Apartmány Albeřice v Krkonoších

Zájem o rekreační nemovitosti v tuzemsku nepolevuje. Jejich nabídka je však po téměř dvouletém boomu naprosto nedostatečná. To se společně se zdražováním stavebních materiálů i práce projevuje na jejich vysokých cenách. K uspokojení enormní poptávky by měl přispět nový projekt Apartmány Albeřice s 11 designovými jednotkami, který roste v horské obci Horní Maršov – Dolní Albeřice v Krkonoších. Výhradní prodej luxusních apartmánů nyní odstartovala naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties! Výstavba nízkopodlažního domu by měla být zahájena ke konci letošního roku, dokončení se plánuje ve 4. čtvrtletí toho příštího.

Přečíst