Life & style

Life & Style Blog

Černobílá není nuda
20. 5. 2022

Černobílá není nuda

Nestárnoucí klasika, která vaší exkluzivní nemovitosti dodá prvek elegance a neutrality – to je spojení černé a bílé. I když jste milovníkem barev, toto duo vás nikdy nezklame. Možností použití máte opravdu mnoho, hodí se jak na podlahy, tapety, obklady a dlažby, nábytek i doplňky. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst
Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!
16. 5. 2022

Druhá etapa projektu luxusních vil Březový háj v prodeji!

Sníte o nové exkluzivní nemovitosti nedaleko Prahy, ale zároveň poblíž přírodě? Nyní jsme pro vás spustili prodej luxusních domů ve druhé fázi developerského projektu Březový háj, který vyrůstá v obci Předboj. Ta zahrnuje 4 originální rodinné vily o dispozici 6+kk a 7+kk se zahradami, terasami a bazény – a jejich stavba již začala! I přes situaci na realitním trhu, kdy mj. kvůli nedostatku stavebních materiálů rostou ceny, je zájem o projekt obrovský. Z šestnácti domů první etapy máme aktuálně ke koupi už jen poslední. Jejich realizace bude završena na přelomu letošního jara a léta, celý projekt s druhou fází by pak měl být dokončen v létě roku 2023.

Přečíst
Jarní novinky anebo co se děje na trhu i u nás
8. 5. 2022

Jarní novinky anebo co se děje na trhu i u nás

Strmý nárůst cen nemovitostí, zdražování hypoték a zhoršení jejich dostupnosti, inflace, růst cen stavebních materiálů a jeho nedostatek – taková je současná situace na realitním trhu. Ani to však zájemce o luxusní bydlení či výhodnou investici neodradí. Poptávka po nových bytech tak zejména v Praze stále výrazně převyšuje nabídku. Obrovský zájem dokazuje také to, že v mnoha developerských projektech z našeho portfolia zbývají ke koupi poslední jednotky. Abychom alespoň částečně uspokojili „hlad“ po luxusních novostavbách, práce běží na plné obrátky. Pojďme se na aktuální vývoj podívat blíže!

Přečíst
Zámky zlevňují, seženete je za nižší cenu než byt v Praze!
21. 4. 2022

Zámky zlevňují, seženete je za nižší cenu než byt v Praze!

Ceny běžných nemovitostí, jako jsou nové a starší exkluzivní byty či luxusní rodinné domy, mají stále tendenci stoupat. Co se ale týká zámků před rekonstrukcí, pociťuje naše realitní kancelář opačný trend. Pandemií již tak oslabenou ekonomiku silně ovlivňuje válka na Ukrajině, ale i rostoucí náklady na pořízení materiálu a na stavební práce. Majitelé zámků, kteří chtějí nemovitost prodat, aktuálně přistupují ke snižování jejich cen ve snaze vyjít vstříc potenciálním zájemcům, jejichž počet roste. Dle naší expertky na historické reality tyto nemovitosti nyní skýtají velký potenciál pro dobrou a dlouhodobou investici.

Přečíst
Vydejte se na cestu k energetické soběstačnosti
11. 4. 2022

Vydejte se na cestu k energetické soběstačnosti

Trendem posledních let se stala zelená domácnost a technologie či zařízení, které tento koncept podpoří. Do popředí se tak nyní stále více dostávají například vlastní fotovoltaické elektrárny či tepelná čerpadla – ty totiž nabízí energetickou soběstačnost, finanční úspory a zároveň nezatěžují životní prostředí. Pojďme si o nich říct více a konkrétně si je představit v našem portfoliu!

Přečíst