Life & style

Life & Style Blog

Do prodeje dáváme luxusní horské apartmány Harrachov Peaks!
10. 11. 2021

Do prodeje dáváme luxusní horské apartmány Harrachov Peaks!

V oblíbeném krkonošském středisku Harrachov roste komorní projekt Harrachov Peaks, který zahrnuje 16 jedinečných jednotek, včetně tří exkluzivních podkrovních mezonetů. Výhradní prodej luxusních apartmánů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk pro vás odstartovala naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties. Ale dlouho neváhejte, enormní poptávka po rekreačních nemovitostech rozhodně neutichá! Horský rezidenční dům totiž skýtá možnost druhého bydlení na horách a zároveň investiční příležitost. Dokončení projektu je plánováno na prosinec příštího roku, na předávání jednotek se můžete těšit v lednu 2023.

Přečíst
O fenoménu pronájmů bytů s odborníkem na slovo vzatým
3. 11. 2021

O fenoménu pronájmů bytů s odborníkem na slovo vzatým

V České republice je silně zakořeněná touha po vlastnickém bydlení. To nájemní se však pod vlivem mnoha faktorů těší stále větší oblibě. Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties se specializuje mimo jiné i na zprostředkování, zajištění a dlouhodobou podporu v oblasti pronájmu. Za dobu více jak 10 let se tak stala partnerem pro až tisíce pronajímatelů. Pro maximální spokojenost svých klientů zajišťuje celý proces od přípravy domu či bytu, přes propagaci, prohlídky zájemců, vyřízení veškeré administrativy až po přepis energií. Odborníkem na pronájmy bytů na slovo vzatým je Adam Kvasnička, který tento fenomén nyní přiblíží.

Přečíst
Nájemní bydlení nabírá na síle
15. 10. 2021

Nájemní bydlení nabírá na síle

Byť v České republice dlouhodobě převažuje zájem o vlastnické bydlení, s ohledem na současnou situaci na trhu si jej může dovolit stále méně lidí. Častěji se tak nyní poohlížejí spíš po tom nájemním. Jaké jsou přesné příčiny tohoto fenoménu a jak aktuálně vypadá realitní trh?

Přečíst
Oživte svůj domov retro doplňky. Vtisknou interiéru duši i luxus
7. 10. 2021

Oživte svůj domov retro doplňky. Vtisknou interiéru duši i luxus

Retro doplňky ve stylu 50. až 80. let minulého století pozdvihnou každé moderní bydlení. Díky zaobleným tvarům, zářivým barvám a divokým vzorům dodají jakékoliv místnosti styl a teplo domova. Přinášíme vám inspiraci, jak vybavit rodinnou vilu i luxusní byt v Praze!

Přečíst
Vaření jako zážitek! Vsaďte na design, preciznost a inovace
30. 9. 2021

Vaření jako zážitek! Vsaďte na design, preciznost a inovace

Kuchyň představuje místo, ve kterém relaxujeme, scházíme se jako rodina nebo zde hostíme přátele. Často se tu tak odehrávají nejdůležitější události našeho života. O tomto pojetí, které kuchyň nepovažuje za čistě funkční prostředí určené pouze pro vaření, jako první začala uvažovat německá společnost bulthaup. Neustálé sledování trendů ve spojitosti s více než 70 lety zkušeností z ní dělá jasnou jedničku v této oblasti – navrhuje a vyrábí prémiové kuchyně pro rodinné vily, luxusní byty i komerční objekty na světové úrovni. Know-how značky, o jejíž zastoupení na českém trhu se stará náš partner společnost ELITE BATH+KITCHEN, vám nyní představíme!

Přečíst