Life & style

Life & Style Blog

Jak zařídit stylový pokoj pro hosty
15. 5. 2024

Jak zařídit stylový pokoj pro hosty

Míváte často návštěvy z řad rodiny či přátel? Přemýšlíte, jak využít volnou místnost ve vaší luxusní vile nebo zahraniční nemovitosti? Pak se vám určitě bude hodit moderní pokoj pro hosty! Pokud jej navrhnete správně, může vám nejen pomoci při plánování nejrůznějších oslav a příjemných sešlostí, ale stane se rovněž přidanou hodnotou vašeho majetku. Inspirovat se můžete designem butikových hotelů či luxusních letovisek. Opomenout byste ale neměli ani praktickou rovinu, aby se vaši hosté cítili komfortně a měli vše, co potřebují.

Přečíst
Oživte své stěny luxusními dekoracemi
9. 5. 2024

Oživte své stěny luxusními dekoracemi

Stěny exkluzivních nemovitostí jsou jako prázdné plátno, které čeká na vyjádření vaší osobnosti a stylu. A právě pořízení dekorací na zeď představuje způsob, jímž lze proměnit obyčejný interiér v prostor plný života a charakteru. Existuje nespočet možností, jak oživit stěny a udělat z nich výrazný prvek bydlení. Připojte se k nám a objevte několik inspirativních variant, jak transformovat vaše stěny a přidat do vašeho domova unikátního ducha prostřednictvím kreativních a moderních dekorací!

Přečíst
Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách
24. 4. 2024

Podlehněte trendu bydlení v příměstských lokalitách

V posledních letech se stává stále běžnějším fenoménem stěhování se z vytížených ulic velkých měst do klidnějších a prostornějších příměstských oblastí. Zatímco život v pulzující metropoli nabízí své nezaměnitelné kouzlo, existuje celá řada benefitů spojených s bydlením na periferiích, které oslovují stále větší množství jedinců i rodin. Pojďme si představit ty nejdůležitější!

Přečíst
Jak uspořit na nákladech spojených s domácností
31. 3. 2024

Jak uspořit na nákladech spojených s domácností

Každý z nás se snaží hledat způsoby, jak efektivně spravovat své peníze. Jedním z klíčových kroků k dosažení finanční stability je systematické snižování výdajů spojených s domácností. V tomto článku se podíváme na praktické tipy a triky, jak upravit rozpočet domácnosti a optimalizovat výdaje. Budeme se zabývat různými oblastmi, jako je energetická účinnost či správné nakládání s potravinami. Jaká je tedy ideální strategie pro snižování nákladů?

Přečíst
Kdy je vhodný čas na prodej nemovitosti
22. 3. 2024

Kdy je vhodný čas na prodej nemovitosti

Rozhodnutí prodat svou nemovitost patří bezpochyby k těm nejzásadnějším. Ať už se jedná o exkluzivní byt, luxusní dům či pozemek, vždy je třeba zvážit řadu faktorů, které mohou ovlivnit úspěšnost prodeje a dosaženou cenu. Mezi klíčové aspekty patří aktuální situace na trhu, stav dané nemovitosti, lokalita a samozřejmě také načasování prodeje. Kam aktuálně směřuje realitní trh? A je teď ideální doba na prodej nemovitosti? Dozvíte se v článku!

Přečíst