Life & style

Life & Style Blog

Hledáte nemovitost v zahraničí? Zahájili jsme prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku
14. 3. 2022

Hledáte nemovitost v zahraničí? Zahájili jsme prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku

Zájem o nemovitosti, především ty rekreační, je stále enormní. Jelikož však tuzemská nabídka není schopna jej pokrýt, obrací Češi nyní svou pozornost stále více do zahraničí, například na Slovensko. U slovenské přehrady Liptovská Mara na řece Váh přímo pod Tatrami roste developerský projekt Marina Liptov, který zahrnuje 33 moderních apartmánů v dispozicích od 2+kk do 4+kk. Ty nabízejí možnost aktivního odpočinku ve vlastním zázemí v oblíbené slovenské rekreační lokalitě i příležitost perspektivní investice do bytu. Projekt by měl být dokončen koncem příštího roku. Naše kancelář Luxent – Exclusive Properties se stala exkluzivním partnerem pro jejich prodej v České republice – pojďme si je nyní blíže představit!

Přečíst
Nezbytnosti pro luxusní koupelny jako z prvotřídního hotelu
10. 3. 2022

Nezbytnosti pro luxusní koupelny jako z prvotřídního hotelu

Detaily tvoří celek. I sebehezčí koupelna se tak neobejde bez promyšlených a praktických doplňků, které zaručí ten nejdokonalejší efekt. Pokud obdivujete koupelny pětihvězdičkových hotelů a myslíte si, že je nemožné docílit podobného vzhledu i v rodinné vile, přečtěte si náš článek. Dokážeme vám, že se správnými dekoracemi a citem pro detail je možné vykouzlit koupelnu jako ze žurnálu!

Přečíst
Jak na lepší vodu v domácnosti
2. 3. 2022

Jak na lepší vodu v domácnosti

Voda tvoří 70 % hmotnosti lidského těla a denně bychom jí měli vypít přinejmenším 8 sklenic. Proto bychom měli dbát na to, aby voda, kterou doma používáme a pijeme, byla co nejkvalitnější. I to je totiž důležitou součástí luxusního bydlení. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst
Sháníte byt v Praze? Už nemusíte!
15. 2. 2022

Sháníte byt v Praze? Už nemusíte!

V roce 2021 se dle aktuálních dat Českého statistického úřadu v hlavním městě zahájila stavba 9 698 bytů. To je nejvíc od vzniku samostatné České republiky. Přesto poptávka stále převyšuje nabídku a ceny jsou na rekordní výši – a jejich růst bude pokračovat, byť podle některých expertů mírně zpomalí. Průměrná cena za metr čtvereční podlahové plochy se v Praze pohybuje okolo 130 000 korun. A i přesto se zde loni prodalo přes 7 000 bytů. Investice do bytu u nás představuje evergreen, ve vlastím u nás bydlí kolem 80 % obyvatel, což převyšuje průměr EU. Pokud i vy právě hledáte exkluzivní byt, představujeme vám některé developerské projekty v Praze z nabídky naší kanceláře!

Přečíst
Oslavte Valentýn luxusními drobnostmi
7. 2. 2022

Oslavte Valentýn luxusními drobnostmi

Svátek svatého Valentýna k sobě váže mnoho pověstí – možnou historii jeho vzniku jsme vám přiblížili v loňském článku*. Letos doporučujeme se zaměřit na romantiku s vaší drahou polovičkou. Dopřejte si 14. února slavnostní večeři v restauraci, procházku po městě a doma láskyplné zakončení, třeba masáží při svíčkách. A pokud takový večer doplníte o pěkný dárek, kterým například zútulníte vaše luxusní bydlení, vaše láska jistě pokvete dlouhé roky!

Přečíst